Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cytat "Ten pierwszy wyruszy ze stolicy we wtorek, 29 grudnia, o godz. 16.50, a w Lublinie będzie na godz. 19.03. A do stolicy wyjedzie po raz pierwszy w środę o godz. 5.56, w Warszawie Centralnej będzie na 8.15, a kurs skończy na Dworcu Wschodnim o 8.34." Bzdura. Jeżeli już to zakończy na Dworcu Wa-wa Zachodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to albo zaczyna albo dopiero przyjedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jak dobrze Dart w końcu z Lublina do Warszawy przez Kraków Lublin Kraków bez zmian przez Warszawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znaczy, że DARTEM będzie się jechać dłużej prawie o pół godziny. Obecnie jedzie się do Warszawy Wsch. od 2 godz 5 min. do 2 godz. 19 min. Dart będzie jechać 2 godz. 38 minut !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuję trasę z Lublina do Katowic..przez Poznań,a co przecież PKP MA GŁĘBOKO W DUPIE CZAS I PIENIĄDZE PASAŻERÓW W MYŚL ZASADY JAK MUSISZ TO I TAK POJEDZIESZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuję trasę z Lublina do Katowic..przez Poznań,a co przecież PKP MA GŁĘBOKO W du*** CZAS I PIENIĄDZE PASAŻERÓW W MYŚL ZASADY JAK MUSISZ TO I TAK POJEDZIESZ.
A ja stanowczo protestuje i proponuje z Lublina do Krakowa przez Rzeszów , Zakopane i kolejna linia do Warszawy przez Białystok i Gdańsk liczy się przecież czas i cena :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre prostaki nie doceniaja zakupu nowoczesnego pociągu. Nie pasuje? To proszę jechać rozklekotanymi busami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znaczy, że DARTEM będzie się jechać dłużej prawie o pół godziny. Obecnie jedzie się do Warszawy Wsch. od 2 godz 5 min. do 2 godz. 19 min. Dart będzie jechać 2 godz. 38 minut !
Musi wolno jechać żeby się nie zniszczył na polskich torowiskach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre prostaki nie doceniaja zakupu nowoczesnego pociągu. Nie pasuje? To proszę jechać rozklekotanymi busami.
Będę pisał tak jak ty prostaku , proponuje byś wyluzował bo ci żyłka pęknie , zresztą wiesz pewnie gdzie :) Pasażerowie wkurzają się nie na to że będą mieli dobry szybki dojazd tylko brak takiego , dojazd do Katowic przez Warszawkę mądre to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My, BUSIARZE, stanowczo protestujemy przeciwko tym pociągom !!! Tylko busy mają prawo wozić pasażerów po Polsce. Wspierają nas gumofilce z Urzędu Mraszałkowskiego. Precz z DART-ami pociągami. Załatwimy was tak, jak wzięliśmy za mordę PolskiegoBusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ SKŁADAM SKARGĘ DO MARSZAŁKA! PRZECIEŻ TO SKANDAL! JAKIEGOŚ DARTA PODSTAWIAJĄ JAK BUSIKI CZEKAJĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ SKŁADAM SKARGĘ DO MARSZAŁKA! PRZECIEŻ TO SKANDAL! JAKIEGOŚ DARTA PODSTAWIAJĄ JAK BUSIKI CZEKAJĄ!
Ja proponuję nasłać Lexmid działają bezwzględnie , szybko i zdecydowanie , mają doświadczenie bo Polski Bus ma ostatnie kursy z Lublina :)   Przecież każdy wolałby przyrdzewiałym i wytłuczonym busem jechać jak jakimś Dartem czy Polskim Busem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec z busami w lublinie ---0 ten rok 2015 zakończyl istnienie tej plagi --teraz już pociag i koniec @!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę pisał tak jak ty prostaku , proponuje byś wyluzował bo ci żyłka pęknie , zresztą wiesz pewnie gdzie :) Pasażerowie wkurzają się nie na to że będą mieli dobry szybki dojazd tylko brak takiego , dojazd do Katowic przez Warszawkę mądre to ?
 
Będę pisał tak jak ty prostaku , proponuje byś wyluzował bo ci żyłka pęknie , zresztą wiesz pewnie gdzie :) Pasażerowie wkurzają się nie na to że będą mieli dobry szybki dojazd tylko brak takiego , dojazd do Katowic przez Warszawkę mądre to ?
To tobie żyłka pęka i nie wiadomo o co. Jest pociąg Sztygar, który jedzie bezpośrednio do Katowic. Ale lepiej tak dla zasady pohejtować PKP bo inni to robią to ja też. Jak wam PKP nie pasuje to jedźcie Heńkobusami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tobie żyłka pęka i nie wiadomo o co. Jest pociąg Sztygar, który jedzie bezpośrednio do Katowic. Ale lepiej tak dla zasady pohejtować PKP bo inni to robią to ja też. Jak wam PKP nie pasuje to jedźcie Heńkobusami.
Sam se jedz , ja jeżdżę tylko z Polskim Busem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ SKŁADAM SKARGĘ DO MARSZAŁKA! PRZECIEŻ TO SKANDAL! JAKIEGOŚ DARTA PODSTAWIAJĄ JAK BUSIKI CZEKAJĄ!
   
Ja proponuję nasłać Lexmid działają bezwzględnie , szybko i zdecydowanie , mają doświadczenie bo Polski Bus ma ostatnie kursy z Lublina :)   Przecież każdy wolałby przyrdzewiałym i wytłuczonym busem jechać jak jakimś Dartem czy Polskim Busem
Trza nam chłopy z pod lublina takiego marszałka swojaka bo busiarza utrzyma bo cym na msze świntą jak nie Nyską z kolego z busika , wsyndzie się zatrzyma i pod zagrodo stanie czy pod Bełżycami cy to pod Radzynim. Trza gonić tych rudawych z  Darta i Polsiego Busa bo jesce nam traktory pozajmają. Trza ze swojakami z PSLela jeździć do koscioła i do remizy posłuchać disco pola bo jak kazdy wi to najlepsa muzycka .Tylko busiki nasych wiejskich chłopoków :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam se jedz , ja jeżdżę tylko z Polskim Busem :)
Już niedługo:) Lexmid zablokuje wam Polskiego Busa i pojeździcie Heńkobusem albo hulajnogą :) jak wam PKP śmierdzi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE MARSZAŁKU NATYCHMIAST ROZEBRAĆ WSZYSTKIE TORY KOLEJOWE W PROMIENIU 500km od Lublina. TYLKO BUSY !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co tu żuk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk chyba kupił te Darty, bez niego PESA by ich nie wyprodukowała :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...