Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powini go huja uśpić bo trza te qurwe utszymac z moih podatkuw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty z moich podatków masz lekcje j.polskiego, ale widać jakoś z nich nie korzystasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał 25 lat. W Polsce średnia realna odsiadka za zabójstwo to 7 - 8 lat. Za jakiś czas zmieni się wyrok na 15 lat. Potem ""za dobre sprawowanie" i w konsekwencji wyjdzie po około 1/3 orzeczonej kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam mieszane uczucia po ogłoszeniu tak wysokiego wyroku. Okolicznością łagodzącą powinien być przede wszystkim fakt że został w sposób bezpardonowy wykiwany przez cwaniaka bez zasad. Można nawet powiedzieć człowieka nieuczciwego który zagarnął wiele lat jego pracy. Znam o wiele gorsze zbrodnie w których mordercy byli skazywani na 12-15 lat. Ten wyrok jest zbyt surowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w każdym artykule na temat tej sprawy podkreśla się że to dentysta? Jakie to ma znaczenie kim on jest z zawodu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak mi słów...aż tyle dostał Artur....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego, drogi Kolego (tez jestem lekarzem), ze akurat na nas spoczywa obowiązek ochrony i poszanowania życia w sposób szczególny. Pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zęby trzeba dbać. A jak nie da rady, to proszę tutaj: http://www.impladent.lublin.pl/  Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity!http://elokalizacja.com.pl/7ybe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...