Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KUL robi się polityczną tubą PIS.Uczelnia jest niszczona przez politykierów związanych z Rydzykiem.Nigdy bym tam nie poszedł na studia bo to obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedział ,co wiedział. Ty nie chcesz na KUL. nie wiadomo czy KUL chciałby Ciebie.Nie wiadomo też,czy wystarczyłoby Ci intelektu na studia na KUL-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
KUL robi się polityczną tubą PIS.Uczelnia jest niszczona przez politykierów związanych z Rydzykiem.Nigdy bym tam nie poszedł na studia bo to obciach.
Te "as'ior maturę to zdałeś chyba przypadkiem, bo wiedzy Ci nie przybyło, a o inteligencji już nie mówię. Nie czytaj za dużo do poduszki GW i nie przesadzaj z TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe, do dzisiaj byłem przekonany, że posłanka Joanna Mucha - wykładowca KUL jest z PO, ale według intelektualisty "as" ona jest z PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrałam KUL, bo po tej uczelni będę uznawać mój dyplom na całym świecie, a po UMCS niestety nie (traktują go jak świadectwo maturalne)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koma napisał:
Wybrałam KUL, bo po tej uczelni będę uznawać mój dyplom na całym świecie, a po UMCS niestety nie (traktują go jak świadectwo maturalne)....
Ja też wybrałem KUL, bo z całym szacunkiem dla studentów UMCS, do których nic nie mam, ale UMCS to dla mnie jeden wielki burdel.. Byłem tam pierwszy i ostatni raz, jak chciałem się czegoś więcej dowiedzieć i wróciłem z taką samą wiedzą, czyli zerową, bo tam jest kompletna dezorganizacja i nawet studenci nie byli mi w stanie podać miejsca, w którym bym mógł porozmawiać z ludźmi odpowiedzialnymi za rekrutację. A jedyny budynek, który miał podpis "DZIAŁ REKRUTACJI" był zamknięty na cztery spusty i jak mi powiedziała sprzątaczka było tak już od kilku dni. Niestety najbardziej zorganizowaną uczelnią w Lublinie jest moim zdaniem Politechnika, a dlaczego niestety ? Bo z moimi zdolnościami matematycznymi, a raczej ich kompletnym brakiem nie mam tam nawet po co iść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
farr napisał:
Ja też wybrałem KUL, bo z całym szacunkiem dla studentów UMCS, do których nic nie mam, ale UMCS to dla mnie jeden wielki burdel.. Byłem tam pierwszy i ostatni raz, jak chciałem się czegoś więcej dowiedzieć i wróciłem z taką samą wiedzą, czyli zerową, bo tam jest kompletna dezorganizacja i nawet studenci nie byli mi w stanie podać miejsca, w którym bym mógł porozmawiać z ludźmi odpowiedzialnymi za rekrutację. A jedyny budynek, który miał podpis "DZIAŁ REKRUTACJI" był zamknięty na cztery spusty i jak mi powiedziała sprzątaczka było tak już od kilku dni. Niestety najbardziej zorganizowaną uczelnią w Lublinie jest moim zdaniem Politechnika, a dlaczego niestety ? Bo z moimi zdolnościami matematycznymi, a raczej ich kompletnym brakiem nie mam tam nawet po co iść.
a to dobre Politechnika, to zapraszam do Dziekanatu na Mechaniczny ha ha ha tam to dopiero jest burdel!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
KUL robi się polityczną tubą PIS.Uczelnia jest niszczona przez politykierów związanych z Rydzykiem.Nigdy bym tam nie poszedł na studia bo to obciach.
Co byś chłopie nie skończył jesteś typowym przedstawicielem wiadomego elektoratu, cienko z samodzielnym myśleniem. Dużo czytaj, masz szanse nadrobić dotychczasową indoktrynację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem studentem PL i bardzo sobie chwalę moją uczelnię. Mój wydział WIS nie jest łatwy ale jest zapotrzebowanie na specjalistów i już na 2 roku pracowałem. Oczywiście nie wszystko jest idealnie, bo wydaje nam się że za dużo mamy teorii a zbyt mało zajęć praktycznych to i tak wszystkim polecam ten kierunek 6.6 osoby na miejsce, nie jest łatwo ale ciekawa i dobrze płatna praca gwarantowana. I prawie połowa to kobietki ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL to uczelnia ?????????????? he he he.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sa wolne miejsca na nowym kierunku architektura i urbanistyka w WSPIA. Kolejny nabor we wrzesniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sa wolne miejsca na nowym kierunku architektura i urbanistyka w WSPIA. Kolejny nabor we wrzesniu.
no i? kolejny twój post, brzmi jak tania reklama by zapełnić miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
no i? kolejny twój post, brzmi jak tania reklama by zapełnić miejsca.
Brrrr, jakiś cieć (stróż) tego forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...