Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
We trzech to kozaki a sam by się bał wyjść na ulice że go ktoś oklepie po ryju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w glowie sie nie miesci .... co za banda idiotow ... nawet nie mozna sobie spokojnie chodzic po Lublinie .... wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin wioska Hamów i bandytów promocja dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że grozi im do 12 lat więzienia, jak ci idioci w togach wypuszczą ich w zawiasach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to obstawiamy. Rok w zawieszeniu na 3 lata haaha:D dla starszych, a dla młodszych pol roku poprawczaka w zawieszeniu :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karetka mu pomogła? spoko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki z Ponikwody teraz sami mają promocję-perspektywę kilku lat odsiatki.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J a pierd........ co to się dzieje... juz nawet nie na starówie ! tylko na 'syplaniach' Lublina można dostać w morde! ja pierdziele :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Buraki z Ponikwody teraz sami mają promocję-perspektywę kilku lat odsiatki.........
Jest w tym dużo racji ale takich buraków ,jest cała masa i to nie tylko na Dożynkowej oni są jak stonka są na każdej ulicy na wielu dzielnicach odkąd pozwolono trzodzie w latach 50-60 i 70 na masową imigracje z okolicznych wsi i miasteczek bo była komuchom potrzebna tania i dobra siła robocza i tak zostali eksponując to co wyssali z mlekiem matki czy przekazu ojców z remizowych zabaw jak to kiedyś bywało i teraz praktykują a w tamtym czasie nikt nawet na bardzo niesławnych dzielnicach nikt nie zaczepił dziewczyny z chłopakiem a jeżeli jedno z nich było z danej dzielnicy to było nierealne mogli ostrzec nie pokazuj się ale żeby bić z darma racji nie słyszałem o takim przypadku a po wielu dzielnicach chodziłem.Wtedy był jakiś niepisany kodeks a co mamy dziś hołotę i zwyrodnialców i tylko eksterminacja tej stonki pozwoli przywrócić równowagę w tym mieście .Lubelacy otrząśnijcie się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to gdi emozna czu c sie bezpiecznie??????????? ja nie na peryferiach Lublina?? ja pitole! swiat zwariowal!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te dobre czasy, kiedy istniał swoisty kodeks honorowy nawet w tym środowisku, gdzie człenio z dziewuchą to była świętość i za ruszenie go od swoich dostawał się w mo...ę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun jednak dla piesków za sprawną akcję wyłapania gnoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te śmiecie teraz będą skamlały w Sądzie o jak najniższe wyroki. Zobaczymy jak teraz będą zwalali winę jeden na drugiego, burki obesrane. Niech pokozakują przed prokuratorem teraz. Każdy z tej piątki będzie miał już w rejestrze sądowym "skazany" do końca swego marnego życia. Myślę, że kilku z nich odsiedzi minimum rok lub dwa. Reszta oczywiście zawiasy. No i życzę im czułych kolegów pod celą z wazeliną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe frajerstwo!!! Kozaki zaczepiają gościa z laską...Tępić takie brudy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwieksze frajerstwo zaczepiac kogoś z laska, cwaniaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim trafią do ciupy powinni zostać publicznie wychłostani na Placu Litewskim albo Zamkowym, nie ma miejsca w Lublinie dla takich śmieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekawy wyroku. Przecież istniało prawdopodobieństwo pobicia na śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajerzy powinni dostać po 25 lat bo pobicie jak ktoś wcześniej wspomniał powinno być traktowane jako próba zabójstwa. A przez te 25 lat powinni tłuc kamienie i rozładowywać worki z węglem w ramach walki z nudą. A po tych 25 latach elektroniczny kaganiec na odnóże i obowiązek codziennego meldowania się u kuratora. Chamstwo i deb***izm powinno się tępić w sposób przykładny żeby naśladowcom zbrzydzić pomysły robienia dymu po 2 piwach. Jezu co za czasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba juz naprawde byc śmieciem zeby zaczepiać chlopaka z dziewczyną za to powinni byc łojeni w d*** od tyłu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
J a pierd........ co to się dzieje... juz nawet nie na starówie ! tylko na 'syplaniach' Lublina można dostać w morde! ja pierdziele :/
lublin się bawi - z której remizy wracali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...