Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zobaczcie lepiej jak na Wschodniej zaparkowane są samochody. Cyrk i przejechać się nie da. Premia dla tego co wymyślił miejsca parkingowe po prawej stronie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i za parę m-cy chodniki będą do remontu bo panom nie chce się nosić towaru, wolą jeździć i dewastować nowe chodniki. Bez przesady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i za parę m-cy chodniki będą do remontu bo panom nie chce się nosić towaru, wolą jeździć i dewastować nowe chodniki. Bez przesady.
 
no i za parę m-cy chodniki będą do remontu bo panom nie chce się nosić towaru, wolą jeździć i dewastować nowe chodniki. Bez przesady.
po to placa podatki baranie jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  po to placa podatki baranie jeden  
ja teź płacę i wymagam żeby miasto zapewniło mi możliwość normalnego przejścia po Centrum, a nie slalomu pomiędzy samochodami na chodnikach. Więc ja chcę żeby słupki tam zostały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Europie ten problem już jest dawno rozwiazany,a u nas jak zwykle Nie.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Europie Zachodniej nikogo nie interesuje ile ma przesyłek i ile ważą, zakaz jest zakaz i żaden baran nie powinien jeździć a tym bardziej parkować na chodniku. Od tego są wózki bagażowe. Dostawy odbywają się w takich godzinach, że nie utrudniają ruchu innych pojazdów. Może trochę Europy w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczcie mi jako to jest, bo moim zdaniem odpowiedź jest tylko jedna: urzędasy to niedorozwinięte półgłówki. Dowód: "miasto jeszcze raz przeanalizuje zasadność zamontowania pozostałych słupków". Z tego zdania wynika, że analiza już była przeprowadzana, czego efektem jest zamontowanie słupków uniemożliwiających np. dostawy towaru. Zatem jak nazwać osoby, które takie ustawienie zaproponowały/zatwierdziły? Jakim trzeba być kretynem, żeby uniemożliwić dostawy do sklepów, stawiając słupki???!!!!!!!!!!!!!! To mi się po prostu w głowie nie mieści. NAZWISKA  tych urzędasów powinny być podane do wiadomości publicznej!!! Nie "Dział", "Pion" jakiegośurzęd itd. NAZWISKA KONKRETNYCH OSÓB !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja teź płacę i wymagam żeby miasto zapewniło mi możliwość normalnego przejścia po Centrum, a nie slalomu pomiędzy samochodami na chodnikach. Więc ja chcę żeby słupki tam zostały.
To nie jęcz jak dziewica następnym razem gdy kurier ci sie bedzie spozniał z przesyłką bo musial 50 razy leciec po 100-200 metrow bo nie mogl stanac pod lokalem ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po chu**j jest ta straż miejska w Lublinie ? Po to byli powołani żeby pilnować porządku, a nie mają za nich to robić np. słupki?   Chciałbym zobaczyć jak wy targacie paletę ważącą np. 500 kg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...   Chciałbym zobaczyć jak wy targacie paletę ważącą np. 500 kg!
  Nie targamy ponieważ pilnie uczyliśmy się w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyzm urzędasów zamiast pomagać przedsiębiorcom to im jeszcze przeszkadzają, a przecież gdyby nie biznes prywatny to urzędasy niemały by pensji bo przecież żyją z danin tychże przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie targamy ponieważ pilnie uczyliśmy się w szkole.
Nie jeden pilnie się uczył i nawet magistra ma i zapierd**la w biedronce ! więc się ciesz pajacu że nie musisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEPSKI nie pisz takich glupot bo ty na zachodzie nigdy nie byles Ja 10 lat jezdze za granica i rozwoze towar ale takich jaj jak w  polsce nie ma A co do policji zawsze sa uprzejmi i chetnie ci pomoga a nie jak nasze gbury ktorych interesuje suszarka i szybka renta po 15 latach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Takie bariery mające chronić pieszych i uniemożliwiać postój na chodnikach pojawiły się na znacznej części odnowionego odcinka" W obrębie ulicy Graniczna na bardzo wąskim chodniku tez postawiono te j....e słupki w taki sposób, że przy mijaniu jeden z pieszych musi zejść na jezdnię. Właśnie dzisiaj o mało nie potrtrącił mnie samochód.  Panie Prezydencie Żuk, Kto to wymyślił? Jest to niedopuszczalne. Jaki koszt tych słupków? Macie za dużo kasy? Dlaczego Pana słupki spychają mnie na jezdnię? Nie wypłacilibyście się gdybym został potrącony...Natychmiast usuńcie to żelastwo, zainstalujcie sobie przy biurkach w Urzędzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po chu**j jest ta straż miejska w Lublinie ? Po to byli powołani żeby pilnować porządku, a nie mają za nich to robić np. słupki?   Chciałbym zobaczyć jak wy targacie paletę ważącą np. 500 kg!
Od tego są odpowiednie wózki. Jest wiele miejsc, gdzie można bezpośrednio dojechać i ludzie sobie jakoś radzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Takie bariery mające chronić pieszych i uniemożliwiać postój na chodnikach pojawiły się na znacznej części odnowionego odcinka" W obrębie ulicy Graniczna na bardzo wąskim chodniku tez postawiono te j....e słupki w taki sposób, że przy mijaniu jeden z pieszych musi zejść na jezdnię. Właśnie dzisiaj o mało nie potrtrącił mnie samochód.  Panie Prezydencie Żuk, Kto to wymyślił? Jest to niedopuszczalne. Jaki koszt tych słupków? Macie za dużo kasy? Dlaczego Pana słupki spychają mnie na jezdnię? Nie wypłacilibyście się gdybym został potrącony...Natychmiast usuńcie to żelastwo, zainstalujcie sobie przy biurkach w Urzędzie.
A jak na chodniku stoi samochód to nie musisz schodzić na jezdnię? Z dwojga złego lepsze słupki (bo węższe) niż samochody. A tak swoją drogą gbyby straż miejska wywiązywała się ze swoich obowiązków to nie trzeba by stawiać słupków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tego są odpowiednie wózki. Jest wiele miejsc, gdzie można bezpośrednio dojechać i ludzie sobie jakoś radzą.
Miało być "nie można".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyzm urzędasów zamiast pomagać przedsiębiorcom to im jeszcze przeszkadzają, a przecież gdyby nie biznes prywatny to urzędasy niemały by pensji bo przecież żyją z danin tychże przedsiębiorców.
Nie tylko przedsiębiorcom,również mieszkańcom.Postawili dla własnej wygody zakaz zatrzymywania i postoju obok wydziału zarządzania kryzysem i bezpieczeństwa/chyba urzędników/ na Lipowej.zabezpieczając dla swoich prywatnych samochodów  miejsca parkingowe, blokując tym samym możliwość parkowania swoim chlebodawcom,którym powinni służyć,a nie utrudniać.Zbliżają się opady śniegu.Całe miasto będzie w zaspach,a tam zobaczycie w pantofelkach będzie można chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja teź płacę i wymagam żeby miasto zapewniło mi możliwość normalnego przejścia po Centrum, a nie slalomu pomiędzy samochodami na chodnikach. Więc ja chcę żeby słupki tam zostały.
Taa, jasne. Lepszy slalom między pędzącymi chodnikiem rowerzystami... Co za miasto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie targamy ponieważ pilnie uczyliśmy się w szkole.
 
Nie targamy ponieważ pilnie uczyliśmy się w szkole.
No to dupa krzesło zjada wy korporacyjne bezmuzgie szczury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...