Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świetne wiadomości - trzymam kciuki, by się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko żeby pieniacze z jagodowej znowu nie zaczęli składać protestów bo wydaje im i się że mieszkają na wsi a nie w mieście i blokują rozwój tej części Lublina....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mieszkam przy ul Gozdzikowej, i od kilkunastu lat nie mozemy sie doprosić naprawy "ulicy" jak jedzie jeden samochód drugi musi zjechać w pole ulica Gożdzikowa ma może 2,5 m szerokości ,miasto tłumaczy że nie ma pieniędzy .Ale tam gdzie nikt nie mieszka są pieniądze na oświetlenie, chodniki,ulice przykład przedłużenie ulicy Bursaki .Kiedy władze miasta zaczną się liczyć z ludzmi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się miasto rozwija buduje drogi pod inwestycje ale niech również pamięta o drogach które wymagają remontu i to w centrum miasta. Brak parkingów na wielu osiedlach stanowi ogromny problem, a są miejsca na ich lokalizacje tylko brakuje chęci i jak zwykle pieniędzy na utwardzenie 300 m2 !!!. Paranoja jakaś !!! Po co nam kolejny budynek urzędu w centrum miasta?? Nie myślcie tylko o sobie, zacznijcie myśleć o nas, mieszkańcach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Żuk na prezydenta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie znalazłam fajną stronkę dla tych co jak ja lubią ikea www.kupzikei.pl polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyzby zblizaly sie wybory i zaczynaja sie obiecanki cacanki? nie wierze im jak psom bo znam ich dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej jedna poważniejsza inwestycja... ale to kropla w morzu potrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...