Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pajacu bredzisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... to się dowiedziałem, że facet ma żonę, był na cmentarzu i jest mu przykro - sensacja na miarę XXI wieku. A ja głupi myślałem, że dowiem się jak postawić znicz na grobie w zimowej szacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi w tym artykule. Czy ten Pan zapłacił komuś za odśnieżanie grobu? Czy tylko żąda czegoś za co nie zapłacił?. Kto ma odśnieżać grób. Może by Pan Redaktor się bardziej przyłożył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z Was morony niepotrafiące czytać, ze zrozumieniem. Ciekawe jaką wy byście mieli reakcje jeżeli z powodu lenistwa odgarniających tam cepów, walili by bezpośrednio śnieg na Wasze groby bo po co szukać wolnego miejsca lub wywiezdz samochodem. Jeżeli robią byle jak to niech w ogóle nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest prosta recepta jak postawić znicz. wziąć do ręki łopatę i odśnieżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytanie ze zrozumieniem to juz narodowy problem- przeciez jest odsyłacz do artykulu na mmlublin, a tam wyraźnie napisane, że ten śnieg to spychacz zepchnął na groby, a nie dlatego tam leży , ze napadał jak wszędzie. Zresztą widać to na zdjęciach. A kto chadza na cmentarz z własnym spychaczem? Bo szufla tu nie da rady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa dla prokuratury, zbeszczeszczenie miejsca pochówku. Rodzina niech bierze zdjecia i na policje doniesienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Ale z Was morony niepotrafiące czytać, ze zrozumieniem. Ciekawe jaką wy byście mieli reakcje jeżeli z powodu lenistwa odgarniających tam cepów, walili by bezpośrednio śnieg na Wasze groby bo po co szukać wolnego miejsca lub wywiezdz samochodem. Jeżeli robią byle jak to niech w ogóle nie robią.
lenistwa odgarniajacych tam cepow??????? sama widzialam jak stara babina odsniezala swoj grob a snieg z niego zrzucala na sasiedni grob i na dopiero co odsniezona alejke. takie stare pryki powinny sie cieszyc ze wogole moga wejsc na cmentarz po takich opadach sniegu!!!!! pozatym pracownicy maja za zadanie odsniezyc alejki a nie groby wielmoznego panstwa, zamiast latac po marketach to staruchy powinny odniezac swoje grobki zeby mieli gdzie lampeczke postawic. bylam wczoraj na unickiej, wszystko jest ok!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak postawić znicz na grobie przysypanym hałdami śniegu?
Odgarnąć śnieg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jestem tym odśnieżaniem zbulwersowana i po Świętach zamierzam zadzwonić do zarzadzających tym cmentarzem. Jak mozna było tak odsnieżać? Czy ktos pomyslał jak to robił? Przykro patrzeć.... Sterty brudu pozwalane na pomniki naszych bliskich.... zgroza. Kto za to odpowiada??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej mogłabym powiedzieć na temat tego co się wyprawia na tym cmentarzu. Kiedyś w grobie w którym miały znajdować się szczątki jednej osoby (od 1937 r. nie pochowano tam nikogo oprócz jednej osoby) znaleziono trzy szkielety. I co ? Cudowne rozmnożenie?? Nie! Tylko z jakiegoś sprzedanego grobu wrzucono szczątki do sąsiedniego ......Myślano że nikt się nie dowie..I gdyby nie pilny pochówek sprawą zajęły by się organa ścigania.. Tak, tak Księże dobrodzieju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak spadł śnieg na początku grudnia byłem na cmentarzu i śniegu było powyżej kolan, chciałem zapalić znicze ale dostać sie do grobu nie sposób. Wróciłem za 3 dni z łopatą i odkopałem groby bliskich, wiec teraz na święta miałem czyściutko. Nie trzeba być bardzo spostrzegawczym żeby sobie wyobrazić że na cmentarzu też leży śnieg i trzeba go sprzątnąć, teraz to śnieg a bryły lodu , no ale.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu to bardziej wygląda że sąsiedzi zwalili ten snieg na sasiadujacy grób. I nic nie ma tu odsnieżanie przez dozór cmebntarza, po prostu ktos u siebie robiąc porządek zrzucił śnieg obok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...