Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 grudnia 2010 r.
21:03
Edytuj ten wpis

Jak postawić znicz na grobie przysypanym hałdami śniegu?

0 13 A A

"Byłem dzisiaj z żoną na cmentarzu, aby odwiedzić groby bliskich. Bardzo przykro zrobiło się nam, gdy zobaczyliśmy efekty odśnieżania na cmentarzu przy ul. Unickiej" - pisze ryski, dziennikarz obywatelski MM Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Artykuł i zdjęcia z cmentarza na MM Lublin Tak został "odśnieżony" cmentarz na ul. Unickiej w Lublinie
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
cv / 27 grudnia 2010 r. o 14:27
na zdjęciu to bardziej wygląda że sąsiedzi zwalili ten snieg na sasiadujacy grób. I nic nie ma tu odsnieżanie przez dozór cmebntarza, po prostu ktos u siebie robiąc porządek zrzucił śnieg
obok
Avatar
Gość / 27 grudnia 2010 r. o 13:48
jak spadł śnieg na początku grudnia byłem na cmentarzu i śniegu było powyżej kolan, chciałem zapalić znicze ale dostać sie do grobu nie sposób. Wróciłem za 3 dni z łopatą i odkopałem groby bliskich, wiec teraz na święta miałem czyściutko. Nie trzeba być bardzo spostrzegawczym żeby sobie wyobrazić że na cmentarzu też leży śnieg i trzeba go sprzątnąć, teraz to śnieg a bryły lodu , no ale.......
Avatar
cdn / 26 grudnia 2010 r. o 14:28
Więcej mogłabym powiedzieć na temat tego co się wyprawia na tym cmentarzu. Kiedyś w grobie w którym miały znajdować się szczątki jednej osoby (od 1937 r. nie pochowano tam nikogo oprócz jednej osoby) znaleziono trzy szkielety. I co ? Cudowne rozmnożenie?? Nie! Tylko z jakiegoś sprzedanego grobu wrzucono szczątki do sąsiedniego ......Myślano że nikt się nie dowie..I gdyby nie pilny pochówek sprawą zajęły by się organa ścigania.. Tak, tak Księże dobrodzieju...
Avatar
~` / 26 grudnia 2010 r. o 13:45
Ja również jestem tym odśnieżaniem zbulwersowana i po Świętach zamierzam zadzwonić do zarzadzających tym cmentarzem. Jak mozna było tak odsnieżać? Czy ktos pomyslał jak to robił? Przykro patrzeć.... Sterty brudu pozwalane na pomniki naszych bliskich.... zgroza. Kto za to odpowiada??????
Avatar
Gość / 26 grudnia 2010 r. o 13:37
Jak postawić znicz na grobie przysypanym hałdami śniegu?

Odgarnąć śnieg.
Avatar
edyta / 26 grudnia 2010 r. o 11:16
[quote name='Adam' timestamp='1293321323' post='411338']
Ale z Was morony niepotrafiące czytać, ze zrozumieniem. Ciekawe jaką wy byście mieli reakcje jeżeli z powodu lenistwa odgarniających tam cepów, walili by bezpośrednio śnieg na Wasze groby bo po co szukać wolnego miejsca lub wywiezdz samochodem. Jeżeli robią byle jak to niech w ogóle nie robią.
[/quote]
lenistwa odgarniajacych tam cepow??????? sama widzialam jak stara babina odsniezala swoj grob a snieg z niego zrzucala na sasiedni grob i na dopiero co odsniezona alejke. takie stare pryki powinny sie cieszyc ze wogole moga wejsc na cmentarz po takich opadach sniegu!!!!! pozatym pracownicy maja za zadanie odsniezyc alejki a nie groby wielmoznego panstwa, zamiast latac po marketach to staruchy powinny odniezac swoje grobki zeby mieli gdzie lampeczke postawic. bylam wczoraj na unickiej, wszystko jest ok!!!!
[quote name='Adam' timestamp='1293321323' post='411338']
Ale z Was morony niepotrafiące czytać, ze zrozumieniem. Ciekawe jaką wy byście mieli reakcje jeżeli z powodu lenistwa odgarniających tam cepów, walili by bezpośrednio śnieg na Wasze groby bo po co szukać wolnego miejsca lub wywiezdz samochodem. Jeżeli robią byle jak to niech w ogóle nie robią.
[/quote]
lenistwa odgarniajacych tam cepow??????? sama widzialam jak stara babina odsniezala swoj grob a snieg z niego zrzucala na sasiedni grob i na dop... rozwiń
Avatar
Gość / 26 grudnia 2010 r. o 10:15
sprawa dla prokuratury, zbeszczeszczenie miejsca pochówku. Rodzina niech bierze zdjecia i na policje doniesienie.
Avatar
eska / 26 grudnia 2010 r. o 09:38
Czytanie ze zrozumieniem to juz narodowy problem- przeciez jest odsyłacz do artykulu na mmlublin, a tam wyraźnie napisane, że ten śnieg to spychacz zepchnął na groby, a nie dlatego tam leży , ze napadał jak wszędzie. Zresztą widać to na zdjęciach. A kto chadza na cmentarz z własnym spychaczem? Bo szufla tu nie da rady!
Avatar
mj23 / 26 grudnia 2010 r. o 07:32
Jest prosta recepta jak postawić znicz.


wziąć do ręki łopatę i odśnieżyć.
Avatar
Adam / 26 grudnia 2010 r. o 00:55
Ale z Was morony niepotrafiące czytać, ze zrozumieniem. Ciekawe jaką wy byście mieli reakcje jeżeli z powodu lenistwa odgarniających tam cepów, walili by bezpośrednio śnieg na Wasze groby bo po co szukać wolnego miejsca lub wywiezdz samochodem. Jeżeli robią byle jak to niech w ogóle nie robią.
Avatar
cv / 27 grudnia 2010 r. o 14:27
na zdjęciu to bardziej wygląda że sąsiedzi zwalili ten snieg na sasiadujacy grób. I nic nie ma tu odsnieżanie przez dozór cmebntarza, po prostu ktos u siebie robiąc porządek zrzucił śnieg
obok
Avatar
Gość / 27 grudnia 2010 r. o 13:48
jak spadł śnieg na początku grudnia byłem na cmentarzu i śniegu było powyżej kolan, chciałem zapalić znicze ale dostać sie do grobu nie sposób. Wróciłem za 3 dni z łopatą i odkopałem groby bliskich, wiec teraz na święta miałem czyściutko. Nie trzeba być bardzo spostrzegawczym żeby sobie wyobrazić że na cmentarzu też leży śnieg i trzeba go sprzątnąć, teraz to śnieg a bryły lodu , no ale.......
Avatar
cdn / 26 grudnia 2010 r. o 14:28
Więcej mogłabym powiedzieć na temat tego co się wyprawia na tym cmentarzu. Kiedyś w grobie w którym miały znajdować się szczątki jednej osoby (od 1937 r. nie pochowano tam nikogo oprócz jednej osoby) znaleziono trzy szkielety. I co ? Cudowne rozmnożenie?? Nie! Tylko z jakiegoś sprzedanego grobu wrzucono szczątki do sąsiedniego ......Myślano że nikt się nie dowie..I gdyby nie pilny pochówek sprawą zajęły by się organa ścigania.. Tak, tak Księże dobrodzieju...
Avatar
~` / 26 grudnia 2010 r. o 13:45
Ja również jestem tym odśnieżaniem zbulwersowana i po Świętach zamierzam zadzwonić do zarzadzających tym cmentarzem. Jak mozna było tak odsnieżać? Czy ktos pomyslał jak to robił? Przykro patrzeć.... Sterty brudu pozwalane na pomniki naszych bliskich.... zgroza. Kto za to odpowiada??????
Avatar
Gość / 26 grudnia 2010 r. o 13:37
Jak postawić znicz na grobie przysypanym hałdami śniegu?

Odgarnąć śnieg.
Avatar
edyta / 26 grudnia 2010 r. o 11:16
[quote name='Adam' timestamp='1293321323' post='411338']
Ale z Was morony niepotrafiące czytać, ze zrozumieniem. Ciekawe jaką wy byście mieli reakcje jeżeli z powodu lenistwa odgarniających tam cepów, walili by bezpośrednio śnieg na Wasze groby bo po co szukać wolnego miejsca lub wywiezdz samochodem. Jeżeli robią byle jak to niech w ogóle nie robią.
[/quote]
lenistwa odgarniajacych tam cepow??????? sama widzialam jak stara babina odsniezala swoj grob a snieg z niego zrzucala na sasiedni grob i na dopiero co odsniezona alejke. takie stare pryki powinny sie cieszyc ze wogole moga wejsc na cmentarz po takich opadach sniegu!!!!! pozatym pracownicy maja za zadanie odsniezyc alejki a nie groby wielmoznego panstwa, zamiast latac po marketach to staruchy powinny odniezac swoje grobki zeby mieli gdzie lampeczke postawic. bylam wczoraj na unickiej, wszystko jest ok!!!!
[quote name='Adam' timestamp='1293321323' post='411338']
Ale z Was morony niepotrafiące czytać, ze zrozumieniem. Ciekawe jaką wy byście mieli reakcje jeżeli z powodu lenistwa odgarniających tam cepów, walili by bezpośrednio śnieg na Wasze groby bo po co szukać wolnego miejsca lub wywiezdz samochodem. Jeżeli robią byle jak to niech w ogóle nie robią.
[/quote]
lenistwa odgarniajacych tam cepow??????? sama widzialam jak stara babina odsniezala swoj grob a snieg z niego zrzucala na sasiedni grob i na dop... rozwiń
Avatar
Gość / 26 grudnia 2010 r. o 10:15
sprawa dla prokuratury, zbeszczeszczenie miejsca pochówku. Rodzina niech bierze zdjecia i na policje doniesienie.
Avatar
eska / 26 grudnia 2010 r. o 09:38
Czytanie ze zrozumieniem to juz narodowy problem- przeciez jest odsyłacz do artykulu na mmlublin, a tam wyraźnie napisane, że ten śnieg to spychacz zepchnął na groby, a nie dlatego tam leży , ze napadał jak wszędzie. Zresztą widać to na zdjęciach. A kto chadza na cmentarz z własnym spychaczem? Bo szufla tu nie da rady!
Avatar
mj23 / 26 grudnia 2010 r. o 07:32
Jest prosta recepta jak postawić znicz.


wziąć do ręki łopatę i odśnieżyć.
Avatar
Adam / 26 grudnia 2010 r. o 00:55
Ale z Was morony niepotrafiące czytać, ze zrozumieniem. Ciekawe jaką wy byście mieli reakcje jeżeli z powodu lenistwa odgarniających tam cepów, walili by bezpośrednio śnieg na Wasze groby bo po co szukać wolnego miejsca lub wywiezdz samochodem. Jeżeli robią byle jak to niech w ogóle nie robią.