Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zapowiada się fajnie ten film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady,na plusie dzisiaj było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie,ze się nie zmienił.Jak zaścianek Europy mógłby się zmienić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na idiotyczne pytania zakompleksionych dziennikarzy Pani janda mogła odpowiedzieć tylko w jeden sposób... Dlaczego każde pytanie zakompleksionego dziennikarza z Lublina zaczyna się od "...a co Pani powie o Lublinie" albo "...jakie wrażenia z Lublina" Tak, jakby to kurde było najważniejsze na świecie. Otóż drodzy dziennikarze lubelscy, jako przyjezdny z Zachodniej polski mieszkaniec tego miasta informuję, że Lublin W NICZYM NIE ODBIEGA od miast Polski zachodniej a nawet w wielu aspektach jest od nich lepszy. Żyje się tutaj spokojniej, ciekawiej, jak ktoś chce sobie zrobić korpowyscig rodem z Warszawy, to również i tutaj go znajdzie. Lublin nie jest zaściankiem. Jego największym problemem są zakompleksione lokalne media oraz spora grupa mieszkańców - również zakompleksionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby kobieta na poziomie, ale brak mi słów, i mysle, że nie tylko mi...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co dobre nie musi się zmieniać, Lublin ma oryginalną, niezepsutą tkankę Starego Miasta i niech tak pozostanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rozumieć tytuł artykułu - aluzja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówienie,że Lublin się nie zmienił to czysta ignorancja. No, ale każdy ma prawo do swojej opinii, nawet wtedy gdy nie jest ona zgodna z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówienie,że Lublin się nie zmienił to czysta ignorancja. No, ale każdy ma prawo do swojej opinii, nawet wtedy gdy nie jest ona zgodna z prawdą.
Myślę, że nie rozumiesz tego co miała na myśli Pani Janda. Ona miała głównie na myśli zachowanie stylu naszego pięknego Starego Miasta, nie przerobionego  na modłę dzisiejszą lub modę ! To jest właśnie  ten brak zmian !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo lubię Krystynę Jandę i bardzo podobała mi się jej naturalna dowcipna rozmowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na idiotyczne pytania zakompleksionych dziennikarzy Pani janda mogła odpowiedzieć tylko w jeden sposób... Dlaczego każde pytanie zakompleksionego dziennikarza z Lublina zaczyna się od "...a co Pani powie o Lublinie" albo "...jakie wrażenia z Lublina" Tak, jakby to kurde było najważniejsze na świecie. Otóż drodzy dziennikarze lubelscy, jako przyjezdny z Zachodniej polski mieszkaniec tego miasta informuję, że Lublin W NICZYM NIE ODBIEGA od miast Polski zachodniej a nawet w wielu aspektach jest od nich lepszy. Żyje się tutaj spokojniej, ciekawiej, jak ktoś chce sobie zrobić korpowyscig rodem z Warszawy, to również i tutaj go znajdzie. Lublin nie jest zaściankiem. Jego największym problemem są zakompleksione lokalne media oraz spora grupa mieszkańców - również zakompleksionych.
Zgadzam się z moim przedmówcą. Chociaż pomyślałem o LAJF-ie /jest taki magazyn który wysyłam co miesiąc bratu do Szwajcarii bo jak stwierdził może się nim pochwalić. Bez kompleksów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla Pani KRYSTYNY:   NAJLEPIEJ TO KRĘCĄ W KOŚCIELE - SAME AFERY NA GRUBE MILIONY!, a KUL nie jest Świety i nie raz juz umoczył doopę! Ha ha ha Hi hi hi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...