Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński spotkał się z mieszkańcami Lublina

Utworzony przez prymityw, 10 grudnia 2008 r. o 20:34 Powrót do artykułu
Cóż za elokwencja, bezstronność i kunszt dziennikarski emanuje z tej lakonicznej relacji. Clou przekazu to to że 1.Większość też była zgodna z hasłami głoszonymi przez Prawo i Sprawiedliwość /?????????/ oraz 2. Kaczyński zamiast wystąpić po dyskusji panelowej o 19, wystąpił po dyskusji panelowej o 20. Brawo! A myślałem że to ja jestem PRYMITYW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż się nie chce komentować, szkoda słów więc nie komentuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłamców nie powinno się zapraszać - gdzie ta siedziba PGE. Już nabrać sie nie dajmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 g. napisał:
kłamców nie powinno się zapraszać - gdzie ta siedziba PGE. Już nabrać sie nie dajmy
zapytaj premiera wszystkich ubeków, słońce peru, takiej inwestycji nie przeprowadza się w ciągu kilku miesięcy. A może paligłup wie coś na ten temat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wróciłem z tego spotkania. Bardzo było potrzebne i stało na wysokim poziomie, zarówno przedmówców, jak w podsumowaniu - Kaczyńskiego. Ten człowiek jest erudytą o intelekcie i głębi myślenia przerastającym o lata świetlne obecne elity polityczne RP. Widzę kilka błędów rzeczowych w artykuliku. Pan Kaczyński np. zaczął podsumowanie o 19.45, a nie po 20-tej. Ogólnie jestem też pod wrażeniem zwłaszcza prof., prof. Dłubacza i Wójtowicz. Ponieważ mówiono głównie o inteligencji, nie zdziwię się, że teraz jakiś margines "poprawny politycznie" zacznie bluzgać. Panowie z marginesu, do dzieła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem na całym spotkaniu i osobiscie nie jestem fanem Kaczyńskiego ale uważam że artykuł został napisany bardzo stronniczo. Poruszone zostały w nim same negatywnie kojarzące się zajawki: spóźnienie Kaczyńskiego (które notabene ludzie słuchający wykładów nie zauważyli), poruszenie przez jednego z wykładowców homoseksualizmu (który był jednym z niewielu zabiegów pro-politycznych ze strony wykładowców za co należy im się ukłon bo nie nawijali prostoo mówiąc makaronu na uszy tylko stawiali sprawy jak są). Trzecim minusem jest fakt że tezy głoszone przez wykładowców zgodne były z tezami PiS - BZDURA!!!! poruszenie homoseksualizmu i przez ostatniego wykładowce ganienie komunizmu to jedyne przejawy ocierające się o tezy PiS ale były tylko tezami samych wykładowców. Nikt nie wspomniał moim zdaniem genialnego tematu poruszonego przez Panią Wandę Wójtowicz - podatków, czy innych tematów też ciekawie poruszonych. Robi się sensację typu - o to strach na dzieci - Kaczyński przyjechał do Lublina, geje bójcie się bo pomimo spóźnienia juz czycha na wasze życie a po za tym ustawił PRowo całe spotkanie. BZDURA!!!!!! Bardziej naturalnego spotkania dawno nie widzialem - moze po za lokalnymi politykierami stroszącymi piórka... jeśli chodzi o mnie uważam że w tym zapi...działym mieście w którym prawie nic się nie dzieje powinno być to opisane rzetelnie bo jeśli dla Was ważniejsza jest jako reporterów sprawa że przysłowiowej Pani Kowalskiej poroniła krowa pod Lublinem to wracajcie na te swoje wioski z których pochodzicie!!! Bo jeśli Lublin ma być miastem w którym coś sie dzieje (miastem inspiracji i kultury) musicie wszystkie strony partii politycznych opisywać rzetelnie a inteligentni czytelnicy sami sobie wybiorą po której stronie stoją, nie musicie im kolorować prawdy!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulturalni, inteligentni, wykształceni wyborcy PiS dla których honor, patriotyzm, Ojczyzna są wartością ponadczasowa wyrażają współczucie i miłosierdzie dla tych wyborców PO którzy nie dorośli do demokracji popisując się na forum brakiem kultury, brakiem tolerancji, brakiem wiedzy, brakiem szacunku dla prawdy, agresją, brakiem elementarnych zasad przyzwoitości. Morałami z bajek o Koziołku Matołku, Małpce Fiki Miki i agresją przeciw PiS nie wypełnicie pustki która będzie Waszym udziałem wcześniej czy później. Spróbujcie pomyśleć od czasu do czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy PO zacznie przepraszć Kaczyńskiego, czyli jak można określić faceta, który donosi na własną narzeczoną? http://ww6.tvp.pl/7038,20081208841877.strona "MACIEJ ZDZIARSKI Jak odebrała Pani te słowa Jarosława Kaczyńskiego, od których zaczął się cały spór: Bo sypać w pierwszym przesłuchaniu w tak haniebny sposób, to naprawdę fatalna sprawa"? Czy Pani zdaniem Stefan Niesiołowski sypał na pierwszym przesłuchaniu? ELŻBIETA KRÓLIKOWSKA-AVIS Ja niechętnie wracam do wątków prywatnych. MACIEJ ZDZIARSKI To jest kluczowe pytanie, by zrozumieć czy te słowa Jarosława Kaczyńskiego są związane z prawdą, czy też nie. ELŻBIETA KRÓLIKOWSKA-AVIS Tak, to była prawda. Stefan Niesiołowski mówił od pierwszego dnia śledztwa. Tu jest dokumentacja z IPN, która wyjaśnia wszystko. MACIEJ ZDZIARSKI Co mówił? ELŻBIETA KRÓLIKOWSKA-AVIS Pierwszego dnia śledztwa przyznaje się do tego, że istniał Ruch, że był organizacją konspiracyjną, twierdzi, że nie było przywódców. Drugiego dnia śledztwa :Przyznaje się do winy w przedmiocie przedstawionego mi zarzutu i wyjaśniam, co następuje. Tu padają nazwiska brata Marka, Andrzeja, Benedykta Czumów i tak dalej. Pierwszego dnia śledztwa zaczęli zeznawać tylko dwaj ludzie: na pewno wiem, że Stefan Niesiołowski, bo przedstawiono. To jest protokół przesłuchania Stefana Niesiołowskiego, gdzie on zaczyna mówić. MACIEJ ZDZIARSKI Stefan Niesiołowski mówił o tych wydarzeniach tak: Jeszcze raz mówię: moje zeznania nie różniły się od znakomitej większości zeznań członków Ruchu i to było potwierdzenie, jak mi się wydawało, tego, co i tak jest wiadome. Czyli Stefan Niesiołowski mówi, że nie zeznał niczego, co SB by już nie wiedziało. ELŻBIETA KRÓLIKOWSKA-AVIS Bardzo mi przykro, ale to nie jest zgodne z prawdą dlatego, że pierwszego dnia zaczęły zeznawać dwie tylko osoby Stefan Niesiołowski i ten inkryminowany właśnie Wiesław Kurowski, który otwarcie poszedł na współpracę. Drugiego dnia zaczął zeznawać Wojtek M, piątego dnia i tak dalej, i tak dalej. Nie chcę się tu zabawiać w nazwiska. To nie jest prawdą, że Stefan Niesiołowski zaczął zeznawać 26 czerwca, zaczął zeznawać pierwszego dnia. Po pierwsze SB bardzo niewiele wiedziała o nas, o czym już mówiłam. Po drugie on był jednym z trzech przywódców, czyli wiedział prawie wszystko. Po trzecie większość naszej organizacji była jeszcze na wolności."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech spier***a jak najdalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kameleon napisał:
niech spier***a jak najdalej
Niestety ale Niesiołowski jako zakorzeniona gnida z PO napewno nigdzie nie spier...li.Oni już tak mają po trupach na stołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na spotkaniu i widziałem jak „medialne hieny” bombardowały aparatami foto Kaczyńskiego. Zastanawiałem się, dlaczego ta „sesja fotograficzna” trwała przez całe spotkanie. Teraz mam już odpowiedź, chodziło o takie zdjęcie Kaczyńskiego, żeby wyszedł na nim jak straszak. Panowie dziennikarze na tym polega wasz głęboki profesjonalizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oznajmiam, że osoba o nicku Grzegorz nie jest mną! Szczerze współczuję uczestnikom spotkania z tak "wartościową" osobą, kochani, Rodacy, przejrzyjcie na oczy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Grzegorz Gor.' date='10.12.2008, 22:34' post='75695'] Oznajmiam, że osoba o nicku Grzegorz nie jest mną! Szczerze współczuję uczestnikom spotkania z tak "wartościową" osobą, kochani, Rodacy, przejrzyjcie na oczy!! [/quote Oczywiście, że nie jesteś mną; jesteś tym "gor...szym" Grzegorzem. Takim marginesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spiepszaj dziadu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...