Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No nie mogę, kupili chłopakowi damkę.... :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dla bezpieczeństwa. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I do tego chyba z lekka przymałą jak na 16 latka :) Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to chyba trochę za małą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wybitni" specjaliści od ruchu drogowego zaszaleli i kupili chłopakowi nieco przymałe badziewie z marketu . wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko boska lubartowska oni naprawdę kupili chłopu damkę dla gimnazjalistki!!!! Czy w tym NASZYM KRAJU WSZYSTKO MUSI BYC DO DUPY???? O Lublinie nie wspomnę...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
............do rozmiaru i rodzaju tego rowerka ,.... od dawna juz wiadomo ze ludzie ktorzy siedza na stolkach w firmach i zarzadzaja odzieza  robocza lub nagrodami dla pracownikow lub tu patrz (.poszkodowany ) maja w glowie siano a nie szare komorki lub brak im piatych klepek . WSTYD . Czy oni mieli pojecie komu kupuja ten rower, bo mam wrzenie ze slyszac o szpitalu DSK mysleli chyba ze to jakas chora poszkodowana 156cm dziewczynka ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich mundrych komentujących rozmiar i wygląd roweru! Nie znam szczegółów sprawy, ale z artykułu wynika, że chłopak miał ciężki wypadek i przeszedł długą rehabilitacje. Czy przyszło do pustego łba któremuś z komentujących, że nie jest on wstanie wsiąść na rower z pełną ramą i dużych kołach z powodu odniesionych wczesniej urazów???? ( obniżona ruchomość stawów lub np zawroty głowy, zaburzenia równowagi - łatwiej zeskoczyc z takiego roweru)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie mogę, kupili chłopakowi damkę.... :lol:
  To naprawdę puste łby piszą takie komentarze... :( Chłopiec po tak ciężkim wypadku nie poradziłby sobie na dużym rowerze z ramą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...