Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gryzipiórku widac ze masz niewielką wiedze na temat 2 taryfy w taksówce skoro piszesz ze w niedziele jest 2 taryfa,wiec do Twojej wiadomosci obowiązuje ona równiez w kazde świeto-zawsze gdy jest czerwona kartka w kalendarzu,wiec jak bedziesz wracał z imprezy ufundowanej przez jakiegos sponsora to bedziesz jechał na 2 taryfie i pewnie popłyniasz z 15zł....pozdrawiam,miłej zabawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko się nie zdziwcie jak nie będzie miał was kto zawieść na bal o 19 w kreacji za 1,5 tyś. Przecież to dzień powszedni więc do autobusu, który jeździć będzie wg rozkładu super świątecznego. A taryfiarzowi trzeba pokazać jaki to ja jestem gość i na bal jadę na pierwszej taryfi i z kuponem 30 lub 50% rabatowym za 7,20 i do końca poczekam aż on wyskrobie ostatnie drobniaki bo przecież mu zapłacę 200 zł. banknotem, pewnie nie będzie mu się chciało wydawać z końcówką więc dodatkowy rabacik 20 gr. dostanę. Przecież jestem facet z gestem, jadę na impre z pompą ale jest to dzień powszedni, lizać mi stopy i szeroko otwierać drzwi dla Pana KLIJENTA. Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem wszystkim Taksówkarzom z Lublina, Dużo cierpliwości, wolnych miejsc na postojach, klientów zostawiających napiwki i rozumiejących waszą pracę, jak najmniej jednodniowych milionerów z 10 zł w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Tylko się nie zdziwcie jak nie będzie miał was kto zawieść na bal o 19 w kreacji za 1,5 tyś. Przecież to dzień powszedni więc do autobusu, który jeździć będzie wg rozkładu super świątecznego. A taryfiarzowi trzeba pokazać jaki to ja jestem gość i na bal jadę na pierwszej taryfi i z kuponem 30 lub 50% rabatowym za 7,20 i do końca poczekam aż on wyskrobie ostatnie drobniaki bo przecież mu zapłacę 200 zł. banknotem, pewnie nie będzie mu się chciało wydawać z końcówką więc dodatkowy rabacik 20 gr. dostanę. Przecież jestem facet z gestem, jadę na impre z pompą ale jest to dzień powszedni, lizać mi stopy i szeroko otwierać drzwi dla Pana KLIJENTA. Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem wszystkim Taksówkarzom z Lublina, Dużo cierpliwości, wolnych miejsc na postojach, klientów zostawiających napiwki i rozumiejących waszą pracę, jak najmniej jednodniowych milionerów z 10 zł w kieszeni.
. No niestety kolego KLIENT NASZ PAN !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popros o rachunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...