Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2009 r.
17:55
Edytuj ten wpis

Jedziesz dziś taksówką? Nie daj się oszukać, patrz na licznik!

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 4 A A

Będziesz dziś jechać taksówką na sylwestrową imprezę? Patrz na wskazanie taksometru.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przed godziną 22 taksówkarz nie ma prawa wziąć od Ciebie opłaty według 2 taryfy. Dlaczego? Dziś jest dzień powszedni, a więc taryfa 2 obowiązuje dopiero od godz. 22. Przez cały dzień droższe stawki naliczane są jedynie w niedziele.

Dwa lata temu niektórzy taksówkarze o tym „zapomnieli”. Po tym jak ujawniliśmy sprawę, zajął się nią Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Wziął pod lupę kilkaset taksówek sprawdzając wydruki z ich kas fiskalnych. Skończyło się na pouczeniach.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
milicjant / 31 grudnia 2009 r. o 21:37
popros o rachunek
Avatar
n@j / 31 grudnia 2009 r. o 17:22
gg napisał:
Tylko się nie zdziwcie jak nie będzie miał was kto zawieść na bal o 19 w kreacji za 1,5 tyś. Przecież to dzień powszedni więc do autobusu, który jeździć będzie wg rozkładu super świątecznego. A taryfiarzowi trzeba pokazać jaki to ja jestem gość i na bal jadę na pierwszej taryfi i z kuponem 30 lub 50% rabatowym za 7,20 i do końca poczekam aż on wyskrobie ostatnie drobniaki bo przecież mu zapłacę 200 zł. banknotem, pewnie nie będzie mu się chciało wydawać z końcówką więc dodatkowy rabacik 20 gr. dostanę. Przecież jestem facet z gestem, jadę na impre z pompą ale jest to dzień powszedni, lizać mi stopy i szeroko otwierać drzwi dla Pana KLIJENTA.
Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem wszystkim Taksówkarzom z Lublina, Dużo cierpliwości, wolnych miejsc na postojach, klientów zostawiających napiwki i rozumiejących waszą pracę, jak najmniej jednodniowych milionerów z 10 zł w kieszeni.

.
No niestety kolego KLIENT NASZ PAN !!!.

.
No niestety kolego KLIENT NASZ PAN !!!. rozwiń
Avatar
gg / 31 grudnia 2009 r. o 15:38
Tylko się nie zdziwcie jak nie będzie miał was kto zawieść na bal o 19 w kreacji za 1,5 tyś. Przecież to dzień powszedni więc do autobusu, który jeździć będzie wg rozkładu super świątecznego. A taryfiarzowi trzeba pokazać jaki to ja jestem gość i na bal jadę na pierwszej taryfi i z kuponem 30 lub 50% rabatowym za 7,20 i do końca poczekam aż on wyskrobie ostatnie drobniaki bo przecież mu zapłacę 200 zł. banknotem, pewnie nie będzie mu się chciało wydawać z końcówką więc dodatkowy rabacik 20 gr. dostanę. Przecież jestem facet z gestem, jadę na impre z pompą ale jest to dzień powszedni, lizać mi stopy i szeroko otwierać drzwi dla Pana KLIJENTA.
Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem wszystkim Taksówkarzom z Lublina, Dużo cierpliwości, wolnych miejsc na postojach, klientów zostawiających napiwki i rozumiejących waszą pracę, jak najmniej jednodniowych milionerów z 10 zł w kieszeni.
Tylko się nie zdziwcie jak nie będzie miał was kto zawieść na bal o 19 w kreacji za 1,5 tyś. Przecież to dzień powszedni więc do autobusu, który jeździć będzie wg rozkładu super świątecznego. A taryfiarzowi trzeba pokazać jaki to ja jestem gość i na bal jadę na pierwszej taryfi i z kuponem 30 lub 50% rabatowym za 7,20 i do końca poczekam aż on wyskrobie ostatnie drobniaki bo przecież mu zapłacę 200 zł. banknotem, pewnie nie będzie mu się chciało wydawać z końcówką więc dodatkowy rabacik 20 gr. dostanę. Przecież jestem facet z gestem, jadę na... rozwiń
Avatar
ricki / 31 grudnia 2009 r. o 14:51
gryzipiórku widac ze masz niewielką wiedze na temat 2 taryfy w taksówce skoro piszesz ze w niedziele jest 2 taryfa,wiec do Twojej wiadomosci obowiązuje ona równiez w kazde świeto-zawsze gdy jest czerwona kartka w kalendarzu,wiec jak bedziesz wracał z imprezy ufundowanej przez jakiegos sponsora to bedziesz jechał na 2 taryfie i pewnie popłyniasz z 15zł....pozdrawiam,miłej zabawy
Avatar
milicjant / 31 grudnia 2009 r. o 21:37
popros o rachunek
Avatar
n@j / 31 grudnia 2009 r. o 17:22
gg napisał:
Tylko się nie zdziwcie jak nie będzie miał was kto zawieść na bal o 19 w kreacji za 1,5 tyś. Przecież to dzień powszedni więc do autobusu, który jeździć będzie wg rozkładu super świątecznego. A taryfiarzowi trzeba pokazać jaki to ja jestem gość i na bal jadę na pierwszej taryfi i z kuponem 30 lub 50% rabatowym za 7,20 i do końca poczekam aż on wyskrobie ostatnie drobniaki bo przecież mu zapłacę 200 zł. banknotem, pewnie nie będzie mu się chciało wydawać z końcówką więc dodatkowy rabacik 20 gr. dostanę. Przecież jestem facet z gestem, jadę na impre z pompą ale jest to dzień powszedni, lizać mi stopy i szeroko otwierać drzwi dla Pana KLIJENTA.
Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem wszystkim Taksówkarzom z Lublina, Dużo cierpliwości, wolnych miejsc na postojach, klientów zostawiających napiwki i rozumiejących waszą pracę, jak najmniej jednodniowych milionerów z 10 zł w kieszeni.

.
No niestety kolego KLIENT NASZ PAN !!!.

.
No niestety kolego KLIENT NASZ PAN !!!. rozwiń
Avatar
gg / 31 grudnia 2009 r. o 15:38
Tylko się nie zdziwcie jak nie będzie miał was kto zawieść na bal o 19 w kreacji za 1,5 tyś. Przecież to dzień powszedni więc do autobusu, który jeździć będzie wg rozkładu super świątecznego. A taryfiarzowi trzeba pokazać jaki to ja jestem gość i na bal jadę na pierwszej taryfi i z kuponem 30 lub 50% rabatowym za 7,20 i do końca poczekam aż on wyskrobie ostatnie drobniaki bo przecież mu zapłacę 200 zł. banknotem, pewnie nie będzie mu się chciało wydawać z końcówką więc dodatkowy rabacik 20 gr. dostanę. Przecież jestem facet z gestem, jadę na impre z pompą ale jest to dzień powszedni, lizać mi stopy i szeroko otwierać drzwi dla Pana KLIJENTA.
Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem wszystkim Taksówkarzom z Lublina, Dużo cierpliwości, wolnych miejsc na postojach, klientów zostawiających napiwki i rozumiejących waszą pracę, jak najmniej jednodniowych milionerów z 10 zł w kieszeni.
Tylko się nie zdziwcie jak nie będzie miał was kto zawieść na bal o 19 w kreacji za 1,5 tyś. Przecież to dzień powszedni więc do autobusu, który jeździć będzie wg rozkładu super świątecznego. A taryfiarzowi trzeba pokazać jaki to ja jestem gość i na bal jadę na pierwszej taryfi i z kuponem 30 lub 50% rabatowym za 7,20 i do końca poczekam aż on wyskrobie ostatnie drobniaki bo przecież mu zapłacę 200 zł. banknotem, pewnie nie będzie mu się chciało wydawać z końcówką więc dodatkowy rabacik 20 gr. dostanę. Przecież jestem facet z gestem, jadę na... rozwiń
Avatar
ricki / 31 grudnia 2009 r. o 14:51
gryzipiórku widac ze masz niewielką wiedze na temat 2 taryfy w taksówce skoro piszesz ze w niedziele jest 2 taryfa,wiec do Twojej wiadomosci obowiązuje ona równiez w kazde świeto-zawsze gdy jest czerwona kartka w kalendarzu,wiec jak bedziesz wracał z imprezy ufundowanej przez jakiegos sponsora to bedziesz jechał na 2 taryfie i pewnie popłyniasz z 15zł....pozdrawiam,miłej zabawy