Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kilkuset nauczycieli protestowało przed Urzędem Wojewódzkim. "Zalewa nas chaos"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2016 r. o 15:01 Powrót do artykułu
Na ulice wyległy: fałsz, obłuda i zakłamanie. Bezprawnie niosąc polskie flagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Domagamy się wynagrodzenia za pracę a nie jałmużny" - i o to tylko chodzi w tej chucpie. Zawsze mogą zmienić pracę - na ich miejsce przyjdzie ktoś z mniejszymi "roszczeniami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe tym to nikt nie dogodzi...wprowadzali gimnazja nauczyciele protestowali, gimnazja do likwidacji i się powtarza. jak zwykle polski nauczyciel nie doceniony na żadnej płaszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten inny to musi być zakłamany pis-owiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"na ich miejsce przyjdzie ktoś z mniejszymi "roszczeniami"" - super podejście! Np. wyślijmy do szkół bezrobotnych, w ramach prac interwencyjnych, za 5zł za godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko system 8 SP + 4 LO to najlepszy system jaki był rodzice chcą jego powrotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ulice wyległy: fałsz, obłuda i zakłamanie. Bezprawnie niosąc polskie flagi. ZNPowcy jak zwykle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że wśród nauczycieli zostało jeszcze tyle czerwonej zarazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że likwidacja gimnazjów jest słuszna. Pracowałem wiele lat w oświacie i wiem to z własnej praktyki, że 8-klasowa szkoła podstawowa z jej ówczesnymi przedmiotami + 4-letnie LO, ewentualnie 5-letnie technika to rozwiązanie optymalne. Tzw. reforma wprowadzająca aktualny system oświatowy była BŁĘDEM, podobnie jak reforma podziału administracyjnego kraju czy służby zdrowia. Co do poborów? Czy nauczyciele z placówek szkolnych wiedzą ile zarabiają magistrowie na wyższych uczelniach? Porównajcie równie swoje pobory z ty, co otrzymuje adiunkt. Zobaczycie, kto ma wyższe wynagrodzenie. Nie wybrzydzajcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja muszę zapierniczać 40 godzin tygodniowo, nie mam 4 miesięcy wolnego i nie narzekam w dupach im się poprzewracało. 20 godzin tygodniowo 4 miesiące w roku wolnego i jeszcze im mało. Podsumowując całość pracują na 1/4 etatu a zarobki mają za pólłtora. Mogą iść do Tesco za 1400 i nie będą strajkowali. Teoretyczne wszyscy nauczyciele mają wykształcenie wyższe tylko o podstawowym zapomnieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO ich rozpuściło , za morde i do roboty zagonić, nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo trzeba walczyć bo te nieuki zrujnują naszą szkołę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co pleciesz? Myśl człowieku. Nie zazdrość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury nie ma powrotu do przeszłości. Nie majstrować przy edukacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dzieci teraz posiedzą do 18 w szkole z wyrostkami z patologicznych domów to rodzice będą się cieszyć z nowej dobrej zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja gimnazjów to największy kretynizm w ostatnich latach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Nauczyciele, walczcie o swoje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja Gimnazjów TAK,  ale wolniej/spokojniej przeprowadzana,  na gruncie dobrze przygotowanym i  z rozwiązaniami dla obecnie istniejąch gimnazjów. Sam zaangazowałem się w zbieranie podpisów aby je zlikwidować  ale po co taki pośpiech? To czyni podejrzenie, ze nie obędzie sie bez kłopotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PSL nie idzcie tą drogą nie róbcie chaosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile pamiętam, drodzy nauczyciele, protestowaliście także w czasie organizowania gimnazjów, tyle, że wtedy hasłem przewodnim było ,,dobro dzieci,, a teraz chodzi o kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...