Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zapłaci ten co się pomylił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku*** KPINA ! Ale niczego innego nie można się spodziewać po urzędasach z PiS. Mam nadzieję że nawet takie błahe sprawy otworzą oczy naszym obywatelom i wynik dla PiS-u w wyborach będzie odzwierciedleniem ich kompetencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze rogi ma złote nasz koziołek... I co z tego? Jeśli Pan Prezydent się pomylił, to niech pokryje z własnych poborów, a nie z puli miasta. Dlaczego mieszkańcy mają płacić za depilację koziołka pod pachami, ubranie go w złote kopytka i za bardziej przyjazne spojrzenie? Co z tego, że jedno kopytko jest zasłonięte? Niechaj sobie taksówkarz - jeśli taka jego wola - flamastrem "zażółci" koziołkowi co należy, a jeśli nie, to i tak wiemy, że taksówka "nasza". 30 tys. zł to poważna kwota, więc można spożytkować ją bardziej należycie. Dla radnych -jak widać- to "pestka", bo poborami znacznie odstają od regionu, więc niechaj robią "zrzutkę" i zaczną wreszcie sami odpowiadać za swoje błędy! Biedny region, biedni jego mieszkańcy i biedny lubelski koziołek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję porozmawiać o aborcji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę ,że KOZIOŁEK POwinien się wysilić i tym kopytkiem , poprawionym czy też nie ,kopnąć kogoś pomiędzy oczy. APEL-............Lublinianie nauczcie KOZIOŁKA celnie kopać z pożytkiem dla Was .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga ! nadrukuje te naklejki za 20 000zł (brutto) zapraszam osoby odpowiedzialne za akcje te l 887 969298
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciesze ze sie to wyjasnilo i bede mogl spac spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba kogoś popier....ło!!! Ten kto zawinił niech płaci z własnej kieszeni! Dlaczego ja mam finansować nieudolnych urzędasów!! A po drugie -taki symbol miasta jaki jego włodarz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeszcze sprawdzcie jak wyglada koziołek na autobusach MPK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie TUŁAJEW, polecam STOPERAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam propozycje a może czas na wymianę radnych byłoby chyba taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tych radnych za deb***E?? Nie rażą ich bolączki naszego miasta typu DZIURAWE DROGI, BRAK PERSPEKTYW DLA LUDZI Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM. Oni wolą zajmować się BZDETAMI typu ILE WŁOSKÓW MA KOZIOŁEK? CZY TAKI BZDET(SZTUCZNY PROBLEM) RAZI WAS BARDZIEJ NIŻ RZECZYWISTY?? WPROWADZIĆ DLA TAKICH deb***I ZAKAZ PEŁNIENIA FUNKCJI PUBLICZNYCH I NIECH JADĄ ZA GRANICĘ UCZCIWIE PRACOWAĆ I PRZY OKAZJI POZNAWAĆ STANDARDY PEŁNIENIA FUNKCJI PUBLICZNYCH PRZEZ URZĘDNIKÓW np.W USA!! CHYBA NIE MAMY CO LICZYĆ NA SPRAWNE ZARZĄDZANIE SAMORZĄDEM I PAŃSTWEM KIEDY NA STOŁKACH SIEDZĄ ZAŚCIANKOWE PRYKI TJ "MIEJSCY RADNI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie prawie same plusy. Radni zadbali o rozwój małej przedsiębiorczości. Bo ktoś te koziołki musi wykonać. Dzięki temu ktoś będzie miał pracę. Koziołki będą wykonane na koszt tylko i wyłącznie taksówkarzy, a nie korporacji w których oni jeżdżą. Wykonanie dwóch koziołków nie kosztuje 20 złotych brutto. Wydaje mi się, że niektóre koziołki robione są nie tak jak należy. Kolory są wyblakłe, nie napisałem, że kopyta kozła są białe, złote, czy ilość jakiś elementów jest taka, czy inna. Technologia wykonania ma bardzo duże znaczenie. A taksówkarze, by sobie podnieść adrenalinę, powinni sprawdzić ile ich prezes płaci za koziołki, a ile oni muszą za nie zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu przeszkadzał "stary" koziołek?Wyglądał okazalej niż obecny.I ta winorośł...No chyba że współczesny herb Lublina odzwierciedla sytuację miasta i jego władz.Koziołek "ulizany" ale za to chudszy,winorośl jakaś taka marniejsza.No i z koziołka na obecnym etapie zrobiono obojnaka (jakoś przyrodzenie mu zanika).A może to wartości katolickie nie pozwalają na ukazywanie organów zwierzęcych. Myślę,że ten koziołek z powodzeniem móglby wystartować jako kleryk do seminarium.No bo koziołek i w dodatku z zanikającym przyrodzeniem.Ale by księża mieli frajdę gdyby ten koziołek chciał wstąpić do seminarium.Może by było mniej pedofilów wśród księży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymieńmy radnych - będzie taniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyniek napisał:
W sumie prawie same plusy. Radni zadbali o rozwój małej przedsiębiorczości. Bo ktoś te koziołki musi wykonać. Dzięki temu ktoś będzie miał pracę. Koziołki będą wykonane na koszt tylko i wyłącznie taksówkarzy, a nie korporacji w których oni jeżdżą. Wykonanie dwóch koziołków nie kosztuje 20 złotych brutto. Wydaje mi się, że niektóre koziołki robione są nie tak jak należy. Kolory są wyblakłe, nie napisałem, że kopyta kozła są białe, złote, czy ilość jakiś elementów jest taka, czy inna. Technologia wykonania ma bardzo duże znaczenie. A taksówkarze, by sobie podnieść adrenalinę, powinni sprawdzić ile ich prezes płaci za koziołki, a ile oni muszą za nie zapłacić.
Kolego masz chyba problem ze zrozumieniem tekstu pisanego! Koszt wymiany pokryje miasto, wiadomo ze z pieniedzy podatników czyli tez Twoich. Wiec nie pajacuj tutaj swoimi mądrościami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może żeby Was Lubelaków pogodzić wstawcie sobie baranka w herb, może być wilkanocny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Rajcy - rozp...cie nie swoje pieniądze w błoto! Który pasażer i który taksówkarz zwróci uwagę na taki detal. Wstyd! Kończcie tę nierówną walkę i ustąpcie wreszcie ze stanowisk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewua napisał:
Ku*** KPINA ! Ale niczego innego nie można się spodziewać po urzędasach z PiS. Mam nadzieję że nawet takie błahe sprawy otworzą oczy naszym obywatelom i wynik dla PiS-u w wyborach będzie odzwierciedleniem ich kompetencji.
Ja jednak byłbym przy opcji wymiany wszystkich radnych bez względu na przynależność do jakiejkolwiek partii bo żaden z nich nie popisał się niczym szczególnym a dotyczy to także tych z PO i pozostałych partii .Dlatego nie powielajmy błędów i nie oceniajmy partii a ludzi i ich uczynki bo jest teraz moda , dziś w tej a jutro w innej partii w zależności kto zechce wiernego jakiejś ideologi przygarnąć a że ludzie- radni są łasi na obiecanki to zmieniają partie jak rękawiczki a jak okręt zaczyna nabierać wody to jak szczury są pierwsze na szalupie ratunkowej tak i oni uciekają na szalupę .Więc ponawiam prośbę oceniajmy LUDZI a nie partie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...