Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
fajne miasto dorze że to się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe 15 a biletów brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od 15 grudnia do 28 lutego jest 75 dni między Lublinam a Mediloanem mamy 1 177km piechotą - idac po 30 km dziennie trafimy do Mediolanu po 39 dniach ;-) czyli dwa razy szybciej niż samolotem z Ajirportu a można przecie próbować "stopem"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trasa do Mediolanu wzbogaci dotychczasową siatkę połączeń. W tej chwili z Lublina polecimy do Londynu (Luton, Stansted), Oslo, Dublina i Gdańska."   ... czyżby Mediolan (północny region Włoch) również obfitował w polskich gastarbajterów ? ;) Bo do tej pory cały interes Airport Lublin polega na trasach dla emigrantów tyrających za granicą. Tylko oni naganiają hajs liniom lotniczym. :D No może jeszcze Żuk i jego świta latający na wczasy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na bungabunga u Berlusconiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie kto lata?? Ważne, że lata i dzięki temu są połaczenia.
  Bo do tej pory cały interes Airport Lublin polega na trasach dla emigrantów tyrających za granicą. Tylko oni naganiają hajs liniom lotniczym. :D  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od 15 grudnia do 28 lutego jest 75 dni między Lublinam a Mediloanem mamy 1 177km piechotą - idac po 30 km dziennie trafimy do Mediolanu po 39 dniach ;-) czyli dwa razy szybciej niż samolotem z Ajirportu a można przecie próbować "stopem"  
  LEniak ty w ogóle nie rozumiesz po co człowiek wynalazł samolot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotow jeszcze nie ma w sprzedazy! Prosze sprawdzic na stronie Eurolotu.Grazie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEniak ty w ogóle nie rozumiesz po co człowiek wynalazł samolot
alez rozumiem doskonale idzie o tyo by trasę która pieszo mozna pokonać w 39 dni mozna było pokonać samolotem w 75 dni to się nazywa postęp i ja to rozumiem bo przecie tez jestem z Lublina ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trasa do Mediolanu wzbogaci dotychczasową siatkę połączeń. W tej chwili z Lublina polecimy do Londynu (Luton, Stansted), Oslo, Dublina i Gdańska."   ... czyżby Mediolan (północny region Włoch) również obfitował w polskich gastarbajterów ? ;) Bo do tej pory cały interes Airport Lublin polega na trasach dla emigrantów tyrających za granicą. Tylko oni naganiają hajs liniom lotniczym. :D No może jeszcze Żuk i jego świta latający na wczasy.
nie jeszcze agusta ma potrzeby..... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na bungabunga u Berlusconiego
Leniak, kto ci włosy ukradł !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak, kto ci włosy ukradł !?
czas... a jak myślałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mówię, że dzięki lotnisku Lublin jest miastem małej metropolii i życzę mu powodzenia w ilosci i bezpiecznych  lotów .Czekam na loty z Poznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczny malkontent, prawiczek Leniak niech wali z buta przez Alpy, a ja już planuję wyjazd na jakiś wiosenny weekend do Mediolanu - nie chciało mi się nigdy jechać samochodem w tamte rejony, ale dzięki lotnisku pod nosem już się skusimy wraz z żoną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Un bel regalo di Natale! Grazie Eurolot:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super i dzieki za Mediolan!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniala wiadomosc!!! Loty do mediolanu doczekalismy sie!!! Dzieki eurolot :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...