Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2013 r.
12:36
Edytuj ten wpis

Loty Lublin - Mediolan Eurolotem od 28 lutego. Bilety w sprzedaży od dziś

Autor: Zdjęcie autora (MAG)
0 17 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski/ Archiwum)
(Wojciech Nieśpiałowski/ Archiwum)

Port Lotniczy Lublin podał, że od 28 lutego 2014 uruchomione zostanie połączenie Lublin – Mediolan. Sprzedaż biletów rusza już dziś – od godz. 15.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Trasę obsługiwać będzie Eurolot. Cena biletu w obie strony – od 399 zł.

Dziś Port Lotniczy Lublin obchodzi swoje pierwsze urodziny. Trasa do Mediolanu wzbogaci dotychczasową siatkę połączeń. W tej chwili z Lublina polecimy do Londynu (Luton, Stansted), Oslo, Dublina i Gdańska.

Na okres zimowy zostało zawieszone połączenie z Liverpoolem.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aga / 6 lutego 2014 r. o 10:26
0
Wspaniala wiadomosc!!! Loty do mediolanu doczekalismy sie!!! Dzieki eurolot :-)
Avatar
Agnes Bryda / 13 stycznia 2014 r. o 13:43
0
Super i dzieki za Mediolan!!!!!!
Avatar
Marghe / 19 grudnia 2013 r. o 15:39
0

 Un bel regalo di Natale! Grazie Eurolot:)

Avatar
krecik_77 / 18 grudnia 2013 r. o 10:17
0

Wieczny malkontent, prawiczek Leniak niech wali z buta przez Alpy, a ja już planuję wyjazd na jakiś wiosenny weekend do Mediolanu - nie chciało mi się nigdy jechać samochodem w tamte rejony, ale dzięki lotnisku pod nosem już się skusimy wraz z żoną.

Avatar
poznaniak z lb / 17 grudnia 2013 r. o 22:39
0

A ja mówię, że dzięki lotnisku Lublin jest miastem małej metropolii i życzę mu powodzenia w ilosci i bezpiecznych  lotów .Czekam na loty z Poznania

Avatar
Przemysław Leniak / 17 grudnia 2013 r. o 21:10
0

Leniak, kto ci włosy ukradł !?

czas...

a jak myślałeś?

Avatar
Fryzjer / 17 grudnia 2013 r. o 21:01
0

na bungabunga u Berlusconiego

Leniak, kto ci włosy ukradł !?

Avatar
wolek / 17 grudnia 2013 r. o 20:12
0

"Trasa do Mediolanu wzbogaci dotychczasową siatkę połączeń.

W tej chwili z Lublina polecimy do Londynu (Luton, Stansted), Oslo, Dublina i Gdańska."

... czyżby Mediolan (północny region Włoch) również obfitował w polskich gastarbajterów ? ;)

Bo do tej pory cały interes Airport Lublin polega na trasach dla emigrantów tyrających za granicą.

Tylko oni naganiają hajs liniom lotniczym. :D

No może jeszcze Żuk i jego świta latający na wczasy.

nie jeszcze agusta ma potrzeby..... ;)

e agusta ma potrzeby..... ;)

rozwiń
Avatar
Przemysław Leniak / 17 grudnia 2013 r. o 20:10
0

LEniak ty w ogóle nie rozumiesz po co człowiek wynalazł samolot

alez rozumiem doskonale
idzie o tyo by trasę która pieszo mozna pokonać w 39 dni
mozna było pokonać samolotem w 75 dni
to się nazywa postęp
i ja to rozumiem bo przecie tez jestem z Lublina
;-)

Avatar
Gość / 17 grudnia 2013 r. o 19:34
0

Lotow jeszcze nie ma w sprzedazy! Prosze sprawdzic na stronie Eurolotu.Grazie!

Avatar
aga / 6 lutego 2014 r. o 10:26
0
Wspaniala wiadomosc!!! Loty do mediolanu doczekalismy sie!!! Dzieki eurolot :-)
Avatar
Agnes Bryda / 13 stycznia 2014 r. o 13:43
0
Super i dzieki za Mediolan!!!!!!
Avatar
Marghe / 19 grudnia 2013 r. o 15:39
0

 Un bel regalo di Natale! Grazie Eurolot:)

Avatar
krecik_77 / 18 grudnia 2013 r. o 10:17
0

Wieczny malkontent, prawiczek Leniak niech wali z buta przez Alpy, a ja już planuję wyjazd na jakiś wiosenny weekend do Mediolanu - nie chciało mi się nigdy jechać samochodem w tamte rejony, ale dzięki lotnisku pod nosem już się skusimy wraz z żoną.

Avatar
poznaniak z lb / 17 grudnia 2013 r. o 22:39
0

A ja mówię, że dzięki lotnisku Lublin jest miastem małej metropolii i życzę mu powodzenia w ilosci i bezpiecznych  lotów .Czekam na loty z Poznania

Avatar
Przemysław Leniak / 17 grudnia 2013 r. o 21:10
0

Leniak, kto ci włosy ukradł !?

czas...

a jak myślałeś?

Avatar
Fryzjer / 17 grudnia 2013 r. o 21:01
0

na bungabunga u Berlusconiego

Leniak, kto ci włosy ukradł !?

Avatar
wolek / 17 grudnia 2013 r. o 20:12
0

"Trasa do Mediolanu wzbogaci dotychczasową siatkę połączeń.

W tej chwili z Lublina polecimy do Londynu (Luton, Stansted), Oslo, Dublina i Gdańska."

... czyżby Mediolan (północny region Włoch) również obfitował w polskich gastarbajterów ? ;)

Bo do tej pory cały interes Airport Lublin polega na trasach dla emigrantów tyrających za granicą.

Tylko oni naganiają hajs liniom lotniczym. :D

No może jeszcze Żuk i jego świta latający na wczasy.

nie jeszcze agusta ma potrzeby..... ;)

e agusta ma potrzeby..... ;)

rozwiń
Avatar
Przemysław Leniak / 17 grudnia 2013 r. o 20:10
0

LEniak ty w ogóle nie rozumiesz po co człowiek wynalazł samolot

alez rozumiem doskonale
idzie o tyo by trasę która pieszo mozna pokonać w 39 dni
mozna było pokonać samolotem w 75 dni
to się nazywa postęp
i ja to rozumiem bo przecie tez jestem z Lublina
;-)

Avatar
Gość / 17 grudnia 2013 r. o 19:34
0

Lotow jeszcze nie ma w sprzedazy! Prosze sprawdzic na stronie Eurolotu.Grazie!

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Odkurzacze bezprzewodowe Electrolux - opis, obsługa i przechowywanie

Odkurzacze bezprzewodowe Electrolux - opis, obsługa i przechowywanie

Podczas naszych zakupów zwykle w pierwszej kolejności wybieramy produkty zaufanych marek. Jest to najbardziej naturalna rzecz na świecie, gdyż wiemy już, że produkują oni po prostu dobre sprzęty. Być może z tej firmy korzystają nasi rodzice, nasi dziadkowie lub znajomi i my także chcemy w swoim domu posiadać dobre urządzenia. Dlatego też w naszym dzisiejszym tekście niczym Cię nie zaskoczymy – my również chcemy polecić Ci produkt pochodzący od dobrze sprawdzonej i zaufanej firmy Electrolux. Zanim jednak dokładniej przybliżymy Ci o co nam chodzi - zastanówmy się nad tym, czego tak naprawdę szukamy w nowych urządzeniach. Moment, w którym zaczynamy faktycznie rozglądać się za jakimś sprzętem zwykle wiąże się albo z tym, iż nasze stare urządzenie się zepsuło - albo po prostu uznaliśmy, że przyszedł czas na zmiany. Tak czy inaczej, jesteśmy raczej zdeterminowani i chcemy faktycznie nabyć dany produkt. Czym się kierujemy? Niestety, dla bardzo wielu osób w dalszym ciągu będzie to przede wszystkim kwestia ceny. Nawet jeżeli posiadamy dużo pieniędzy, to nie chcemy wydać ich na coś, co nam się wcale nie sprawdzi. Duża ilość z nas jednak po prostu nie może pozwolić sobie na bardzo drogi i nieprzemyślany wydatek.

Świece Sojowe Yeas - ciekawe uzupełnienie prezentu dla dziecka

Świece Sojowe Yeas - ciekawe uzupełnienie prezentu dla dziecka

Wiele osób zastanawia się, jaki prezent kupić najlepiej niemowlęciu i jego rodzicom. Niezależnie od okazji, ciekawym rozwiązaniem są różnego rodzaju kreatywne gry i zabawki, które wspomagają rozwój, a przy tym dostarczają najmłodszym mnóstwo rozrywki. Do zestawu warto też dołączyć ciekawy gadżet w postaci dekoracyjnych figurek czy pachnących świec.

Koronawirus 2 sierpnia. 91 nowych zakażeń w Polsce. Co z woj. lubelskim?

Koronawirus 2 sierpnia. 91 nowych zakażeń w Polsce. Co z woj. lubelskim?

91 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 0 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce. W woj. lubelskim jest 9 zakażeń

Podpalenie w mobilnym punkcie szczepień i w sanepidzie w Zamościu? Jest reakcja premiera

Podpalenie w mobilnym punkcie szczepień i w sanepidzie w Zamościu? Jest reakcja premiera

Straty w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zamościu wyceniono na 35 tys. zł, a w kontenerze mobilnego punktu szczepień na Rynku Solnym na 8 tys. zł. Strażacy podejrzewają, że mogło dojść do podpalenia, bo ogień w obu tych miejscach pojawił się w ciągu zaledwie kilkunastu minut. – Niestety, takie wydarzenia się powtarzają – przyznaje Mateusz Morawiecki.

Zawodnicy z województwa lubelskiego zdobyli pięć medali na 53. PZLA Mistrzostwach Polski do lat 18

Zawodnicy z województwa lubelskiego zdobyli pięć medali na 53. PZLA Mistrzostwach Polski do lat 18

Pod koniec lipca we Włocławku rozegrano 53. PZLA Mistrzostwa Polski do lat 18. Kluby z naszego regionu w sumie zabrały do domu pięć medali: dwa złote, dwa srebrne i jeden brązowy.

Jaka maszyna czyszcząca? Moja opinia

Jaka maszyna czyszcząca? Moja opinia

W przypadku dużych pomieszczeń, np. obiektów handlowych, hal magazynowych, czy placówek medycznych, dbanie o czystość powierzchni płaskich jest priorytetem. Ręczne czyszczenie podłóg w takich przypadkach jest niemożliwe - trzeba sięgnąć po sprzęt większego kalibru. Doradzamy, jakie są najlepsze propozycje maszyn czyszczących do podłóg. Wyróżnimy trzy podstawowe rodzaje urządzeń do czyszczenia powierzchni oraz zaznaczymy, dlaczego warto korzystać także z froterek, mniej ingerujących w strukturę posadzki.

Skubas na Centralnym Placu Zabaw
12 sierpnia 2021, 20:00

Skubas na Centralnym Placu Zabaw

W czwartek, 12 sierpnia o godz. 20 w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) wystąpi popularny Skubas.

Lubelskie: Zderzenie trzech pojazdów, dwie osoby nie żyją, a kilka jest rannych

Lubelskie: Zderzenie trzech pojazdów, dwie osoby nie żyją, a kilka jest rannych

Dwie osoby zmarły, a kilka trafiło do szpitala z obrażeniami - to bilans wypadku, do którego doszło dzisiaj nad ranem w rejonie miejscowości Bezek-Kolonia (pow. chełmski) na trasie Lublin-Chełm. Zderzyły się ze sobą trzy pojazdy

Pędzą konie po betonie, czyli betonoza po janowsku. "To doskonale ilustruje oderwanie władzy od rzeczywistości"
Magazyn

Pędzą konie po betonie, czyli betonoza po janowsku. "To doskonale ilustruje oderwanie władzy od rzeczywistości"

Jeszcze do niedawna Janów Podlaski słynął ze znanej na całym świecie stadniny koni arabskich. Ostatnio o Janowie znów zrobiło się głośno i to również za sprawą koni, ale takich biegnących po betonie. Tak wygląda fontanna na skwerze, gdzie wcześniej wycięto 94 ze 140 rosnących tu drzew. Pech chciał, że podczas oficjalnego otwarcia tego miejsca, żar lał się z nieba i goście znaleźli cień tylko pod dachem nowego budynku.

"Oficer i szpieg" w Kinie Perła
6 sierpnia 2021, 21:00

"Oficer i szpieg" w Kinie Perła

Najnowszy film Romana Polańskiego, "Oficer i szpieg", będzie można zobaczyć w najbliższy weekend w plenerowym Kinie Perła (ul. Bernardyńska 15). Ale to nie jedyna propozycja na nadchodzące dni.

Motor zdobył trzy punkty na inaugurację pierwszy raz od sześciu lat

Motor zdobył trzy punkty na inaugurację pierwszy raz od sześciu lat

Trudno w to uwierzyć, ale piłkarze Motoru w sobotę przełamali fatalną serię przy okazji inauguracji nowego sezonu. Ostatni raz z trzech punktów w pierwszym meczu cieszyli się w… 2015 roku.

Koronawirus wydostał się z laboratorium w Chinach? Tak twierdzi amerykańska Partia Republikańska

Koronawirus wydostał się z laboratorium w Chinach? Tak twierdzi amerykańska Partia Republikańska

Przewaga dowodów świadczy o tym, że wirus, który wywołał pandemię Covid-19, wydostał się z ośrodka badawczego w chińskim mieście Wuhan – głosi raport amerykańskiej Partii Republikańskiej opublikowany w poniedziałek.

Tańce na świeżym powietrzu. XXIV Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych Łęczna 2021 [zdjęcia]
galeria

Tańce na świeżym powietrzu. XXIV Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych Łęczna 2021 [zdjęcia]

Czarny Salceson z Krasnegostawu, Maciejowa Kapela z Lublina, a do tego Kapela Bum TA RA RA w roli gospodarza - między innymi te zespoły wystąpiły w sobotę w Łęcznej na XXIV Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych. Nie zabrakło również nocnego pokazu sztucznych ogni.

Lublin: Tak powstaje dworzec autobusowy. Wywożą 60 tys. metrów sześciennych ziemi [zdjęcia]
Dziennik budowy
galeria

Lublin: Tak powstaje dworzec autobusowy. Wywożą 60 tys. metrów sześciennych ziemi [zdjęcia]

Niecały rok pozostał do umownego terminu zakończenia budowy dworca autobusowego w rejonie ul. Gazowej i Młyńskiej. Termin nie został dotychczas zmieniony, chociaż na terenie robót pojawiły się niemiłe niespodzianki.

Żołnierze będą stacjonować w Kraśniku? Miasto będzie siedzibą batalionu lekkiej piechoty

Żołnierze będą stacjonować w Kraśniku? Miasto będzie siedzibą batalionu lekkiej piechoty

Czy na terenie powiatu kraśnickiego powstanie jednostka wojskowa? Tego nie wiadomo. Pewne jest natomiast to, że w Kraśniku będą stacjonować żołnierze WOT. Miasto będzie siedzibą batalionu lekkiej piechoty. Przygotowania już ruszyły.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!