Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Doskonale. Nie robić żadnych cudów w polu zawiści, bo się zbuldoczę. Nie mam domu, ale pięknie życzę ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic z tego nie będzie, szkoda ludzi denerwować. Potem okaże się że do końca konkursu dojdzie garstka ludzi a wtedy ratusz poda następne kryterium - wniosek musi składać mężczyzna do 60 roku życia i musi mieć bujna czuprynę naturalną. I nikt się nie zakwalifikuje. I o to w sumie chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pooglądajcie co Max Kolonko mówi o tych panelach. Naprodukowali i teraz chcą niby oddać... Nie nabierzcie się ludzie na to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurka..., dlaczego piszecie to dopiero po fakcie..? Był bym chętny, czytam regularnie wasze strony i co? I nic, bo ie wiedziałem! ROZPISZCIE DODATKOWY KONKURS, NA KOLEJNE WNIOSKI, PROSZĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam. To ja zamiast sombrero założę sobie na klepicho taką panelę i tylko ku słońcu wystawiać się będę. Wuj z przewodami. Wszystko będzie bezprzewodowe. Stare technologie na pewno są złe. Jeśli o takie tu chodzi, to mamy do czynienia z przestępstwem. Niech sobie je Amerykanie wsadzą w dupska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem polega na tym, że japońscy szpiedzy nie wpadli w ręce Amerykanów. Stąd polski patent jest własnością Japonii, a nie np. Rosji, którą zastraszali Amerykanie. Rosja miała gówno do powiedzenia za tzw. KOMUNY, jesli chodzi o polskie patenty. RP jak była, tak nadal jest i dziadem będzie zawsze. Mamy jedynie prawo do napisu MAED IN POLAND, z którego jest zero USD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koko! Ja się Ciebie zapytowywuję, kiedy Polska będzie 52 stanem USA? Friko! Ty się mnie zapytowywujesz, kiedy Polska będzie 52 stanem USA? To ja Ci odpowiadam. Wtedy, gdy Hrabia LWG wywoła wojnę przeciwko USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie było informacji w gazetach o konkursie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie było informacji w gazetach o konkursie
były - czeba czytac ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurka..., dlaczego piszecie to dopiero po fakcie..? Był bym chętny, czytam regularnie wasze strony i co? I nic, bo ie wiedziałem! ROZPISZCIE DODATKOWY KONKURS, NA KOLEJNE WNIOSKI, PROSZĘ.
byl artykul przed faktem ... czeba czytac regularnie ale ze zrozumieniem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam ,pomogę w zakupie elektrowni słonecznej z dotacją z UE.mail. urbrcent@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam wszystkich zainteresowanych fotowoltaiką (Panele Słoneczne) do kontaktu w sprawie instalacji.Zainstalowanie paneli z bezzwrotną dotacją Unijną nawet do 85% .Kontakt pod adresem e-mail urbrcent@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś robił panele fotowoltaiczne w firmie ***s://freeeco.pl ? Nasza lubelska firma, ale za dużo opinii nie mają w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś korzystał może z firmy FreeEco sp zoo z budowlanej z Lublina? strona na ***s://freeeco.pl Ta fotowoltaika wygląda ciekawie z dotacjami jaką firmę sprawdzoną polecacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...