Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zmieniają rozkład komunikacji miejskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2016 r. o 22:21 Powrót do artykułu
A kiedy nasze Drogie ztm wycofa stare trupy? Wstyd wysyłać na miasto 20 letnie jelcze, ale co ja tam wiem. Lepiej znów namieszać w rozkładach i udawać jak to jest cudownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze by tak ratusz zgłosił reklamacje do tej firmy z Warszawy co układała rozkład jazdy za spartaczenie połaczeń mpk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to w autobusach możemy przeczytać hasła typu "chcesz mieć klimatyzację w autobusie to kasuj bilety". Jakoś je kasuję i nie widzę klimy w dużej ilości autobusów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A kiedy nasze Drogie ztm wycofa stare trupy? Wstyd wysyłać na miasto 20 letnie jelcze, ale co ja tam wiem. Lepiej znów namieszać w rozkładach i udawać jak to jest cudownie.
ochłoń i może nieco łaskawszym okiem spojrzyj na zmiany jakie ostatnio przeszła i ciągle przechodzi komunikacja miejska ile masz tych trupów a ile nowych albo prawie nowych autobusów? he? nie znoszę malkontentów którzy tylko potrafią narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy Świat poczeka na nową linię, trolejbusy też miały jeździć częściej, a gminy ościenne w ostatnich miesiącach jak nie ostatnim roku to priorytet, bo płacą duże pieniądze za kursy. Bardzo bym chciał aby w kolejnych zmianach ztm na pierwszy plan wziął komunikację miejską(lubelską) a nie w kółko gminy ościenne. Skoro rok 2016 miał być tym rokiem rewolucji to niech będzie, widziałem różne koncepcje i projekty ztm w formacie pdf. i powiem, że nie więcej jak 25-30% zmian zostało dotychczas wprowadzonych. Trzeba troszkę więcej odwagi, intuicji, a nie trzymania się jedynie utartych schematów, zdaję sobie sprawę, że wszystko kosztuje i to dużo, ale mimo wszystko jeszcze przez dłuższy czas będę pasażerem i nie tracę nadziei na korzystniejsze zmiany :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cieszcie się, wszyscy zapłacimy za dodatkowe gratisowe wożenie pijaków, koszty ZTM-u wzrosną, a dochody z biletów nie wzrosną, bo mało kto je w nocnych kasuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zmiany? To mydlenie oczu. Za podwyżki miały być dodatkowe linie i dodatkowe kursy. Nie ma tego co miało być wracajmy do starych cen biletów! A "wiejskie" kursy to dalsze obciążenie budżetu miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gminy ościenne jak to ktoś napisał, płacą i mają
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nowy Świat poczeka na nową linię, trolejbusy też miały jeździć częściej, a gminy ościenne w ostatnich miesiącach jak nie ostatnim roku to priorytet, bo płacą duże pieniądze za kursy. Bardzo bym chciał aby w kolejnych zmianach ztm na pierwszy plan wziął komunikację miejską(lubelską) a nie w kółko gminy ościenne. Skoro rok 2016 miał być tym rokiem rewolucji to niech będzie, widziałem różne koncepcje i projekty ztm w formacie pdf. i powiem, że nie więcej jak 25-30% zmian zostało dotychczas wprowadzonych. Trzeba troszkę więcej odwagi, intuicji, a nie trzymania się jedynie utartych schematów, zdaję sobie sprawę, że wszystko kosztuje i to dużo, ale mimo wszystko jeszcze przez dłuższy czas będę pasażerem i nie tracę nadziei na korzystniejsze zmiany :) Gminy "ościenne" płacą i mają, to o co chodzi - rozwiń swoje karkołomne myślenie...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
camil napisał:
użytkownik niezarejestrowany napisał:
a kiedy nasze drogie ztm wycofa stare trupy? wstyd wysyłać na miasto 20 letnie jelcze, ale co ja tam wiem. lepiej znów namieszać w rozkładach i udawać jak to jest cudownie.
ochłoń i może nieco łaskawszym okiem spojrzyj na zmiany jakie ostatnio przeszła i ciągle przechodzi komunikacja miejska ile masz tych trupów a ile nowych albo prawie nowych autobusów? he? nie znoszę malkontentów którzy tylko potrafią narzekać
o witamy pracownika ztmu!  ile trupów, a proszę: ***mpk.lublin.pl/index.php?id_site=32&id=101
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 20 letnie trupy? Są 25 i starsze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gminy ościenne jak to ktoś napisał, płacą i mają Użytkownik niezarejestrowany napisał: Nowy Świat poczeka na nową linię, trolejbusy też miały jeździć częściej, a gminy ościenne w ostatnich miesiącach jak nie ostatnim roku to priorytet, bo płacą duże pieniądze za kursy. Bardzo bym chciał aby w kolejnych zmianach ztm na pierwszy plan wziął komunikację miejską(lubelską) a nie w kółko gminy ościenne. Skoro rok 2016 miał być tym rokiem rewolucji to niech będzie, widziałem różne koncepcje i projekty ztm w formacie pdf. i powiem, że nie więcej jak 25-30% zmian zostało dotychczas wprowadzonych. Trzeba troszkę więcej odwagi, intuicji, a nie trzymania się jedynie utartych schematów, zdaję sobie sprawę, że wszystko kosztuje i to dużo, ale mimo wszystko jeszcze przez dłuższy czas będę pasażerem i nie tracę nadziei na korzystniejsze zmiany :) Gminy "ościenne" płacą i mają, to o co chodzi - rozwiń swoje karkołomne myślenie........... Do pasażerki: Chodzi mi o to, że zmiany dokonywane na liniach miejskich są dla ZTM-u trochę niezręczne, gdyż cokolwiek nie wprowadzą to ludzie będą narzekać i pisać na forach swoje niezadowolenia, a tworzenie, a właściwie wydłużanie linii komunikacji lubelskiej do pobliskich gmin ościennych jest dla ZTM-u korzystnym rozwiązaniem, bo za wydłużone kursy płaci dana gmina. Jednakże w ostatnich powiedzmy 2 latach zmiany idą w dół, to znaczy skracane są częstotliwości( dość ostro) mniej popularnych linii -lepiej by był ścisk, niż żeby przypadkiem autobus za bardzo powietrza nie woził, a naprawdę chodzi o zaoszczędzenie pieniędzy( kosztem pasażerów), zamontowana została trakcja trolejbusowa na bardzo wielu ulicach, a jest sporo odcinków, którymi nie jeździ ani jedna linia -przykład? trakcja na Narutowicza w kierunku lipowej i zero informacji co tędy pojedzie. Nowe linie tworzone są niechętnie z obawy na nierentowność połączenia( większe straty niż zyski), a ZTM widzi spadki w ilości pasażerów dlatego szuka nowych promując linie podmiejskie( wydłużone trasy miejskich linii). Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak chyba najbardziej hardkorowy ze stajni 'starych trupów' MPK jest taki jelcz wymalowany w grafiti. Pewnie go trzymają aby w przyszłości mieć autobus zabytkowy, bo wewnątrz zachowany jest idealnie klimat z lat 80tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ztm a co z linią 11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Gminy Niemce dba o mieszkańców szkoda tylko, że tylko o mieszkańców Dysa czyli swojej rodzinnej miejscowości. Ciekawe ile te udogodnienia będą kosztować podatników Gminy Niemce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda to tak jakby ztm segregował pasażerów wedle wpływów kasy. Ci co płacą mają autobusy wożące powietrze, a ci nie - a to im damy stare trupy. Brawo ztm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare trupy dostały darmowe leki 75+ to jescze was troche powożą ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...