Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Związali sznurkiem i zatłukli młotkiem

Utworzony przez Jemiolka---, 18 marca 2013 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Przez rzady PO pod wodza premiera Tuska ludziom puszczaja nerwy! MOPS zaczyna ograniczac swoje wyplaty zasilkow, a zarowno alkohol, jak i papierosy wciaz drozeja. Czysty horror i stad takie zachowania. To nie zbrodnia, ale wolanie o pomoc! Niedlugo dojdzie do sytuacji, ze zamkniemy sie w sobie i nie bedziemy chodzili do zadnych MOPS-ow ani Urzedow Pracy. Odbierane nam jest prawdo do niezaleznosci i wolnosci podejmowania wlasnych decyzji o naszym losie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jemiolka--- napisał:
Przez rzady PO pod wodza premiera Tuska ludziom puszczaja nerwy! MOPS zaczyna ograniczac swoje wyplaty zasilkow, a zarowno alkohol, jak i papierosy wciaz drozeja. Czysty horror i stad takie zachowania. To nie zbrodnia, ale wolanie o pomoc! Niedlugo dojdzie do sytuacji, ze zamkniemy sie w sobie i nie bedziemy chodzili do zadnych MOPS-ow ani Urzedow Pracy. Odbierane nam jest prawdo do niezaleznosci i wolnosci podejmowania wlasnych decyzji o naszym losie!
Wołanie o pomoc? Komuś trzeba pomóc w zakupie wódki i fajek? Mam nadzieję, że to marna prowokacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze że MOPS ogranicza zasiłki - ile można pracować na pijaków i nierobów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmk napisał:
i bardzo dobrze że MOPS ogranicza zasiłki - ile można pracować na pijaków i nierobów!!
Łopaty i do odśnieżania,a dopiero jak zarobisz dostaniesz na chleb.Nie całe życie czekać aż ktoś da nierobom,gnojasom,nieukom,kryminalistom.Uważają,że im się należy i do opieki po zasiłki.Pały i pałą gonić towarzystwo,a nie rozpieszczać!Papierosy i inne używki są dla ludzi,którzy potrafią na nie zapracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jemiolka ,od papierosów i alkoholu twój mózg się lasuje ,dlatego wypisujesz takie brednie,a mops powinien skończyć z zasiłkami dla nierobów alkoholików i innej patologi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halooo...halooo...czytajcie ze zrozumieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jemiolka. napisał:
Halooo...halooo...czytajcie ze zrozumieniem!
A cóż tu rozumieć? Albo marna prowokacja, albo wypociny ćwierćinteligenta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lex napisał:
A cóż tu rozumieć? Albo marna prowokacja, albo wypociny ćwierćinteligenta...
... i lewaka :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzą po całych dniach w domach. Nic nie robią, to i głupoty lęgną się w głowach. Do roboty zagonic, np. odśnieżać, naprawiać lub sprzątać ulice, choćby za ZUS. Będą chętni do roboty i za dziękuję. Gdzie jest napisane, że bezrobocie każdemu się należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związali 48-latka sznurkiem i zatłukli młotkiem W mieszkaniu przy ul. Popiełuszki w Lublinie został zamordowany 40-letni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław K. ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za sprawą obecnie rządzących komucho-konfidentów,następuje TOTALNA degradacja państwa polskiego i jego społeczeństwa !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierć za śmierć.. powinna być w tym przypadku. Stracić tych dwóch.. każdemu na dobre by to wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wściekła napisał:
Łopaty i do odśnieżania,a dopiero jak zarobisz dostaniesz na chleb.Nie całe życie czekać aż ktoś da nierobom,gnojasom,nieukom,kryminalistom.Uważają,że im się należy i do opieki po zasiłki.Pały i pałą gonić towarzystwo,a nie rozpieszczać!Papierosy i inne używki są dla ludzi,którzy potrafią na nie zapracować. [/quote] [quote name='wściekła' timestamp='1363600952' post='746589'] Łopaty i do odśnieżania,a dopiero jak zarobisz dostaniesz na chleb.Nie całe życie czekać aż ktoś da nierobom,gnojasom,nieukom,kryminalistom.Uważają,że im się należy i do opieki po zasiłki.Pały i pałą gonić towarzystwo,a nie rozpieszczać!Papierosy i inne używki są dla ludzi,którzy potrafią na nie zapracować.
Słusznie! U nas w gminie na Podkarpaciu tak właśnie jest -"zasiłkowcy" muszą odpracować na cele społeczne ileś godzin w miesiącu(np.sprzątanie Rynku,chodników,przydrożnych rowów,itp.) -jeśli nie odpracuje, to mu wstrzymują zasiłek. Kiedy w lublinie doczekamy takich czasów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Słusznie! U nas w gminie na Podkarpaciu tak właśnie jest -"zasiłkowcy" muszą odpracować na cele społeczne ileś godzin w miesiącu(np.sprzątanie Rynku,chodników,przydrożnych rowów,itp.) -jeśli nie odpracuje, to mu wstrzymują zasiłek. Kiedy w lublinie doczekamy takich czasów?
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kryteriami dochodowymi i czort wie jakimi jeszcze.Młodzi ludzie,którzy nie splamili się pracą otrzymują od niemal 15 lat pieniądze za które przez kilka dni pojedzą,popiją(rodzice i dzieci),popalą,ale biletu czy książek do szkoły dziecku nie kupią.O opał na zimę nie muszą się starać bo z MOPSu przywiozą.Chłopisko trzydziestokilkuletni idzie po 200zł zasiłku bo mu się należy....,a łapska długie i lepkie,robotą się nie zajmie-jest za co pić.Niech robią głupi...No tak ja mogę i odśnieżać by uczciwie zarobić na chleb i do chleba im trzeba dać.Uważam,że bezpodstawne rozdawnictwo niczego nie nauczy-ani szacunku dla pracy, pieniądza czy człowieka.Wychowanie przez pracę uczy wiele. Popieram mądre działania na Podkarpaciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wściekła napisał:
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kryteriami dochodowymi i czort wie jakimi jeszcze.Młodzi ludzie,którzy nie splamili się pracą otrzymują od niemal 15 lat pieniądze za które przez kilka dni pojedzą,popiją(rodzice i dzieci),popalą,ale biletu czy książek do szkoły dziecku nie kupią.O opał na zimę nie muszą się starać bo z MOPSu przywiozą.Chłopisko trzydziestokilkuletni idzie po 200zł zasiłku bo mu się należy....,a łapska długie i lepkie,robotą się nie zajmie-jest za co pić.Niech robią głupi...No tak ja mogę i odśnieżać by uczciwie zarobić na chleb i do chleba im trzeba dać.Uważam,że bezpodstawne rozdawnictwo niczego nie nauczy-ani szacunku dla pracy, pieniądza czy człowieka.Wychowanie przez pracę uczy wiele. Popieram mądre działania na Podkarpaciu.
spokojnie bo ci sie mleko zwazy, nie generalizuj i nie mierz ludzi swoja miarą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wściekła napisał:
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kryteriami dochodowymi i czort wie jakimi jeszcze.Młodzi ludzie,którzy nie splamili się pracą otrzymują od niemal 15 lat pieniądze za które przez kilka dni pojedzą,popiją(rodzice i dzieci),popalą,ale biletu czy książek do szkoły dziecku nie kupią.O opał na zimę nie muszą się starać bo z MOPSu przywiozą.Chłopisko trzydziestokilkuletni idzie po 200zł zasiłku bo mu się należy....,a łapska długie i lepkie,robotą się nie zajmie-jest za co pić.Niech robią głupi...No tak ja mogę i odśnieżać by uczciwie zarobić na chleb i do chleba im trzeba dać.Uważam,że bezpodstawne rozdawnictwo niczego nie nauczy-ani szacunku dla pracy, pieniądza czy człowieka.Wychowanie przez pracę uczy wiele. Popieram mądre działania na Podkarpaciu.
to nie pracownicy mops winni, to pieprzony rząd winien, pracownicy wypłacają to na ci pozwalają przepisy, a przepisy nie tworza pracownicy mops tylko rząd, a do tego pociągnęłabym do odpowiedzialności za upadek kraju pieprzoną solidarność z lat 80, to od nich sie zaczęło rozkradanie kraju i mamy teraz biedę bezrobocie, a jak mamy pracę to za jałmużnę, gdzie między darmowym zasiłkiem a tą jałmużną jest mała różnica finansowa, gdzie nie opłaci się pracować, lepiej brać za darmo, także brawo pieprzona solidarność z lat 80, wam się powinno zabrać te dobra, które żeście "dorobili" się w tym okresie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Popiełuszki całymi dniami aż do zamknięcia sklepu Groszek stoją menele zasiniaczone i pija wino oraz piwo na oczach dzieci z pobliskiej szkoły które czekają na autobus . Co na to Ratusz? Dlaczego w poblizu szkoły, kaplicy kościelnej i przystanków MPK sprzedaje się alkohol w Kerfurze i Groszku i na miejscu spożywa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Popiełuszki całymi dniami aż do zamknięcia sklepu Groszek stoją menele zasiniaczone i pija wino oraz piwo na oczach dzieci z pobliskiej szkoły które czekają na autobus . Co na to Ratusz? Dlaczego w poblizu szkoły, kaplicy kościelnej i przystanków MPK sprzedaje się alkohol w Kerfurze i Groszku i na miejscu spożywa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...