Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 marca 2013 r.
9:59
Edytuj ten wpis

Lublin: Związali sznurkiem i zatłukli młotkiem

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 22 A A
W prokuraturze mężczyźni usłyszeli zarzut zabójstwa (Archiwum)
W prokuraturze mężczyźni usłyszeli zarzut zabójstwa (Archiwum)

W mieszkaniu przy ul. Popiełuszki w Lublinie został zamordowany 40-letni Grzegorz S. Miał obrażenia od uderzeń młotkiem i siekierą. W niedzielę za zabójstwo zostali aresztowani dwaj kompani zabitego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wiadomo, że mężczyźni pomieszkiwali razem. Wspólnie pili alkohol. W nocy z piątku na sobotę pomiędzy nimi doszło do sprzeczki. 40-latek został związany sznurkiem. Jeden z jego kompanów poszedł do innego pomieszczenia po młotek i siekierę.

Związany mężczyzna był bity tymi narzędziami. Prawdopodobnie do zgonu doszło w sobotę rano. Potem lekarz na jego zwłokach znalazł rany tłuczone i cięte.

Przed godziną 9-tą 40-letni Dariusz K. wyszedł z mieszkania. Napotkanemu po drodze znajomemu powiedział, że na mieszkanie napadli Ukraińcy. Wrócił z nim do bloku przy ul. Popiełuszki. Wówczas zadzwonił po policję. W tym czasie Jarosław K., 49-letni właściciel mieszkania spał.

- Gdy przyjechali policjanci właściciel mieszkania miał ślady krwi na rękach - informuje Arkadiusz Arciszewski z KWP w Lublinie. - Zabezpieczyli młotek i siekierę.

Jarosław K. miał blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie, a jego kolega – prawie 1,5 promila.
W prokuraturze mężczyźni usłyszeli zarzut zabójstwa. Zostali aresztowani.

Dariusz K. twierdził na przesłuchaniu, że nie brał udziału w biciu, Jarosław K. utrzymywał, że wraz z kompanem bił związanego mężczyznę, ale nie chciał go zabić.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pako / 19 marca 2013 o 10:45
0
pod Groszek na ul.Popiełuszki zjeżdżają menele z człego miasta bo tu w pobliżu są meliny gdzie mieszkają złodzieje i paserzy. Przy tym sklepie dokonuje się wymiany towaru i handluje kradzionymi fantami a potem opija transakcje. Dzielnicowego nigdy tu nie widziałem aby chodził i pytał.
Avatar
sjs / 19 marca 2013 o 10:38
0
kiedy wreszcie zrobia porządek z tymi siniakami spod sklepu Groszek ?
Avatar
a\sf / 19 marca 2013 o 10:37
0
na Popiełuszki całymi dniami aż do zamknięcia sklepu Groszek stoją menele zasiniaczone i pija wino oraz piwo na oczach dzieci z pobliskiej szkoły które czekają na autobus . Co na to Ratusz? Dlaczego w poblizu szkoły, kaplicy kościelnej i przystanków MPK sprzedaje się alkohol w Kerfurze i Groszku i na miejscu spożywa?
Avatar
zbych / 19 marca 2013 o 10:36
0
na Popiełuszki całymi dniami aż do zamknięcia sklepu Groszek stoją menele zasiniaczone i pija wino oraz piwo na oczach dzieci z pobliskiej szkoły które czekają na autobus . Co na to Ratusz? Dlaczego w poblizu szkoły, kaplicy kościelnej i przystanków MPK sprzedaje się alkohol w Kerfurze i Groszku i na miejscu spożywa?
Avatar
Gość / 18 marca 2013 o 19:45
0
[quote name='wściekła' timestamp='1363623487' post='746725']
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kryteriami dochodowymi i czort wie jakimi jeszcze.Młodzi ludzie,którzy nie splamili się pracą otrzymują od niemal 15 lat pieniądze za które przez kilka dni pojedzą,popiją(rodzice i dzieci),popalą,ale biletu czy książek do szkoły dziecku nie kupią.O opał na zimę nie muszą się starać bo z MOPSu przywiozą.Chłopisko trzydziestokilkuletni idzie po 200zł zasiłku bo mu się należy....,a łapska długie i lepkie,robotą się nie zajmie-jest za co pić.Niech robią głupi...No tak ja mogę i odśnieżać by uczciwie zarobić na chleb i do chleba im trzeba dać.Uważam,że bezpodstawne rozdawnictwo niczego nie nauczy-ani szacunku dla pracy, pieniądza czy człowieka.Wychowanie przez pracę uczy wiele.
Popieram mądre działania na Podkarpaciu.
[/quote]

to nie pracownicy mops winni, to pieprzony rząd winien, pracownicy wypłacają to na ci pozwalają przepisy, a przepisy nie tworza pracownicy mops tylko rząd, a do tego pociągnęłabym do odpowiedzialności za upadek kraju pieprzoną solidarność z lat 80, to od nich sie zaczęło rozkradanie kraju i mamy teraz biedę bezrobocie, a jak mamy pracę to za jałmużnę, gdzie między darmowym zasiłkiem a tą jałmużną jest mała różnica finansowa, gdzie nie opłaci się pracować, lepiej brać za darmo, także brawo pieprzona solidarność z lat 80, wam się powinno zabrać te dobra, które żeście "dorobili" się w tym okresie
[quote name='wściekła' timestamp='1363623487' post='746725']
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kr... rozwiń
Avatar
tepiciel glupoty / 18 marca 2013 o 17:33
0
[quote name='wściekła' timestamp='1363623487' post='746725']
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kryteriami dochodowymi i czort wie jakimi jeszcze.Młodzi ludzie,którzy nie splamili się pracą otrzymują od niemal 15 lat pieniądze za które przez kilka dni pojedzą,popiją(rodzice i dzieci),popalą,ale biletu czy książek do szkoły dziecku nie kupią.O opał na zimę nie muszą się starać bo z MOPSu przywiozą.Chłopisko trzydziestokilkuletni idzie po 200zł zasiłku bo mu się należy....,a łapska długie i lepkie,robotą się nie zajmie-jest za co pić.Niech robią głupi...No tak ja mogę i odśnieżać by uczciwie zarobić na chleb i do chleba im trzeba dać.Uważam,że bezpodstawne rozdawnictwo niczego nie nauczy-ani szacunku dla pracy, pieniądza czy człowieka.Wychowanie przez pracę uczy wiele.
Popieram mądre działania na Podkarpaciu.
[/quote]

spokojnie bo ci sie mleko zwazy, nie generalizuj i nie mierz ludzi swoja miarą
[quote name='wściekła' timestamp='1363623487' post='746725']
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kr... rozwiń
Avatar
wściekła / 18 marca 2013 o 17:18
0
[quote name='gość' timestamp='1363617327' post='746682']
Słusznie! U nas w gminie na Podkarpaciu tak właśnie jest -"zasiłkowcy" muszą odpracować na cele społeczne ileś godzin w miesiącu(np.sprzątanie Rynku,chodników,przydrożnych rowów,itp.) -jeśli nie odpracuje, to mu wstrzymują zasiłek. Kiedy w lublinie doczekamy takich czasów?
[/quote]
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kryteriami dochodowymi i czort wie jakimi jeszcze.Młodzi ludzie,którzy nie splamili się pracą otrzymują od niemal 15 lat pieniądze za które przez kilka dni pojedzą,popiją(rodzice i dzieci),popalą,ale biletu czy książek do szkoły dziecku nie kupią.O opał na zimę nie muszą się starać bo z MOPSu przywiozą.Chłopisko trzydziestokilkuletni idzie po 200zł zasiłku bo mu się należy....,a łapska długie i lepkie,robotą się nie zajmie-jest za co pić.Niech robią głupi...No tak ja mogę i odśnieżać by uczciwie zarobić na chleb i do chleba im trzeba dać.Uważam,że bezpodstawne rozdawnictwo niczego nie nauczy-ani szacunku dla pracy, pieniądza czy człowieka.Wychowanie przez pracę uczy wiele.
Popieram mądre działania na Podkarpaciu.
[quote name='gość' timestamp='1363617327' post='746682']
Słusznie! U nas w gminie na Podkarpaciu tak właśnie jest -"zasiłkowcy" muszą odpracować na cele społeczne ileś godzin w miesiącu(np.sprzątanie Rynku,chodników,przydrożnych rowów,itp.) -jeśli nie odpracuje, to mu wstrzymują zasiłek. Kiedy w lublinie doczekamy takich czasów?
[/quote]
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu ... rozwiń
Avatar
gość / 18 marca 2013 o 15:35
0
[quote name='wściekła' timestamp='1363600952' post='746589']
Łopaty i do odśnieżania,a dopiero jak zarobisz dostaniesz na chleb.Nie całe życie czekać aż ktoś da nierobom,gnojasom,nieukom,kryminalistom.Uważają,że im się należy i do opieki po zasiłki.Pały i pałą gonić towarzystwo,a nie rozpieszczać!Papierosy i inne używki są dla ludzi,którzy potrafią na nie zapracować.
[/quote]

[quote name='wściekła' timestamp='1363600952' post='746589']
Łopaty i do odśnieżania,a dopiero jak zarobisz dostaniesz na chleb.Nie całe życie czekać aż ktoś da nierobom,gnojasom,nieukom,kryminalistom.Uważają,że im się należy i do opieki po zasiłki.Pały i pałą gonić towarzystwo,a nie rozpieszczać!Papierosy i inne używki są dla ludzi,którzy potrafią na nie zapracować.
[/quote]Słusznie! U nas w gminie na Podkarpaciu tak właśnie jest -"zasiłkowcy" muszą odpracować na cele społeczne ileś godzin w miesiącu(np.sprzątanie Rynku,chodników,przydrożnych rowów,itp.) -jeśli nie odpracuje, to mu wstrzymują zasiłek. Kiedy w lublinie doczekamy takich czasów?
[quote name='wściekła' timestamp='1363600952' post='746589']
Łopaty i do odśnieżania,a dopiero jak zarobisz dostaniesz na chleb.Nie całe życie czekać aż ktoś da nierobom,gnojasom,nieukom,kryminalistom.Uważają,że im się należy i do opieki po zasiłki.Pały i pałą gonić towarzystwo,a nie rozpieszczać!Papierosy i inne używki są dla ludzi,którzy potrafią na nie zapracować.
[/quote]

[quote name='wściekła' timestamp='1363600952' post='746589']
Łopaty i do odśnieżania... rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2013 o 15:25
0
śmierć za śmierć.. powinna być w tym przypadku. Stracić tych dwóch.. każdemu na dobre by to wyszło.
Avatar
senator niezależny / 18 marca 2013 o 14:40
0
Za sprawą obecnie rządzących komucho-konfidentów,następuje TOTALNA degradacja państwa polskiego i jego społeczeństwa !!!!!
Avatar
pako / 19 marca 2013 o 10:45
0
pod Groszek na ul.Popiełuszki zjeżdżają menele z człego miasta bo tu w pobliżu są meliny gdzie mieszkają złodzieje i paserzy. Przy tym sklepie dokonuje się wymiany towaru i handluje kradzionymi fantami a potem opija transakcje. Dzielnicowego nigdy tu nie widziałem aby chodził i pytał.
Avatar
sjs / 19 marca 2013 o 10:38
0
kiedy wreszcie zrobia porządek z tymi siniakami spod sklepu Groszek ?
Avatar
a\sf / 19 marca 2013 o 10:37
0
na Popiełuszki całymi dniami aż do zamknięcia sklepu Groszek stoją menele zasiniaczone i pija wino oraz piwo na oczach dzieci z pobliskiej szkoły które czekają na autobus . Co na to Ratusz? Dlaczego w poblizu szkoły, kaplicy kościelnej i przystanków MPK sprzedaje się alkohol w Kerfurze i Groszku i na miejscu spożywa?
Avatar
zbych / 19 marca 2013 o 10:36
0
na Popiełuszki całymi dniami aż do zamknięcia sklepu Groszek stoją menele zasiniaczone i pija wino oraz piwo na oczach dzieci z pobliskiej szkoły które czekają na autobus . Co na to Ratusz? Dlaczego w poblizu szkoły, kaplicy kościelnej i przystanków MPK sprzedaje się alkohol w Kerfurze i Groszku i na miejscu spożywa?
Avatar
Gość / 18 marca 2013 o 19:45
0
[quote name='wściekła' timestamp='1363623487' post='746725']
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kryteriami dochodowymi i czort wie jakimi jeszcze.Młodzi ludzie,którzy nie splamili się pracą otrzymują od niemal 15 lat pieniądze za które przez kilka dni pojedzą,popiją(rodzice i dzieci),popalą,ale biletu czy książek do szkoły dziecku nie kupią.O opał na zimę nie muszą się starać bo z MOPSu przywiozą.Chłopisko trzydziestokilkuletni idzie po 200zł zasiłku bo mu się należy....,a łapska długie i lepkie,robotą się nie zajmie-jest za co pić.Niech robią głupi...No tak ja mogę i odśnieżać by uczciwie zarobić na chleb i do chleba im trzeba dać.Uważam,że bezpodstawne rozdawnictwo niczego nie nauczy-ani szacunku dla pracy, pieniądza czy człowieka.Wychowanie przez pracę uczy wiele.
Popieram mądre działania na Podkarpaciu.
[/quote]

to nie pracownicy mops winni, to pieprzony rząd winien, pracownicy wypłacają to na ci pozwalają przepisy, a przepisy nie tworza pracownicy mops tylko rząd, a do tego pociągnęłabym do odpowiedzialności za upadek kraju pieprzoną solidarność z lat 80, to od nich sie zaczęło rozkradanie kraju i mamy teraz biedę bezrobocie, a jak mamy pracę to za jałmużnę, gdzie między darmowym zasiłkiem a tą jałmużną jest mała różnica finansowa, gdzie nie opłaci się pracować, lepiej brać za darmo, także brawo pieprzona solidarność z lat 80, wam się powinno zabrać te dobra, które żeście "dorobili" się w tym okresie
[quote name='wściekła' timestamp='1363623487' post='746725']
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kr... rozwiń
Avatar
tepiciel glupoty / 18 marca 2013 o 17:33
0
[quote name='wściekła' timestamp='1363623487' post='746725']
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kryteriami dochodowymi i czort wie jakimi jeszcze.Młodzi ludzie,którzy nie splamili się pracą otrzymują od niemal 15 lat pieniądze za które przez kilka dni pojedzą,popiją(rodzice i dzieci),popalą,ale biletu czy książek do szkoły dziecku nie kupią.O opał na zimę nie muszą się starać bo z MOPSu przywiozą.Chłopisko trzydziestokilkuletni idzie po 200zł zasiłku bo mu się należy....,a łapska długie i lepkie,robotą się nie zajmie-jest za co pić.Niech robią głupi...No tak ja mogę i odśnieżać by uczciwie zarobić na chleb i do chleba im trzeba dać.Uważam,że bezpodstawne rozdawnictwo niczego nie nauczy-ani szacunku dla pracy, pieniądza czy człowieka.Wychowanie przez pracę uczy wiele.
Popieram mądre działania na Podkarpaciu.
[/quote]

spokojnie bo ci sie mleko zwazy, nie generalizuj i nie mierz ludzi swoja miarą
[quote name='wściekła' timestamp='1363623487' post='746725']
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kr... rozwiń
Avatar
wściekła / 18 marca 2013 o 17:18
0
[quote name='gość' timestamp='1363617327' post='746682']
Słusznie! U nas w gminie na Podkarpaciu tak właśnie jest -"zasiłkowcy" muszą odpracować na cele społeczne ileś godzin w miesiącu(np.sprzątanie Rynku,chodników,przydrożnych rowów,itp.) -jeśli nie odpracuje, to mu wstrzymują zasiłek. Kiedy w lublinie doczekamy takich czasów?
[/quote]
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu przyznają,czy oni zasługują na zasiłki,czy robią cokolwiek by własną sytuację życiową zmienić na lepszą?Z obserwacji wiem,że NIE i za to w pierwszej kolejności ukarałabym pracowników tychże ośrodków za niekompetencje.Udzielanie wsparcia ludziom starszym i potrzebującym obwarowane jest różnymi wymogami,kryteriami dochodowymi i czort wie jakimi jeszcze.Młodzi ludzie,którzy nie splamili się pracą otrzymują od niemal 15 lat pieniądze za które przez kilka dni pojedzą,popiją(rodzice i dzieci),popalą,ale biletu czy książek do szkoły dziecku nie kupią.O opał na zimę nie muszą się starać bo z MOPSu przywiozą.Chłopisko trzydziestokilkuletni idzie po 200zł zasiłku bo mu się należy....,a łapska długie i lepkie,robotą się nie zajmie-jest za co pić.Niech robią głupi...No tak ja mogę i odśnieżać by uczciwie zarobić na chleb i do chleba im trzeba dać.Uważam,że bezpodstawne rozdawnictwo niczego nie nauczy-ani szacunku dla pracy, pieniądza czy człowieka.Wychowanie przez pracę uczy wiele.
Popieram mądre działania na Podkarpaciu.
[quote name='gość' timestamp='1363617327' post='746682']
Słusznie! U nas w gminie na Podkarpaciu tak właśnie jest -"zasiłkowcy" muszą odpracować na cele społeczne ileś godzin w miesiącu(np.sprzątanie Rynku,chodników,przydrożnych rowów,itp.) -jeśli nie odpracuje, to mu wstrzymują zasiłek. Kiedy w lublinie doczekamy takich czasów?
[/quote]
To już przerasta moje wyobrażenie o bezczynności młodych ludzi gotowych tylko na wyciąganie rąk po gotowe.Na ile te Mopsy i Gopsy mają rozeznanie komu ... rozwiń
Avatar
gość / 18 marca 2013 o 15:35
0
[quote name='wściekła' timestamp='1363600952' post='746589']
Łopaty i do odśnieżania,a dopiero jak zarobisz dostaniesz na chleb.Nie całe życie czekać aż ktoś da nierobom,gnojasom,nieukom,kryminalistom.Uważają,że im się należy i do opieki po zasiłki.Pały i pałą gonić towarzystwo,a nie rozpieszczać!Papierosy i inne używki są dla ludzi,którzy potrafią na nie zapracować.
[/quote]

[quote name='wściekła' timestamp='1363600952' post='746589']
Łopaty i do odśnieżania,a dopiero jak zarobisz dostaniesz na chleb.Nie całe życie czekać aż ktoś da nierobom,gnojasom,nieukom,kryminalistom.Uważają,że im się należy i do opieki po zasiłki.Pały i pałą gonić towarzystwo,a nie rozpieszczać!Papierosy i inne używki są dla ludzi,którzy potrafią na nie zapracować.
[/quote]Słusznie! U nas w gminie na Podkarpaciu tak właśnie jest -"zasiłkowcy" muszą odpracować na cele społeczne ileś godzin w miesiącu(np.sprzątanie Rynku,chodników,przydrożnych rowów,itp.) -jeśli nie odpracuje, to mu wstrzymują zasiłek. Kiedy w lublinie doczekamy takich czasów?
[quote name='wściekła' timestamp='1363600952' post='746589']
Łopaty i do odśnieżania,a dopiero jak zarobisz dostaniesz na chleb.Nie całe życie czekać aż ktoś da nierobom,gnojasom,nieukom,kryminalistom.Uważają,że im się należy i do opieki po zasiłki.Pały i pałą gonić towarzystwo,a nie rozpieszczać!Papierosy i inne używki są dla ludzi,którzy potrafią na nie zapracować.
[/quote]

[quote name='wściekła' timestamp='1363600952' post='746589']
Łopaty i do odśnieżania... rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2013 o 15:25
0
śmierć za śmierć.. powinna być w tym przypadku. Stracić tych dwóch.. każdemu na dobre by to wyszło.
Avatar
senator niezależny / 18 marca 2013 o 14:40
0
Za sprawą obecnie rządzących komucho-konfidentów,następuje TOTALNA degradacja państwa polskiego i jego społeczeństwa !!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 0 0

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 31 26

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 54 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 104 21

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 44 2

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 75 108

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 21 23

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!