Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianie nie zgadzają się na podwyżki cen biletów

Utworzony przez Stefan, 26 listopada 2009 r. o 09:44 Powrót do artykułu
Scenka z wczoraj z jednego z przystankow. Z autobusu wysiada nawalony kierowca MPK i pyta sie jednej z osob ile jeszcze przystankow do przejechania na Kaline? Taki musial byc nawalony ze nie wiedzial gdzie jest. Po uzyskaniu odpowiedzi odparl "ja i tak mam za darmo to wsiade w byle ktory i dojade" A dlaczego masz stary zlopie wsiadac za darmo i jechac? Jak ktos pracuje w Policji to moze mandatow nie placic, pic w miejscu publicznym? Jak ktos pracuje w sklepie to ma brac za darmo towar z polek? Gdzie ta sprawiedliwosc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mozna podpisac petycje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd takie dane? Ja i ludzie których znam jesteśmy za podwyżkami cen biletów. Nie piszcie że Lublinianie są przeciwni bo to kłamstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram bilety droższe u kierowcy o 50 gr. Bilety można kupić na zapas. Napewno się nie zepsują. TYLKO ćwoki kupują u kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Scenka z wczoraj z jednego z przystankow. Z autobusu wysiada nawalony kierowca MPK i pyta sie jednej z osob ile jeszcze przystankow do przejechania na Kaline? Taki musial byc nawalony ze nie wiedzial gdzie jest. Po uzyskaniu odpowiedzi odparl "ja i tak mam za darmo to wsiade w byle ktory i dojade" A dlaczego masz stary zlopie wsiadac za darmo i jechac? Jak ktos pracuje w Policji to moze mandatow nie placic, pic w miejscu publicznym? Jak ktos pracuje w sklepie to ma brac za darmo towar z polek? Gdzie ta sprawiedliwosc?
Każdy zakład pracy daje swoim pracownik jakieś przywileje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Scenka z wczoraj z jednego z przystankow. Z autobusu wysiada nawalony kierowca MPK i pyta sie jednej z osob ile jeszcze przystankow do przejechania na Kaline? Taki musial byc nawalony ze nie wiedzial gdzie jest. Po uzyskaniu odpowiedzi odparl "ja i tak mam za darmo to wsiade w byle ktory i dojade" A dlaczego masz stary zlopie wsiadac za darmo i jechac? Jak ktos pracuje w Policji to moze mandatow nie placic, pic w miejscu publicznym? Jak ktos pracuje w sklepie to ma brac za darmo towar z polek? Gdzie ta sprawiedliwosc?
O co ci koleś chodzi, nie twoja broszka jak się firma rozlicza z pracownikami. Może gdyby nie te darmowe przejazdy to by firma musiała więcej w gotówce pracownikom dorzucić. A a tak wychodzi i tak lepiej bo płaci pracownikom usługami, które i tak musi świadczyć i które i tak generują koszt. Pomyśl następnym razem Stefek zanim coś napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swójnick napisał:
a skąd takie dane? Ja i ludzie których znam jesteśmy za podwyżkami cen biletów. Nie piszcie że Lublinianie są przeciwni bo to kłamstwo
Pewnie pracujecie w MPK i przejazdy macie za darmo. Unikam Miejskiej Porażki Komunikacyjnej jak ognia, żeby się nie spóźniać wole iść na piechotę. Na minie nie zarobicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety u kierowcy powinny szczegolnie w centrum kosztowac 1 zl chyba ze wkioskach brak -10 osob chce kupic 10 biletow o ile sie wydluza czas jazdy ? np zgrubszym nominalem..Za rozwuj komunikacji pasazer powinien biletami wspolfinansowac komunikacje ,poniewaz twardolowi zamiast w drogi beda doplacac do biletow pasazera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do organizatorów zbierania podpisów: nie przyszło wam na myśl przy okazji zbierać podpisy pod petycja o zmianę prezydenta ?? to mógłby być dobry pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK to zwisa ile bedzie kosztował bilet, może kosztować i 10gr bo MPK dostaje kase z ZTM za przejechane kilometry, a kasa z biletów idzie do ZTM a nie do MPK, wiec MPK nie ma nic do podwyżki. bilety kupione u kierowcy powinny być droższe, a UOKiK niech sie nie miesza bo nie ma racji a skoro interweniowal w tej sprawie to dlaczego nie interweniuje w innych, przykład: skoro np to samo piwo w sklepie X kosztuje 50gr taniej niż to samo piwo w sklepie Y i to jest ok, to tak samo może być z biletami - ten sam towar a inna cena w zależności gdzie sie kupuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MKM napisał:
Popieram bilety droższe u kierowcy o 50 gr. Bilety można kupić na zapas. Napewno się nie zepsują. TYLKO ćwoki kupują u kierowcy.
Sam jesteś "ćwokiem" A biletów na zapas się nie kupuje bo bilet łatwo zgubić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MKM napisał:
Każdy zakład pracy daje swoim pracownik jakieś przywileje.
Interesująca teoria.W takim razie kto mi powie jakie przywileje daje praca w kostnicy lub podobnej branży? To dziwne że dzieci i małżonkowie pracowników MPK też jeżdżą za free a pracownikami przecież nie są. Może należałoby ukrócić w końcu te przywileje a nie stale podwyższać ceny biletów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Lublinie bility są takie drogie? odpowiedź jest prosta - wszyscy musimy dopłacić do zniżek studenciaków Bo to przecież nie miasto dofinansowuje ulgi studentom tylko kwota ta ukryta jest właśnie w biletach pozostałych. Czyż nie mam racji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lady napisał:
Dlaczego w Lublinie bility są takie drogie? odpowiedź jest prosta - wszyscy musimy dopłacić do zniżek studenciaków Bo to przecież nie miasto dofinansowuje ulgi studentom tylko kwota ta ukryta jest właśnie w biletach pozostałych. Czyż nie mam racji ?
Niestety jesteś w błędzie bo do biletów studenckich dopłaca państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...