Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mamusia pijana, tatuś za szafą

Utworzony przez crx, 7 czerwca 2010 r. o 13:28 Powrót do artykułu
Czysta statystyka.Chociaż kilka lat temu myślałem,że coś drgnie w tym temacie.Ale wtedy miałem za małą wiedzę w kwestii rozwoju społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby było wezwanie do bandziorów to by nie przyjechali.We Francji dopuszczalna ilośc alkoholu dla kierowcy to 0.8 promila. W Polsce policjanci stwierdzili i pijanego sasiada 0.6 promila. ktos tu zwariował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... cholera coraz bardziej się boję napić w domu. Przepraszam gdzie można pić .. dzięki znalazłem rozwiązanie to może być dom ale muszę dzieci gdzieś wyekspedjować. Co za kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w naszym kraju wychodzi na to że dopuki nasze dzieci nie skończa 18 lat rodzicom nie wolno nawet piwa w domu wypić i mają żyć w celibacie bo demoralizuja dzieci mówie o nie nadużywających nagminnie tylko o kulturalnych bo kto mi powie że taka pani sędzia czy prokurator nie wypije od okazji lampki wina czy coś to one też są nałogami gdzie nasze prawo przewiduje prawo człowieka do życia prywatnego co my jesteśmy kłody że nic nam nie wolno bo mamy dzieci to jest szok co sie dzieje i jak tu rodzić i chować dzieci skoro wypijesz piwo i do kryminału a dzieci do domu dziecka szok to jest państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kobieta jest zwykłą szma.... nie dba o dzieci, one by mialy w domu dziecka o niebo lepiej niz z taka wyrodna matka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...