Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech się cieszą że stadion był... (chociaż mnie i wielu świadomych nie cieszy). "MOSIR" jest odpowiedzialny jedynie za terminowe pobranie pensji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też miałem to miejsce na meczu U21 Polska Włochy ale jak zgłosiłem ochronie to w ramach przeprosin zaproponowali mi i osobie towarzyszącej miejsce w sektorze VIP. Wystarczy się dogadać a nie ze skargą do gazety ganiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na otatnich derbach lublina moja dziewczyna miala taki sam numer krzeselka i rzedu na tej samej trybunie co jakis goscio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać to badziewie i będzie spokój. Przynajmniej kasy nie trzeba będzie dokładać na utrzymanie koromysła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie kiedy rzecznicy w publicznych instytucjach zmienią podejście z czystoproceduralnego "To nie my organizowaliśmy", na "marketingowe/biznesowe". Człowiek przychodzi na wydarzenie na stadion, to kojarzy wydarzenie ze stadionem i to do właściciela stadionu raczej zwróci swoje uwagi. I za wszystko i tak w pierwszej kolejności będzie obrywał stadion. Rzecznik mógłby się wykazać biznesowym podejściem - chwycić za telefon, zadzwonić do organizatorów - "słuchajcie, siara wyszła, sprzedaliście bilety na miejsce którego nie ma, trzeba to jakoś polubownie z klientami rozwiązać". Co jednak robi urzędnik? Odbija piłeczkę i odsyła dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelniku Guest - miałeś dużo szczęścia, bo jak ja zgłosiłem brak miejsc, to nikt nie chciał za mną rozmawiać, tylko odsyłali jeden do drugiego - to niby jak można się dogadać skora nie ma z kim? A MOSIR niech nie "wciska" opowiastek o konieczności umożliwienia przejścia między sektorami, bo na nowoczesnych stadionach akurat jest to zabronione, właśnie ze względów bezpieczeństwa. I dlatego również na naszej Arenie tak, najpierw zaprojektowano a później wykonano rozdzielenie sektorów, i dlatego też stadion mógł być dopuszczony do użytkowania. Natomiast zdemontowanie krzesełek i zrobienie przejścia jest samowolką administratora obiektu - czyli MOSIR. Jeżeli tak nie jest, to może MOSIR okaże zgody stosownych służb i organów na wprowadzenie tych zmian. Ale przede wszystkim niech będzie rzetelny w działaniach w stosunku do nabywców biletów, bo zamiast zwykłego przepraszam to tylko "odbija piłeczkę", że to nie my, to oni. A należałoby jak najszybciej skutecznie doprowadzić do tego, by więcej nie sprzedawano biletów na miejsca których nie ma (bo jak dotąd to od początku funkcjonowania stadionu tego nie zrobiono). Jacek - pechowy nabywca bileów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"MOSiR: To nie nasza wina" Hahahaha.Standardowa odpowiedź tępego urzędasa. To nie moja wina,to takie procedury-i do kasy po wypłatę za ciężko przepracowany miesiąc. Macie pojęcie,że w samym urzędzie marszałkowskim jest takich pasożytów prawie tysiąc??? I jeszcze mają czelność żądać podwyżek z pieniędzy które państwo kradnie uczciwie pracującym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym to ciężko dogodzić. Piękny stadion jest? Jest. Mecz jesr? Jest. Niepohamowana radość jest ? NIIEEE MA. Bokomuś brakuje krzesełka. Nie po to władza postawiła stadion żeby narzekać. Ciesz się koleś i rób frekwencję. Bo płacz będzie jak trzeba będzie oddać 70mln dotacji za nierentowny obiekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to normalne na mecze motoru sprzedają bilety na miejsca na których lezy reklama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOSiR ewidentnie winny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOSiR ma rację- to ich wina ,że wybralii się na mecz takich kopaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też miałem to miejsce na meczu U21 Polska Włochy ale jak zgłosiłem ochronie to w ramach przeprosin zaproponowali mi i osobie towarzyszącej miejsce w sektorze VIP. Wystarczy się dogadać a nie ze skargą do gazety ganiać.
przynajmniej raz w życiu byłeś VIP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego jak przyszedłeś posiedzieć trzeba było zostać w domu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to normalne na mecze motoru sprzedają bilety na miejsca na których lezy reklama
Pierwsze słyszę!!! Chyba mijasz się z prawdą bo nigdy nie widziałem aby ten sektor był dostępny w sprzedaży!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu widzów było na tym meczu Polska - Izrael ?   ;) Ktoś w ogóle wie ? Bo wydaje mi się, że były pustki. Stadion ma 15,5 tysiąca miejsc siedzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech oddaja kasę za dwa bilety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu widzów było na tym meczu Polska - Izrael ?   ;) Ktoś w ogóle wie ? Bo wydaje mi się, że były pustki. Stadion ma 15,5 tysiąca miejsc siedzących.
troszkę ponad 8000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** czy to tak trudno siąść obok? jak patrzyłem na tych januszy na sektorze H(mecz Polski) gdzie w większości pusty a oni szukają swoich miejsc to się śmiać chciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu mogę ostrzec, że na sektorze B4 też nie ma dwóch miejsc - nr 1 i 2 w rzędzie 15. Z tego samego powodu. Może wreszcie ktoś z MOSiRu uaktualni plan stadionu, który dają dystrybutorom biletów ni nie będzie problemów. Na Globusie się dało (sektor 16, rząd 18 - brak miejsc 19 i 20), to i tu się da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...