Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i dobrze, ze odmawiają. lublina to taka straszna dziura, i i tak postawic tu cokolwiek to zawsze wielkie halo!! mieszkam tu od urodzenia, zawsze jakiekolwiek pomysły, ktore prowadza do rozwolu tego' mIASTA ' mnie cieszą, i zaraz potem czytam o problemach, jakies choler** biednych mieszkancach, ktory sa 'tragicznie poszkodowani'. jak bylo z Plaza? tez ledo ja postawili, bo cmentarz, bo to, bo tamto!! ludzie!! czy wy naprawde checie mieszkac na zatkim zad** bez zadnych perspektyw, czy jakikolwiek rozwój zawsze was przeraza? zalosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~paula~ napisał:
i dobrze, ze odmawiają. lublina to taka straszna dziura, i i tak postawic tu cokolwiek to zawsze wielkie halo!! mieszkam tu od urodzenia, zawsze jakiekolwiek pomysły, ktore prowadza do rozwolu tego' mIASTA ' mnie cieszą, i zaraz potem czytam o problemach, jakies choler** biednych mieszkancach, ktory sa 'tragicznie poszkodowani'. jak bylo z Plaza? tez ledo ja postawili, bo cmentarz, bo to, bo tamto!! ludzie!! czy wy naprawde checie mieszkac na zatkim zad** bez zadnych perspektyw, czy jakikolwiek rozwój zawsze was przeraza? zalosne.
Masz rację w Lublinie wszystkie ważne inwestycje są blokowane. Imprezy kulturowe też. Ale akurat przykład który podałeś chyba nie jest dobry, bo nie wydaję mi się żeby dzięki Plazie Lublin chociaż trochę się rozwinął. Podaj mi chociaż jeden cywilizowany kraj w którym w centrum miasta stawia się centrum handlowe! Tylko w Lublinie takie rzeczy się dzieją. To miało być centrum konferencyjne i tak powinno pozostać. A co jest? Dziękuję za ileś tam miejsc pracy gdzie ludziom płaci się 6 zł za godzinę. Co innego gdyby tam stał biurowiec i firmy spoza Lublina tworzyły by nowe filie w tym mieście. Wtedy pracę może mogliby znaleźć ludzie po studiach, którzy wkładają mnóstwo kasy w naukę. Prawda jest taka, że w Lublinie mamy same centra handlowe i hipermarkety, wg mnie każda kolejna tego typu inwestycja powinna być blokowana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z budowa centrów handlowych wewnątrz miasta jest zupełna głupotą. podczas gdy takie miejsca jak park teatr niestety nie lezą w gesti zainteresowań władz miasta. Gdzie sa centra jakiejs kultury w Lublinie? Dworzec jeden czy drugi tez pozal sie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to śmierdzący kresami grajdoł. Niewiele się tu dzieje. Każdy pomysł, każda inwestycja jest torpedowana. (np. protest okolicznych warchołów przeciwko budowie Biurowca na czechowie). Tylko pomników mamy jak w d... drzazek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co Gala ma się rozbudowywać, jak już teraz ma pełno lokali wolnych??? A no pewnie po to, aby potem w całości sprzedać komuś pod hipermarket w centrum miasta!!! Uwaga na tych chłopców w krótkich spodenkach, co to jeszcze niedawno sprzedawali płytki w kamienicy na Buczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jacek Szydłowski autor artykułu - obrońca uciśnionych, powinien zakupić kamienicę z lokatorami, wyremontować ją i cieszyć się jaki wspaniały zrobił biznes. Mieszkańcy takich budynków mają tylko oczekiwanie i pretensje, nie potrafią zwykle zadbać nawet o czystość w swoich lokalach. Płacą grosze, które na nic nie wystarczają. Dewastują mieszkania. całymi latami i nie poczuwają się do żadnych obowiązków , bo to przecież nie ich. Świadczy o tym stan większości kamienic. Szczęśliwy posiadacz kamienicy z lokatorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny delfinek, Pewnie też jesteś jakimś właścicielem kamienicy i chciałbyś łupić od ludzi kasę, a przepisy nie pozwalają... Sam pomyśl co piszesz najpierw. To właściciel kamienicy ma obowiązek ją remontować - a nie mieszkańcy. Pamiętaj o tym dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Tragedia będzi nie przez GALĘ, ALE przez urzedników PANA FICA którzy udają, że pracują.[/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tez GALA jest winna ze urzednicy od lat nic nie robia zruinami na Farbiarskiej przeciesz to PROKURATOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tez GALA jest winna ze urzednicy od lat nic nie robia zruinami na Farbiarskiej przeciesz to PROKURATOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koziołek napisał:
Czy tez GALA jest winna ze urzednicy od lat nic nie robia zruinami na Farbiarskiej przeciesz to PROKURATOR
SMIECHU WARTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...