Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie, no po prostu REWELACJA. Tyle się ostatnio mówi o zmianach w policyjnych emeryturach, los 15 lat jest już praktycznie przesądzony, a Pan Autor pisze swoje. Może potrzebny jest mały "update" takich informacji zanim wprowadzi się czytelników w błąd. Dodatki, podwyżki... szkoda słów. Za rzetelne podejście do artykułu - jedynka z minusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i te 1800 to brutto a nie na reke jezeli juz człowieku nie wiesz o czym piszesz to nie pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ilu pracuje obecnie ??? 1-styczeń, luty, marzec, kwicień = 160 brakowało od maja = 160-38 = 122 brakowało i tak mozna policzyć dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to taki miód i przywileje to dlaczego w całym kraju brakuje 8 tyś. policjantów? Ci co najwięcej wrzeszczą o przywilejach mają teraz szansę się przyjąć i nabyć te przywileje. Więc zamiast toczyć pianę to jazda do roboty. Mnie akurat ta robota nie pociąga ( mam lepszą) ale uważam, że policjant na codzień stykający się z bandytami, agresją, narażeniem życia i zdrowia powinien dobrze zarabiać i wcześniej przechodzić na emeryturę... Wyobrażacie sobie policjanta który ma 60 lat i biega za przestępcami? To jest chore jak słyszę porównania tej roboty do pracy sprzedawcy, urzędnika, fryzjera etc... Tak czy siak jest szansa żeby srobować tego miodu. Wszyscy chętni niech tam pędzą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon H napisał:
Skoro to taki miód i przywileje to dlaczego w całym kraju brakuje 8 tyś. policjantów? Ci co najwięcej wrzeszczą o przywilejach mają teraz szansę się przyjąć i nabyć te przywileje. Więc zamiast toczyć pianę to jazda do roboty. Mnie akurat ta robota nie pociąga ( mam lepszą) ale uważam, że policjant na codzień stykający się z bandytami, agresją, narażeniem życia i zdrowia powinien dobrze zarabiać i wcześniej przechodzić na emeryturę... Wyobrażacie sobie policjanta który ma 60 lat i biega za przestępcami? To jest chore jak słyszę porównania tej roboty do pracy sprzedawcy, urzędnika, fryzjera etc... Tak czy siak jest szansa żeby srobować tego miodu. Wszyscy chętni niech tam pędzą!!!
-ale nie mam znajomości. Chętni są tylko nie ma naboru. A co do wymagań- to najwięcej jest takich co siedzą w samochodzie i z okna patrolują. Tak to moga pracować nawet inwalidzi. przecież w policji tez sa stanowiska pracy że trzeba więcej siedziec przy biurku- mozna przesuwac pracowników. A jeśli jesteś chory to renta. Już przestańcie wciskać kit o wyjatkowości waszej pracy. Główna wasza zaleta dla władz to obrona ich stołków dlatego was tak chołubią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...