Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO JEST NORMALNIE JAKAS PARANOJA,PEWNIE MAJĄ WAŻNIEJSZE INWESTYCJE, TEN LUBLIN ZGNIJE W BIEDZIE , SMRODZIE I BEZROBOCIU PRZEZ TAKICH BEZMÓZGOWCÓW JACY ZASIADAJA W LUBELSKIM URZĘDZIE MIASTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPROWADZIĆ URZEDASOM PROWIZJE OD DOKONAŃ. ŻADNYCH 13, ZADNEJ DODATKOWEJ KASY ZA URODZENIE DZIECKA DLA URZĘDNICZEK. BŁĘDNE DECYZJE POTRĄCAĆ Z PENSJI. W TEN SPOSÓB ZROBIMY PORZĄDEK Z DARMOZJADAMI I PIERDZISTOŁKAMI !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej ładnie zrobili Krańcową- zlikwidowali tę górę śmieci, zasadzili trawkę i zrobili drogę rowerową, a co do dotacji to wielka szkoda ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejna bulwersująca sprawa, miasto straciło ponad 8,2 mln zł. Sprawę ujawniłem dziś przed południem na pilnie zwołanej konferencji prasowej, przedstawiając interpelację do Prezydenta Adama Wasilewskiego w tej kwestii. Prezydent ma 21 dni, aby pisemnie wyjaśnić porażkę w staraniu się o środki zewnętrzne. O szczegółach informuję na www.tulajew.pl Zapraszam. Miasto potrzebuje wielu inwestycji, szczególnie tych, które w 85% finansuje Unia (ponad 8,2 mln zł. w tym przypadku). Nie można patrzeć obojętnie na ten marazm, kiedy inni się rozwijają. Jeśli mają Państwo jakieś uwagi, proszę o E-mail. Pozdrawiam wszystkich internautów Sylwester Tułajew radny miasta Lublin www.tulajew.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba trochę przesadzone oburzenie Pana redaktora. Jeżeli nieruchomości nie mają ustanowionego właściciela to trudno mieć pretensje do Miasta że nie mogło ich pozyskać niezbędnych, a bez prawa użytkowania terenu jasne że nie może dostać pozwolenia na budowę. Po drugie pieniądze nie zostały stracone tylko poszły na inny cel ( może ważniejszy) fakt że może nie w samym Lublinie chociaż też Pan redaktor nie raczył wspomnieć jakie inne projekty weszły na miejsce tego. Generalnie to jestem mocno zawiedziony działalnością naszego Prezydenta i całego urzędu miejskiego, ale w tym przypadku chyba można ich niemoc usprawiedliwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahahahahaha ale z profesora menedżer, człowiek nie daje rady zapanować nad podwładnymi, niech wraca w zacisze pracowni i tam w spokoju kontempluje nowe teorie naukowe. przynajmniej będzie mniej szkody dla naszego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna porażka Koziołka-Matołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarz Radnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A koszty złożenia wniosku o dofinansowanie to kupa kasiorki które przepadły i nikt za to nie odpowie.Samo napisanie "Studium wykonalności"to teraz chyba koło 10 tyś dla autora,a reszta kosztów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby przygotowujące ten projekt już powinny mieć posprzątane biurka i stać w kolejce po zwolnienia dyscyplinarne. To urzędnicy nie wiedzieli kto jest właścicielem terenu?. "Usilnie pracowali" nad tym jak umeblować moje mieszkanie nie pytając mnie czy im go sprzedam. Jakie jeszcze pomysły mają w zanadrzu?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedziemy pamietać przy urnie wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle winnych nie ma ? My jesteśmy cacy ?? A jak "ktoś" wymyślał ten projekt to nie pofatygował się żeby sprawdzić czy jest możliwy do wykonania ? A jak go "ktoś' podpisywał to go przypadkiem nie zapomniał sprawdzić ? A może była jakaś plaga i właściciele działek przy Czechówce specjalnie na złość panu Wasilewskiemu i pani Kołodziej Wnuk poumierali i na dodatek nie podali do urzędu adresów spadkobierców ??? A czy w końcu 'ktoś" w tym mieście jeżeli już nic nie jest w stanie zrobić to raz honorowo powie tak to moja wina ?? ... ale obecna władza z honorem nie ma nic wspólnego ... i obawiam się, że myślenie też jest jej obce ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to urzednikom ustawa nie dala praw do przejmowania gruntów pod takie inwestycje.... kiedy u nas bedzie tak jak na zachodzie czyli: 1) planujemy inwestycje 2) wybieramy najlepszy wariant (juz nie mowie o problemie typu" budujemy autostrade na 4 czy na 5 pasów w jedna strone? tylko chociaz o wyznaczeniu trasy) 3) przejmujemy tereny - bez względu na to czyje są, w koncu to projekty dla spoleczenstwa 4) budujemy a w miedzycZasie wyplacamy odszkodownia (ewentualne procesy sadowe) przeciez inwestycje takie jak autostrady beda przynosily kase ludziom a ludzie z podatkow miastu wiec nawet wyplkata odszkodowan sie zwroci jeslki odpowiednio szybko sie dokonczy inwestycje... nasza Polska cala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze,że ładne procesje zorganizowali w Boże Ciało. Rzeka nie zając, nie ucieknie, a może nawet zostanie na dłużej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester Tułajew napisał:
To kolejna bulwersująca sprawa, miasto straciło ponad 8,2 mln zł. Sprawę ujawniłem dziś przed południem na pilnie zwołanej konferencji prasowej, przedstawiając interpelację do Prezydenta Adama Wasilewskiego w tej kwestii. Prezydent ma 21 dni, aby pisemnie wyjaśnić porażkę w staraniu się o środki zewnętrzne. O szczegółach informuję na www.tulajew.pl Zapraszam. Miasto potrzebuje wielu inwestycji, szczególnie tych, które w 85% finansuje Unia (ponad 8,2 mln zł. w tym przypadku). Nie można patrzeć obojętnie na ten marazm, kiedy inni się rozwijają. Jeśli mają Państwo jakieś uwagi, proszę o E-mail. Pozdrawiam wszystkich internautów Sylwester Tułajew radny miasta Lublin www.tulajew.pl
Śledczy Tułajew szukający haków na wszystko co związane z PO dostał nową porcję pokarmu propagandowego. Jak wiadomo, jego PIS przyczynił się do zablokowania wielu inwestycji miejskich/ wiadukt przy Al. Solidarności i rozwoj Górek Czecowskich- kluczowej inwestycji Lublina, nowe obiekty nad Zalewem Zemborzyckim- port jachtowy i inne /. Walczył też z wielką zawziętością i skutecznie przeciwko mieszkańcom ul. Sławinek aby przemianować ją na Klary Lubich. Wpienia go to,że to PO zmienia Lublin a nie PIS, więc co by tu panowie zepsuć albo przynajmniej zablokować . Trudności Ratusza w kontaktach z niektórymi "obywatelami" Lublina w wykupie działek posłużyły mu tym razem za młot wyborczy. A co pan Tułajew i jego "święta" klika oprócz utrudniania zrobiła dla Lublina?- Wielkie NIC. Manipuluje jednak dobrze gdy trudności w pozyskamiu ugody z mieszkańcami przedstawia jako skandal i nieudacznictwo. Gdyby miasto zaś zbyt obcesowo załatwiało te problemy z mieszkańcami, radny Tułajew rozdzierałby szaty nad ich krzywdą. A propos rozwoju miasta , to niech radny -śledczy powie internautom w jakim procencie został wykonany budżet inwestycyjny miasta za rok ubiegły. Wiem,że radny o tym nie napisze wiec ja przypominam. LUBLIN WYKONAŁ BUDŻET W 93% co dało mu 4 miejsce w Polsce wśród największych miast metropolitalnych i wszyscy prezydenci tych największych miast uzyskali absolutorium a radny Tułajew z całą opozycją ratuszową wbrew " oczywistym oczywistościom" za to zgodnie ze swoim świętym i religijnym sumieniem zagłosował przeciw. Wysyłam po rozgrzeszenie bo jak z takim obciążeniem sumienia latać tak ciągle do komunii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ~antypisowiec~ Nie pisz takich bzdur, bo jesteś śmieszny. Bardzo dobrze, że jest ktoś, kto patrzy na ręce nieudolnym ludziom pracującym dzięki znajomościom w urzędzie, a także mającym konflikt z prawem. Jak może kogoś "wpieniać" zmienianie Lublina przez PO, skoro przeciętny mieszkaniec nawet tego nie zauważy? Poza tym nie wiem, skąd wziąłeś dane na temat wykonania budżetu w 93%, ale jeśli to prawda, to chyba strasznie dużo pieniędzy z budżetu było przeznaczonych na pensje dla radnych, bo chyba nie chodzi o rondo Lubelskiego Lipca 80' ani o przebudowę ulicy 3 maja, która nawet w tym roku może nie mieć miejsca. A może o przedłużenie Grygowej do Drogi Męczenników Majdanka albo Związkowej? Nie będę się więcej rozpisywał o ich nieudolności, bo ta wypowiedź byłaby było znacznie dłuższa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Przynajmniej ładnie zrobili Krańcową- zlikwidowali tę górę śmieci, zasadzili trawkę i zrobili drogę rowerową, a co do dotacji to wielka szkoda ;(
Tzn wzdłuż nowej krańcowej do Kunickiego będzie ścieżka dla rowerów ? ja jej nie widziałem - no chyba ze znowu tanim kosztem wydzielą kawałek chodnika - ale to trudno zdefiniować jak drogę dla rowerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam nad Czerniejówkę na odcinku od Mickiewicza do głuskiej nie da się przejść zarośnięte, wypieprzyć tych starych urzędasów za komuny to by tak beknęli że ich wnuki by jeszcze pamiętały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...