Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa Rada Kultury. Kto się w niej znalazł?

Utworzony przez Mason, 24 lutego 2015 r. o 09:47 Powrót do artykułu
Czyli klasycznie - Polska kultura reprezentowana przez zydowskie towarzystwo... i opłacana przez Polskiego podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuria Jego Mać - same Dewotki, a Bobryk chyba nauczy wszystkich ino Pieśni Nabożnych... i tak wygląda Lubelska KULtura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, zwłaszcza Oprynski szczególnie zasługuje na miano dewotki :DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, zwłaszcza Oprynski szczególnie zasługuje na miano dewotki :DDD
  Agata to ty nic nie wisz??? "O stanie świadomości lidera Provisorium mogą świadczyć 22 tezy do przemyślenia, które ogłosił w listopadzie 1979 roku, podczas Forum Młodego Teatru w Toruniu i które zostały opublikowane przez organizatorów w okolicznościowym biuletynie, a po latach przedrukowane w tomie Teatr Provisorium(Lublin 1991): 1. Spróbuj dać sobie wewnętrzne przyzwolenie na bunt, a w tejże chwili zrozumiesz, że w życiu obecnym wszystko jest godne zniszczenia.2. Pamiętaj, że na straży naszych umysłów stoi mocno wszczepione i ugruntowane przez nałóg przeświadczenie, że tu nie ma się czemu dziwić, przeciw czemu protestować. Przeciętny oswojony obywatel skłonny jest cię oskarżać o przesadę, bo nie rozumie, że ty właśnie odzyskałeś wolność widzenia.3. Poznaj historię narodów radzieckich.4. Czytaj Dostojewskiego.5. Poznaj teatr Grotowskiego, ale nie daj się zwariować. Pamiętaj, że zwrot ku przyrodzie to ucieczka od społeczeństwa, to twój komfort, który jest grzechem. Nie buduj swojej harmonii wewnętrznej w świecie totalnie nieharmonijnym, ale heroicznie przyjmij to całe rozedrganie.6. Nie czyń z ćwiczeń teatralnych swojego teatru.7. Pracuj w teatrze dużo nad ciałem, ale tyle samo nad duchem.8. Szukaj nowego języka teatru, ale pamiętaj, że mówienie o jedności treści i formy to już anachronizm, lecz i tego nie wszyscy są świadomi.9. Czy rzeczywiście miałeś rację, odrzucając Boga w swoim życiu?10. Przebrnij przez eseje Camusa. Polecam Człowieka zbuntowanego, ale w pełnym wydaniu.11. Studiuj wielkiego „pracownika wyobraźni” – Czesława Miłosza.12. Czytaj również Biblię.13. Pamiętaj, że teatr jest miejscem, gdzie najtrudniej jest kłamać.14. Miej świadomość, że grając w teatrze, dokonujesz spowiedzi publicznej, wyjawiając swój grzech i innych.15. Spróbuj oszaleć w teatrze – jak mówi aktor Teatru 8 Dnia.16. Zachoruj na geniusz.17. Przypomnij sobie dobrze – rewizjonizm już był, a było to w 1956.18. Nie mierz się z teatrem profesjonalnym, klasycznym, bo to nie jest ci potrzebne.19. Miej zdrowe podejście do wszelkich warsztatów teatralnych.20. Nie wchodź w układy podejrzane – bo okaże się, że paktujesz z diabłem i tym samym zabijasz swój teatr.21. Ale pamiętaj, że jeśli chodzi o twoją wiedzę – to masz się uczyć nawet od diabła.22. Gdy będziesz tym wszystkim zmęczony, nie wytrzymasz szarości, napij się wódki i przy toaście krzyknij: „Transcendentalnie!” – jak mówi Jerofiejew."dewocja jak nic ;-)a z płcią to wiesz - to się okazać się może dopiero jak go/ja nasza nowa Mucha sekserka wymaca i rozpozna czy ta laska ma kut..a czy kut..ek ma ten lasek ;-P
Ostatnio edytowany 24 lutego 2015 r. o 11:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, ale ja ciągle nie wiem gdzie tu Żuk macza palce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, ale ja ciągle nie wiem gdzie tu Żuk macza palce
no jak to przy rozpoznawaniu płci  :D
Ostatnio edytowany 24 lutego 2015 r. o 13:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tak zdawkowo? Żuk wymaga pełniejszej wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada Kultury jest organem opiniodawczo - doradczym Prezydenta Miasta Lublin w sprawach dotyczących kultury, powołanym przez Prezydenta Miasta Lublin zarządzeniem nr 4/11/2012 z dnia 2 listopada 2012 r. Do zadań Rady Kultury należy w szczególności: opiniowanie strategii rozwoju miasta w zakresie kultury oraz jej realizacji opiniowanie projektów budżetu w części dotyczącej kultury opiniowanie kluczowych projektów uchwał dotyczących rozwoju kultury opiniowanie kluczowych projektów inwestycyjnych dotyczących poprawy infrastruktury kulturalnej opiniowanie strategicznych projektów i programów kulturalnych inicjowanie dialogu na temat rozwoju kultury, w tym w zakresie kierunków i priorytetów polityki kulturalnej Miasta Lublin inicjowanie przedsięwzięć i działań w zakresie kultury inicjowanie organizacji Forum Kultury Lublina W skład Rady Kultury wchodzą: 1) przedstawiciele wskazani przez Prezydenta Miasta Lublin: dr Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, Zastępca Prezydenta ds. Kultury, Sportu i Relacji ZewnętrznychMichał Karapuda, Dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta LublinWojciech Mendzelewski, Prezes Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Artystów Plastyków (przedstawiciel stowarzyszeń twórczych) prof. sztuk muz. Urszula Bobryk, Prorektor UMCS ds. Studenckich (przedstawiciel środowiska akademickiego)Teresa Księska-Falger, Prezes Towarzystwa Muzycznego im. H. Wieniawskiego w LublinieLeszek Mądzik, Dyrektor Artystyczny Sceny Plastycznej KULJanusz Opryński, Dyrektor Artystyczny Centrum Kultury w Lublinie 2) Przewodniczący Komisji Kultury i Ochrony Zabytków Rady Miasta Lublin: Marcin Nowak 3) przedstawiciel Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin: Anna Dąbrowska, Stowarzyszenie Homo Faber 4) przedstawiciel wskazany przez Marszałka Województwa Lubelskiego: Krzysztof Torończyk, Dyrektor Naczelny Teatru Narodowego, Dyrektor Naczelny Teatru im. J. Osterwy w Lublinie 5) przedstawiciele instytucji kultury prowadzonych przez Gminę Lublin:Aleksandra Szulc-Choma, Dyrektorka Dzielnicowego Domu Kultury BronowiceGrzegorz Rzepecki, Dyrektor Warsztatów KulturyTomasz Pietrasiewicz, Dyrektor Ośrodka Brama Grodzka Teatr NN 6) przedstawiciele organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie prowadzących działalność w zakresie kultury na terenie Miasta Lublin:Maria Pietrusza-Budzyńska, Fundacja Teatroterapia Lubelska Monika Tarajko, Stowarzyszenie Wokalne "In Corpore" to skład starej rady - pogrubiłem nazwiska osób które są w "nowej" jak widać nowość ma twarzezastępcy prezydenta Krzysztofa Komorskiego, i Zbigniewa Nestorowicza, prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego. Anna Dąbrowska jest natomiast de nomine zasiedziała choć de facto nowa ;-) wystarczająco pełnie?
Ostatnio edytowany 24 lutego 2015 r. o 14:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzeczny chłopczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej nie dałem filmiku https://www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Leniaczek od kogo bierze kasę ? Tak bez wytchnienia i za darmo udzielać się na forum...   [media]http://przemekkainel.pl/forum/kogutyzrudna.swf[/media]
Ostatnio edytowany 25 lutego 2015 r. o 21:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym się własnie Krzysiu Wojteczko różnimy ty bierzesz kasę od oligarchy Pietrasiewicza który zasiada sobie w tych różnych radach a ja zarabiam uczciwie ... ty musisz pisać bo ci tak twój pan karze a ja mogę bo mam ten luz... ;-) ... a swoja drogą czy to nie jest żenujące że Tomasz Pietrasiewicz wysyła informatyka TNN do pilnowania forów internetowych? tak się boi Voldemortek ze ktoś o ni troszkę prawdy napisze? aż tak sie mnie boi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, spytam już kolejny raz (bo odpowiedzi nigdy nie udzieliłeś) co takiego mnie identyfikuje z Krzysztofem Wojteczko ?   Widzę, że jesteś uzależniony od internetu i chciałbym Ci pomóc, tylko na razie nie bardzo wiem jak. W głowie mi się nie mieści, że facet zaledwie kilka lat młodszy ode mnie tak trwoni bezowocnie czas. Jak Cię złapie chandra, to potrafisz kilka razy w ciągu godziny strzelić komentarzyk na forum i tak od rana do północy, dwa, czasem trzy i więcej dni z rzędu. Ta zabawa trwa już bodaj trzeci rok. W sieci jest kilka tysięcy Twoich wpisów. Wpisując w Google Przemysław Leniak włos jeży się na głowie. Masowa produkcja i przesiadywanie godzinami na forach sprawia, że nikt nie traktuje Ciebie poważnie, to Ciebie wręcz ośmiesza. Zauważ, że wszyscy się od Ciebie odwracają, prawie nikt nie komentuje sensacji na Facebooku, oglądalność Twych produkcji też jest symboliczna. Internet długo pamięta taką działalność, kto Ciebie teraz zatrudni ? Możesz być jedynie bulterierem w jakiejś partii... organizacji. Widzą, że do tego się doskonale nadajesz, samotny fanatyk wypowiadający się bez żadnych hamulców, nie mający nic do stracenia... pracy, reputacji itd. Widzisz, nawet sprawy cywilnej nikt Ci nie zakłada, bo nie traktują Ciebie poważnie. Gdybyś był osobą znaną, powszechnie szanowaną, majętną. no to jakaś satysfakcja by była z wygranej. Z kodeksu karnego z kolei mała szkodliwość społeczna, bo wbrew pozorom bardzo wąska grupa przegląda to wszystko. Zerwij z tym nałogiem jak najszybciej, nie niszcz reszty życia, daj sobie spokój z polityką, kijem Wisły nie zawrócisz. To jest ostatni moment, bo masz już manię wyższości, manię prześladowczą, wydaje Ci się, że znani wpływowi ludzie się Tobą zajmują, czytają Twoje teksty, dyskutują na forum, nasyłąją płatnych dręczycieli. A prawda jest taka, że oprócz "entuzjastów" i dowcipnisiów forumowych, takich jak ja, Ty i może jeszcze kilku... nastu? niewielu czytelników DW czuje potrzebę zaglądania do komentarzy. Produkując się na forum niczego nie załatwisz, nie urobisz opinii publicznej, bo ta garstka nic nie znaczy w stosunku do setek tysięcy, nazwijmy to "normalnych ludzi" żyjących w realnym, nie wirtualnym świecie. P.S.   Zobacz, Twoja produkcja umieszczona w "burzliwym" temacie wycinki drzew na Bronowicach zapisałeś tam kilka stron, podobno były tłumy, a tu raptem 12 osób obejrzało.
Ostatnio edytowany 25 lutego 2015 r. o 00:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu Wojteczko drogi z toba identyfikuje cie twój dowód osobisty dla przykładu no i paniczna reakcja twoja mój kiciusiu  najlepiej siłę oddziaływania wolnego słowa pokazuje sytuacja w Krzczonowie mimo twoich starań jak wiadomo kandydat twój wybory sromotnie przerżnął prawdę mówić przerżnał je własnie dzięki tobie   ale wracajac do spraw lubelskich to ze sie dopracowałem własnego hejtera i to w postaci redaktora biuletynu informacji publicznej TNN-u najlepiej oddaje na ile istotne jest to co sobie pisze tu i tam to jest mój drogi Krzysiu Wojteczko twój wkład w szerzenie mojej popularności bo to własnie ty te popularność tworzysz na filmiku dotyczacym dróg rowerowych budowanych zamiast chodników - twoja funkcję widać najlepiej dzięki twojej reklamie od północy obejrzało go już o 2 osoby więcej  - 17% więcej ;-) oczywiście nie chodzi o to ile cyferek się gdzie pojawi - to fascynuj e głównie ciebie jako zarabiającego na wciskaniu klientom że statystyki odwiedzin ich stron są prawdziwe ;-) chodzi o coś znacznie istotniejszego - o coś czego kupić tak jak ciebie się nie da... ja nie zajmuję się urabianiem opinii publicznej - to twój zakres obowiązków który miernie zresztą wypełniasz mnie zupełnie wystarcza że ktos zachowa się tak jak mieszkaniec kamienicy przy rynku w zwiazku ze sprawą sceny dawnych IB, czy tez mieszkaniec Krzczonowa kiedyś tam na piątkowym targu kijem nie zawrócę wisły powiadasz - no możliwe ale zawsze nieco skurwysyństwu przeszkodzę jak w Krzczonowie ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm tak sobie myślę ze warto tu by napisać jeszcze nieco o tym mechanizmie urabiania opinii publicznej bo to ciekawa sprawa jest wiele osób ma wrażenie że na forach piszą prawdziwi mieszkańcy którzy wyrażają swoje opinie tymczasem w olbrzymiej części fora opanowane są przez firmy których pracownicy klepią komentarze za które płaci zleceniodawcahttp://zarabianie-przez-internet.ifirma.info/pisanie-postow-na-forach-i-w-blogach/   bardzo często widać to w watkach na DW dotyczących Żuka  łatwo jest rozpoznać płatne komentarze - bo są one kompletnie oderwane od realiów i zazwyczaj wręcz prymitywne... co do Wojteczki i jego działalności zacytuję cv jednego z jego pracowników "-Prowadzenie działań marketingowych platformy hostingowej ...,-Analiza konkurencji,-Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google (analiza konkurencji,audyt, optymalizacja, link building).   Praca zdalna / Umowa-zlecenie-Administracja strony internetowej wraz z pozycjonowaniem w wyszukiwarkach,-Marketing w mediach społecznościowych."    i jeszcze może co sama firma o sobie pisze: "Firma działa na rynku szeroko rozumianego marketingu elektronicznego od 2003 roku.  (...) Realizujemy działania z obszaru marketingu elektronicznego w czym mieści się także optymalizacja i pozycjonowanie stron w takich wyszukiwarkach jak Google. Do każdego Klienta staramy się podchodzić indywidualnie rozumiejąc, że specyfika prowadzonego przez niego przedsięwzięcia jest unikalna, w związku z czym działania oparte wyłącznie na schematach nie będą przynosiły w każdym przypadku wymiernych korzyści." i jeszcze jedna powiązana rodzinnie firemka: " Firma (...) została założona w roku 2013. Pomimo krótkiego stażu jako przedsiębiorstwo posiada bogate doświadczenie w swojej dziedzinie. Obszarem działalności jest szeroko pojęty marketing internetowy, który zaczyna się od wdrożenia strony internetowej, a kończy na wszystkich skutecznych kanałach reklamy sieciowej. Oferta firmy: - tworzenie stron internetowych - pozycjonowanie w wyszukiwarce Google - działania Social Media - monitoring marki - marketing szeptany"     marketing ów jak wygląda widać na wpisach Krzysia co do jego skuteczności zaś niech los Podsiadłego - byłego wójta Krzczonowa będzie dla ewentualnych klientów przestrogą  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mój gust to wy wszyscy razem z dziennikiem jesteście w zmowie odnośnie tego reklamowania teraz taka moda w reklamie zadymy, kłótnie, skandale wszystko na wstrząsa sie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mój gust to wy wszyscy razem z dziennikiem jesteście w zmowie odnośnie tego reklamowania teraz taka moda w reklamie zadymy, kłótnie, skandale wszystko na wstrząsa sie robi
no i poniekąd masz rację oczywiscie DW równiez uczestniczy w takim marketingu podobnie jak każde inne medium lubelskie niemal wspominałem już że prezes Wiejak życzył sobie kasy za możliwość pisania na forum pod nazwiskiem? moda to chyba inna sprawa - tu w grę wchodzi po prostu interes - biznes  i nie tyle popłatna jest zadyma co raczej włazidupstwo  bo tez i głównym płatnikiem sa władze a nie czytelnicy przecie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie coś bo widzę leniak na forum siedzi i sie wku***a że mały ruch i nie ma dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)to ze sie dopracowałem własnego hejtera i to w postaci redaktora biuletynu informacji publicznej TNN-unajlepiej oddaje na ile istotne jest to co sobie pisze tu i tamto jest mój drogi Krzysiu Wojteczko twój wkład w szerzenie mojej popularności(...)
Owszem, masz hejtera ale z innej półki, mam dystans do siebie i powiem, że z tej samej co ty ;-)Przeczytałem wyobraź sobie prawie wszystkie twoje wpisy i stąd wiem, że masz obsesję na punkcie popularności w sieci, gdy nie ma reakcji na twoje rozlazłe bajanie, to "wkładasz kij w mrowisko", rozdwajasz się... mnożysz się w temacie, ty musisz mieć "odbiór" jego brak wywołuje u ciebie agresję.Bez forum nie ma dla ciebie życia, wszystko w twoim życiu kręci się wokół forum, nawet jak strzelisz focha albo cię wyrzucą, to szybko ci mija złość i włazisz ponownie.
(...)wiele osób ma wrażenie że na forach piszą prawdziwi mieszkańcy którzy wyrażają swoje opinietymczasem w olbrzymiej części fora opanowane są przez firmy których pracownicy klepią komentarze za które płaci zleceniodawcahttp://zarabianie-pr...ch-i-w-blogach/bardzo często widać to w watkach na DW dotyczących Żukałatwo jest rozpoznać płatne komentarze - bo są one kompletnie oderwane od realiówi zazwyczaj wręcz prymitywne.
Piszesz chyba o swoich płatnych komentarzach w wątkach poświęconych Żukowijeśli nie dopuszczasz myśli, że na forum ktoś może się udzielać za darmo.
kijem nie zawrócę wisły powiadasz - no możliwe ale zawsze nieco sku***syństwu przeszkodzęjak w Krzczonowie ;-)
Skurwysyństwo to jest to, co ty uprawiasz w sieci.Z góry wiadomo czym to się skończy - aktem desperacji, oby nie przeciwko komuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu a może walerianki co? albo kokainki - lepsza bo luzuje https://www.youtube.com/watch?v=gY7wDtpoSDo powiadasz zatem że zmierzyłeś mnie swoją miarką tak ;-) i chciałbyś być taki jak ja ;-)  
Ostatnio edytowany 25 lutego 2015 r. o 21:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...