Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lutego 2015 r.
9:00
Edytuj ten wpis

Nowa Rada Kultury. Kto się w niej znalazł?

Autor: Zdjęcie autora drs
6 20 A A

Czteroletnią kadencję rozpoczęła nowa Rada Kultury, która ma się zająć m.in. przygotowaniami do obchodów 700-lecia miasta przypadających w roku 2017. Kto znalazł się w radzie?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prezydenta miasta reprezentuje tam siedem osób, a są to: zastępca prezydenta Krzysztof Komorski, Michał Karapuda - kierujący Wydziałem Kultury w Urzędzie Miasta, Wojciech Mendzelewski - stojący na czele Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Artystów Plastyków, Urszula Bobryk - prorektor UMCS, Teresa Księska-Falger - prezes Towarzystwa Muzycznego im. H. Wieniawskiego, Leszek Mądzik - dyrektor artystyczny Sceny Plastycznej KUL i Janusz Opryński - dyrektor artystyczny Centrum Kultury.

Komisję Kultury i Ochrony Zabytków Rady Miasta reprezentuje radny Marcin Nowak, Radę Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin - szefowa stowarzyszenia "Jesteśmy Kroplą” Anna Dąbrowska, a marszałek województwa wskazał Katarzynę Mieczkowską Czerniak, dyrektor Muzeum Lubelskiego.
Miejskie instytucje kultury reprezentują: Aleksandra Szulc-Choma, dyrektor DDK "Bronowice”, Grzegorz Rzepecki, szef Warsztatów Kultury oraz Tomasz Pietrasiewicz, dyrektor Ośrodka Brama Grodzka Teatr NN.
Przedstawicielami organizacji pozarządowych są: Maria Pietrusza-Budzyńska, prezydent Fundacji Teatroterapia Lubelska oraz Zbigniew Nestorowicz, prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ρяzємєк ℓєиιαк / 25 lutego 2015 o 21:27
0

Krzysiu a może walerianki co?
albo kokainki - lepsza bo luzuje
https://www.youtube.com/watch?v=gY7wDtpoSDo

powiadasz zatem że zmierzyłeś mnie swoją miarką tak ;-)
i chciałbyś być taki jak ja ;-)



 

Avatar
Przemek Kainel / 25 lutego 2015 o 20:34
0

(...)to ze sie dopracowałem własnego hejtera i to w postaci redaktora biuletynu informacji publicznej TNN-u
najlepiej oddaje na ile istotne jest to co sobie pisze tu i tam
to jest mój drogi Krzysiu Wojteczko twój wkład w szerzenie mojej popularności(...)


Owszem, masz hejtera ale z innej półki, mam dystans do siebie i powiem, że z tej samej co ty ;-)
Przeczytałem wyobraź sobie prawie wszystkie twoje wpisy i stąd wiem, że masz obsesję na punkcie popularności w sieci, gdy nie ma reakcji na twoje rozlazłe bajanie, to "wkładasz kij w mrowisko", rozdwajasz się... mnożysz się w temacie, ty musisz mieć "odbiór" jego brak wywołuje u ciebie agresję.





Bez forum nie ma dla ciebie życia, wszystko w twoim życiu kręci się wokół forum, nawet jak strzelisz focha albo cię wyrzucą, to szybko ci mija złość i włazisz ponownie.





(...)wiele osób ma wrażenie że na forach piszą prawdziwi mieszkańcy którzy wyrażają swoje opinie
tymczasem w olbrzymiej części fora opanowane są przez firmy których pracownicy klepią komentarze za które płaci zleceniodawca
http://zarabianie-pr...ch-i-w-blogach/
bardzo często widać to w watkach na DW dotyczących Żuka
łatwo jest rozpoznać płatne komentarze - bo są one kompletnie oderwane od realiów
i zazwyczaj wręcz prymitywne.

Piszesz chyba o swoich płatnych komentarzach w wątkach poświęconych Żukowi
jeśli nie dopuszczasz myśli, że na forum ktoś może się udzielać za darmo.

kijem nie zawrócę wisły powiadasz - no możliwe ale zawsze nieco sku***syństwu przeszkodzę
jak w Krzczonowie ;-)

Skurwysyństwo to jest to, co ty uprawiasz w sieci.
Z góry wiadomo czym to się skończy - aktem desperacji, oby nie przeciwko komuś.
rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2015 o 19:53
0

Napiszcie coś bo widzę leniak na forum siedzi i sie wku***a że mały ruch i nie ma dyskusji

Avatar
ρяzємєк ℓєиιαк / 25 lutego 2015 o 12:53
0

Na mój gust to wy wszyscy razem z dziennikiem jesteście w zmowie odnośnie tego reklamowania teraz taka moda w reklamie zadymy, kłótnie, skandale wszystko na wstrząsa sie robi

no i poniekąd masz rację oczywiscie DW równiez uczestniczy w takim marketingu podobnie jak każde inne medium lubelskie niemal
wspominałem już że prezes Wiejak życzył sobie kasy za możliwość pisania na forum pod nazwiskiem?

moda to chyba inna sprawa - tu w grę wchodzi po prostu interes - biznes 
i nie tyle popłatna jest zadyma co raczej włazidupstwo 
bo tez i głównym płatnikiem sa władze a nie czytelnicy przecie

 

no i poniekąd masz rację oczywiscie DW równiez uczestniczy w takim marketingu podobnie jak każde inne medium lubelskie niemal
wspominałem już że prezes Wiejak życzył sobie kasy za możliwość pisania na forum pod nazwiskiem?

moda to chyba inna sprawa - tu w grę wchodzi po prostu interes - biznes 
i nie tyle popłatna jest zadyma co raczej włazidupstwo 
bo tez i głównym płatnikiem sa władze a nie czytelnicy przecie

 

rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2015 o 12:48
0
Na mój gust to wy wszyscy razem z dziennikiem jesteście w zmowie odnośnie tego reklamowania teraz taka moda w reklamie zadymy, kłótnie, skandale wszystko na wstrząsa sie robi
Avatar
ρяzємєк ℓєиιαк / 25 lutego 2015 o 09:01
0

hmm tak sobie myślę ze warto tu by napisać jeszcze nieco o tym mechanizmie urabiania opinii publicznej

bo to ciekawa sprawa jest

wiele osób ma wrażenie że na forach piszą prawdziwi mieszkańcy którzy wyrażają swoje opinie
tymczasem w olbrzymiej części fora opanowane są przez firmy których pracownicy klepią komentarze za które płaci zleceniodawca
http://zarabianie-przez-internet.ifirma.info/pisanie-postow-na-forach-i-w-blogach/

bardzo często widać to w watkach na DW dotyczących Żuka 
łatwo jest rozpoznać płatne komentarze - bo są one kompletnie oderwane od realiów
i zazwyczaj wręcz prymitywne...

co do Wojteczki i jego działalności
zacytuję cv jednego z jego pracowników

"-Prowadzenie działań marketingowych platformy hostingowej ...,
-Analiza konkurencji,
-Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google (analiza konkurencji,
audyt, optymalizacja, link building).

Praca zdalna / Umowa-zlecenie
-Administracja strony internetowej wraz z pozycjonowaniem w wyszukiwarkach,
-Marketing w mediach społecznościowych."

 i jeszcze może co sama firma o sobie pisze:
"Firma działa na rynku szeroko rozumianego marketingu elektronicznego od 2003 roku. 

(...)

Realizujemy działania z obszaru marketingu elektronicznego w czym mieści się także optymalizacja i pozycjonowanie stron w takich wyszukiwarkach jak Google.

Do każdego Klienta staramy się podchodzić indywidualnie rozumiejąc, że specyfika prowadzonego przez niego przedsięwzięcia jest unikalna, w związku z czym działania oparte wyłącznie na schematach nie będą przynosiły w każdym przypadku wymiernych korzyści."

i jeszcze jedna powiązana rodzinnie firemka:

" Firma (...) została założona w roku 2013. Pomimo krótkiego stażu jako przedsiębiorstwo posiada bogate doświadczenie w swojej dziedzinie. Obszarem działalności jest szeroko pojęty marketing internetowy, który zaczyna się od wdrożenia strony internetowej, a kończy na wszystkich skutecznych kanałach reklamy sieciowej.

Oferta firmy:
- tworzenie stron internetowych
- pozycjonowanie w wyszukiwarce Google
- działania Social Media
- monitoring marki
- marketing szeptany"

 
marketing ów jak wygląda widać na wpisach Krzysia
co do jego skuteczności zaś
niech los Podsiadłego - byłego wójta Krzczonowa będzie dla ewentualnych klientów przestrogą

 

hmm tak sobie myślę ze warto tu by napisać jeszcze nieco o tym mechanizmie urabiania opinii publicznej

bo to ciekawa sprawa jest

wiele osób ma wrażenie że na forach piszą prawdziwi mieszkańcy którzy wyrażają swoje opinie
tymczasem w olbrzymiej części fora opanowane są przez firmy których pracownicy klepią komentarze za które płaci zleceniodawca
http://zarabianie-przez-internet.ifirma.info/pisanie-postow-na-forach-i-w-blogach/

bardzo często widać to w watkach na DW dotyczących Żuka 
łatwo jest rozpoz... rozwiń

Avatar
ρяzємєк ℓєиιαк / 25 lutego 2015 o 08:40
0

Krzysiu Wojteczko drogi z toba identyfikuje cie twój dowód osobisty dla przykładu
no i paniczna reakcja twoja mój kiciusiu 

najlepiej siłę oddziaływania wolnego słowa pokazuje sytuacja w Krzczonowie
mimo twoich starań jak wiadomo kandydat twój wybory sromotnie przerżnął

prawdę mówić przerżnał je własnie dzięki tobie  

ale wracajac do spraw lubelskich
to ze sie dopracowałem własnego hejtera i to w postaci redaktora biuletynu informacji publicznej TNN-u
najlepiej oddaje na ile istotne jest to co sobie pisze tu i tam
to jest mój drogi Krzysiu Wojteczko twój wkład w szerzenie mojej popularności
bo to własnie ty te popularność tworzysz

na filmiku dotyczacym dróg rowerowych budowanych zamiast chodników - twoja funkcję widać najlepiej
dzięki twojej reklamie od północy obejrzało go już o 2 osoby więcej  - 17% więcej ;-)

oczywiście nie chodzi o to ile cyferek się gdzie pojawi - to fascynuj e głównie ciebie jako zarabiającego na wciskaniu klientom że statystyki odwiedzin ich stron są prawdziwe ;-)

chodzi o coś znacznie istotniejszego - o coś czego kupić tak jak ciebie się nie da...
ja nie zajmuję się urabianiem opinii publicznej - to twój zakres obowiązków który miernie zresztą wypełniasz

mnie zupełnie wystarcza że ktos zachowa się tak jak mieszkaniec kamienicy przy rynku w zwiazku ze sprawą sceny dawnych IB, czy tez mieszkaniec Krzczonowa kiedyś tam na piątkowym targu

kijem nie zawrócę wisły powiadasz - no możliwe ale zawsze nieco skurwysyństwu przeszkodzę
jak w Krzczonowie ;-)
 

Krzysiu Wojteczko drogi z toba identyfikuje cie twój dowód osobisty dla przykładu
no i paniczna reakcja twoja mój kiciusiu 

najlepiej siłę oddziaływania wolnego słowa pokazuje sytuacja w Krzczonowie
mimo twoich starań jak wiadomo kandydat twój wybory sromotnie przerżnął

prawdę mówić przerżnał je własnie dzięki tobie  

ale wracajac do spraw lubelskich
to ze sie dopracowałem własnego hejtera i to w postaci redaktora biuletynu informacji publicznej TNN-u
najlepiej oddaje na ile istotne jest t... rozwiń

Avatar
Przemek Kainel / 25 lutego 2015 o 00:08
0

Przepraszam, spytam już kolejny raz (bo odpowiedzi nigdy nie udzieliłeś) co takiego mnie identyfikuje z Krzysztofem Wojteczko ?

Widzę, że jesteś uzależniony od internetu i chciałbym Ci pomóc, tylko na razie nie bardzo wiem jak. W głowie mi się nie mieści, że facet zaledwie kilka lat młodszy ode mnie tak trwoni bezowocnie czas. Jak Cię złapie chandra, to potrafisz kilka razy w ciągu godziny strzelić komentarzyk na forum i tak od rana do północy, dwa, czasem trzy i więcej dni z rzędu.

Ta zabawa trwa już bodaj trzeci rok. W sieci jest kilka tysięcy Twoich wpisów. Wpisując w Google Przemysław Leniak włos jeży się na głowie. Masowa produkcja i przesiadywanie godzinami na forach sprawia, że nikt nie traktuje Ciebie poważnie, to Ciebie wręcz ośmiesza. Zauważ, że wszyscy się od Ciebie odwracają, prawie nikt nie komentuje sensacji na Facebooku, oglądalność Twych produkcji też jest symboliczna. Internet długo pamięta taką działalność, kto Ciebie teraz zatrudni ? Możesz być jedynie bulterierem w jakiejś partii... organizacji. Widzą, że do tego się doskonale nadajesz, samotny fanatyk wypowiadający się bez żadnych hamulców, nie mający nic do stracenia... pracy, reputacji itd. Widzisz, nawet sprawy cywilnej nikt Ci nie zakłada, bo nie traktują Ciebie poważnie. Gdybyś był osobą znaną, powszechnie szanowaną, majętną. no to jakaś satysfakcja by była z wygranej. Z kodeksu karnego z kolei mała szkodliwość społeczna, bo wbrew pozorom bardzo wąska grupa przegląda to wszystko.

Zerwij z tym nałogiem jak najszybciej, nie niszcz reszty życia, daj sobie spokój z polityką, kijem Wisły nie zawrócisz.

To jest ostatni moment, bo masz już manię wyższości, manię prześladowczą, wydaje Ci się, że znani wpływowi ludzie się Tobą zajmują, czytają Twoje teksty, dyskutują na forum, nasyłąją płatnych dręczycieli. A prawda jest taka, że oprócz "entuzjastów" i dowcipnisiów forumowych, takich jak ja, Ty i może jeszcze kilku... nastu? niewielu czytelników DW czuje potrzebę zaglądania do komentarzy.

Produkując się na forum niczego nie załatwisz, nie urobisz opinii publicznej, bo ta garstka nic nie znaczy w stosunku do setek tysięcy, nazwijmy to "normalnych ludzi" żyjących w realnym, nie wirtualnym świecie.

P.S.

Zobacz, Twoja produkcja umieszczona w "burzliwym" temacie wycinki drzew na Bronowicach zapisałeś tam kilka stron, podobno były tłumy, a tu raptem 12 osób obejrzało.

Przepraszam, spytam już kolejny raz (bo odpowiedzi nigdy nie udzieliłeś) co takiego mnie identyfikuje z Krzysztofem Wojteczko ?

Widzę, że jesteś uzależniony od internetu i chciałbym Ci pomóc, tylko na razie nie bardzo wiem jak. W głowie mi się nie mieści, że facet zaledwie kilka lat młodszy ode mnie tak trwoni bezowocnie czas. Jak Cię złapie chandra, to potrafisz kilka razy w ciągu godziny strzelić komentarzyk na forum i tak od rana do północy, dwa, czasem trzy i więcej dni z rzędu.

Ta zabawa trwa już bodaj trzeci rok. W si... rozwiń

Avatar
ρяzємєк ℓєиιαк / 24 lutego 2015 o 19:28
0

tym się własnie Krzysiu Wojteczko różnimy
ty bierzesz kasę od oligarchy Pietrasiewicza który zasiada sobie w tych różnych radach
a ja zarabiam uczciwie
...

ty musisz pisać bo ci tak twój pan karze
a ja mogę bo mam ten luz...
;-)
...
a swoja drogą czy to nie jest żenujące że Tomasz Pietrasiewicz wysyła informatyka TNN do pilnowania forów internetowych?
tak się boi Voldemortek ze ktoś o ni troszkę prawdy napisze?
aż tak sie mnie boi?

Avatar
Przemek Kainel / 24 lutego 2015 o 18:31
0

a Leniaczek od kogo bierze kasę ?

Tak bez wytchnienia i za darmo udzielać się na forum...

[media]http://przemekkainel.pl/forum/kogutyzrudna.swf[/media]

Avatar
ρяzємєк ℓєиιαк / 25 lutego 2015 o 21:27
0

Krzysiu a może walerianki co?
albo kokainki - lepsza bo luzuje
https://www.youtube.com/watch?v=gY7wDtpoSDo

powiadasz zatem że zmierzyłeś mnie swoją miarką tak ;-)
i chciałbyś być taki jak ja ;-)



 

Avatar
Przemek Kainel / 25 lutego 2015 o 20:34
0

(...)to ze sie dopracowałem własnego hejtera i to w postaci redaktora biuletynu informacji publicznej TNN-u
najlepiej oddaje na ile istotne jest to co sobie pisze tu i tam
to jest mój drogi Krzysiu Wojteczko twój wkład w szerzenie mojej popularności(...)


Owszem, masz hejtera ale z innej półki, mam dystans do siebie i powiem, że z tej samej co ty ;-)
Przeczytałem wyobraź sobie prawie wszystkie twoje wpisy i stąd wiem, że masz obsesję na punkcie popularności w sieci, gdy nie ma reakcji na twoje rozlazłe bajanie, to "wkładasz kij w mrowisko", rozdwajasz się... mnożysz się w temacie, ty musisz mieć "odbiór" jego brak wywołuje u ciebie agresję.





Bez forum nie ma dla ciebie życia, wszystko w twoim życiu kręci się wokół forum, nawet jak strzelisz focha albo cię wyrzucą, to szybko ci mija złość i włazisz ponownie.





(...)wiele osób ma wrażenie że na forach piszą prawdziwi mieszkańcy którzy wyrażają swoje opinie
tymczasem w olbrzymiej części fora opanowane są przez firmy których pracownicy klepią komentarze za które płaci zleceniodawca
http://zarabianie-pr...ch-i-w-blogach/
bardzo często widać to w watkach na DW dotyczących Żuka
łatwo jest rozpoznać płatne komentarze - bo są one kompletnie oderwane od realiów
i zazwyczaj wręcz prymitywne.

Piszesz chyba o swoich płatnych komentarzach w wątkach poświęconych Żukowi
jeśli nie dopuszczasz myśli, że na forum ktoś może się udzielać za darmo.

kijem nie zawrócę wisły powiadasz - no możliwe ale zawsze nieco sku***syństwu przeszkodzę
jak w Krzczonowie ;-)

Skurwysyństwo to jest to, co ty uprawiasz w sieci.
Z góry wiadomo czym to się skończy - aktem desperacji, oby nie przeciwko komuś.
rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2015 o 19:53
0

Napiszcie coś bo widzę leniak na forum siedzi i sie wku***a że mały ruch i nie ma dyskusji

Avatar
ρяzємєк ℓєиιαк / 25 lutego 2015 o 12:53
0

Na mój gust to wy wszyscy razem z dziennikiem jesteście w zmowie odnośnie tego reklamowania teraz taka moda w reklamie zadymy, kłótnie, skandale wszystko na wstrząsa sie robi

no i poniekąd masz rację oczywiscie DW równiez uczestniczy w takim marketingu podobnie jak każde inne medium lubelskie niemal
wspominałem już że prezes Wiejak życzył sobie kasy za możliwość pisania na forum pod nazwiskiem?

moda to chyba inna sprawa - tu w grę wchodzi po prostu interes - biznes 
i nie tyle popłatna jest zadyma co raczej włazidupstwo 
bo tez i głównym płatnikiem sa władze a nie czytelnicy przecie

 

no i poniekąd masz rację oczywiscie DW równiez uczestniczy w takim marketingu podobnie jak każde inne medium lubelskie niemal
wspominałem już że prezes Wiejak życzył sobie kasy za możliwość pisania na forum pod nazwiskiem?

moda to chyba inna sprawa - tu w grę wchodzi po prostu interes - biznes 
i nie tyle popłatna jest zadyma co raczej włazidupstwo 
bo tez i głównym płatnikiem sa władze a nie czytelnicy przecie

 

rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2015 o 12:48
0
Na mój gust to wy wszyscy razem z dziennikiem jesteście w zmowie odnośnie tego reklamowania teraz taka moda w reklamie zadymy, kłótnie, skandale wszystko na wstrząsa sie robi
Avatar
ρяzємєк ℓєиιαк / 25 lutego 2015 o 09:01
0

hmm tak sobie myślę ze warto tu by napisać jeszcze nieco o tym mechanizmie urabiania opinii publicznej

bo to ciekawa sprawa jest

wiele osób ma wrażenie że na forach piszą prawdziwi mieszkańcy którzy wyrażają swoje opinie
tymczasem w olbrzymiej części fora opanowane są przez firmy których pracownicy klepią komentarze za które płaci zleceniodawca
http://zarabianie-przez-internet.ifirma.info/pisanie-postow-na-forach-i-w-blogach/

bardzo często widać to w watkach na DW dotyczących Żuka 
łatwo jest rozpoznać płatne komentarze - bo są one kompletnie oderwane od realiów
i zazwyczaj wręcz prymitywne...

co do Wojteczki i jego działalności
zacytuję cv jednego z jego pracowników

"-Prowadzenie działań marketingowych platformy hostingowej ...,
-Analiza konkurencji,
-Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google (analiza konkurencji,
audyt, optymalizacja, link building).

Praca zdalna / Umowa-zlecenie
-Administracja strony internetowej wraz z pozycjonowaniem w wyszukiwarkach,
-Marketing w mediach społecznościowych."

 i jeszcze może co sama firma o sobie pisze:
"Firma działa na rynku szeroko rozumianego marketingu elektronicznego od 2003 roku. 

(...)

Realizujemy działania z obszaru marketingu elektronicznego w czym mieści się także optymalizacja i pozycjonowanie stron w takich wyszukiwarkach jak Google.

Do każdego Klienta staramy się podchodzić indywidualnie rozumiejąc, że specyfika prowadzonego przez niego przedsięwzięcia jest unikalna, w związku z czym działania oparte wyłącznie na schematach nie będą przynosiły w każdym przypadku wymiernych korzyści."

i jeszcze jedna powiązana rodzinnie firemka:

" Firma (...) została założona w roku 2013. Pomimo krótkiego stażu jako przedsiębiorstwo posiada bogate doświadczenie w swojej dziedzinie. Obszarem działalności jest szeroko pojęty marketing internetowy, który zaczyna się od wdrożenia strony internetowej, a kończy na wszystkich skutecznych kanałach reklamy sieciowej.

Oferta firmy:
- tworzenie stron internetowych
- pozycjonowanie w wyszukiwarce Google
- działania Social Media
- monitoring marki
- marketing szeptany"

 
marketing ów jak wygląda widać na wpisach Krzysia
co do jego skuteczności zaś
niech los Podsiadłego - byłego wójta Krzczonowa będzie dla ewentualnych klientów przestrogą

 

hmm tak sobie myślę ze warto tu by napisać jeszcze nieco o tym mechanizmie urabiania opinii publicznej

bo to ciekawa sprawa jest

wiele osób ma wrażenie że na forach piszą prawdziwi mieszkańcy którzy wyrażają swoje opinie
tymczasem w olbrzymiej części fora opanowane są przez firmy których pracownicy klepią komentarze za które płaci zleceniodawca
http://zarabianie-przez-internet.ifirma.info/pisanie-postow-na-forach-i-w-blogach/

bardzo często widać to w watkach na DW dotyczących Żuka 
łatwo jest rozpoz... rozwiń

Avatar
ρяzємєк ℓєиιαк / 25 lutego 2015 o 08:40
0

Krzysiu Wojteczko drogi z toba identyfikuje cie twój dowód osobisty dla przykładu
no i paniczna reakcja twoja mój kiciusiu 

najlepiej siłę oddziaływania wolnego słowa pokazuje sytuacja w Krzczonowie
mimo twoich starań jak wiadomo kandydat twój wybory sromotnie przerżnął

prawdę mówić przerżnał je własnie dzięki tobie  

ale wracajac do spraw lubelskich
to ze sie dopracowałem własnego hejtera i to w postaci redaktora biuletynu informacji publicznej TNN-u
najlepiej oddaje na ile istotne jest to co sobie pisze tu i tam
to jest mój drogi Krzysiu Wojteczko twój wkład w szerzenie mojej popularności
bo to własnie ty te popularność tworzysz

na filmiku dotyczacym dróg rowerowych budowanych zamiast chodników - twoja funkcję widać najlepiej
dzięki twojej reklamie od północy obejrzało go już o 2 osoby więcej  - 17% więcej ;-)

oczywiście nie chodzi o to ile cyferek się gdzie pojawi - to fascynuj e głównie ciebie jako zarabiającego na wciskaniu klientom że statystyki odwiedzin ich stron są prawdziwe ;-)

chodzi o coś znacznie istotniejszego - o coś czego kupić tak jak ciebie się nie da...
ja nie zajmuję się urabianiem opinii publicznej - to twój zakres obowiązków który miernie zresztą wypełniasz

mnie zupełnie wystarcza że ktos zachowa się tak jak mieszkaniec kamienicy przy rynku w zwiazku ze sprawą sceny dawnych IB, czy tez mieszkaniec Krzczonowa kiedyś tam na piątkowym targu

kijem nie zawrócę wisły powiadasz - no możliwe ale zawsze nieco skurwysyństwu przeszkodzę
jak w Krzczonowie ;-)
 

Krzysiu Wojteczko drogi z toba identyfikuje cie twój dowód osobisty dla przykładu
no i paniczna reakcja twoja mój kiciusiu 

najlepiej siłę oddziaływania wolnego słowa pokazuje sytuacja w Krzczonowie
mimo twoich starań jak wiadomo kandydat twój wybory sromotnie przerżnął

prawdę mówić przerżnał je własnie dzięki tobie  

ale wracajac do spraw lubelskich
to ze sie dopracowałem własnego hejtera i to w postaci redaktora biuletynu informacji publicznej TNN-u
najlepiej oddaje na ile istotne jest t... rozwiń

Avatar
Przemek Kainel / 25 lutego 2015 o 00:08
0

Przepraszam, spytam już kolejny raz (bo odpowiedzi nigdy nie udzieliłeś) co takiego mnie identyfikuje z Krzysztofem Wojteczko ?

Widzę, że jesteś uzależniony od internetu i chciałbym Ci pomóc, tylko na razie nie bardzo wiem jak. W głowie mi się nie mieści, że facet zaledwie kilka lat młodszy ode mnie tak trwoni bezowocnie czas. Jak Cię złapie chandra, to potrafisz kilka razy w ciągu godziny strzelić komentarzyk na forum i tak od rana do północy, dwa, czasem trzy i więcej dni z rzędu.

Ta zabawa trwa już bodaj trzeci rok. W sieci jest kilka tysięcy Twoich wpisów. Wpisując w Google Przemysław Leniak włos jeży się na głowie. Masowa produkcja i przesiadywanie godzinami na forach sprawia, że nikt nie traktuje Ciebie poważnie, to Ciebie wręcz ośmiesza. Zauważ, że wszyscy się od Ciebie odwracają, prawie nikt nie komentuje sensacji na Facebooku, oglądalność Twych produkcji też jest symboliczna. Internet długo pamięta taką działalność, kto Ciebie teraz zatrudni ? Możesz być jedynie bulterierem w jakiejś partii... organizacji. Widzą, że do tego się doskonale nadajesz, samotny fanatyk wypowiadający się bez żadnych hamulców, nie mający nic do stracenia... pracy, reputacji itd. Widzisz, nawet sprawy cywilnej nikt Ci nie zakłada, bo nie traktują Ciebie poważnie. Gdybyś był osobą znaną, powszechnie szanowaną, majętną. no to jakaś satysfakcja by była z wygranej. Z kodeksu karnego z kolei mała szkodliwość społeczna, bo wbrew pozorom bardzo wąska grupa przegląda to wszystko.

Zerwij z tym nałogiem jak najszybciej, nie niszcz reszty życia, daj sobie spokój z polityką, kijem Wisły nie zawrócisz.

To jest ostatni moment, bo masz już manię wyższości, manię prześladowczą, wydaje Ci się, że znani wpływowi ludzie się Tobą zajmują, czytają Twoje teksty, dyskutują na forum, nasyłąją płatnych dręczycieli. A prawda jest taka, że oprócz "entuzjastów" i dowcipnisiów forumowych, takich jak ja, Ty i może jeszcze kilku... nastu? niewielu czytelników DW czuje potrzebę zaglądania do komentarzy.

Produkując się na forum niczego nie załatwisz, nie urobisz opinii publicznej, bo ta garstka nic nie znaczy w stosunku do setek tysięcy, nazwijmy to "normalnych ludzi" żyjących w realnym, nie wirtualnym świecie.

P.S.

Zobacz, Twoja produkcja umieszczona w "burzliwym" temacie wycinki drzew na Bronowicach zapisałeś tam kilka stron, podobno były tłumy, a tu raptem 12 osób obejrzało.

Przepraszam, spytam już kolejny raz (bo odpowiedzi nigdy nie udzieliłeś) co takiego mnie identyfikuje z Krzysztofem Wojteczko ?

Widzę, że jesteś uzależniony od internetu i chciałbym Ci pomóc, tylko na razie nie bardzo wiem jak. W głowie mi się nie mieści, że facet zaledwie kilka lat młodszy ode mnie tak trwoni bezowocnie czas. Jak Cię złapie chandra, to potrafisz kilka razy w ciągu godziny strzelić komentarzyk na forum i tak od rana do północy, dwa, czasem trzy i więcej dni z rzędu.

Ta zabawa trwa już bodaj trzeci rok. W si... rozwiń

Avatar
ρяzємєк ℓєиιαк / 24 lutego 2015 o 19:28
0

tym się własnie Krzysiu Wojteczko różnimy
ty bierzesz kasę od oligarchy Pietrasiewicza który zasiada sobie w tych różnych radach
a ja zarabiam uczciwie
...

ty musisz pisać bo ci tak twój pan karze
a ja mogę bo mam ten luz...
;-)
...
a swoja drogą czy to nie jest żenujące że Tomasz Pietrasiewicz wysyła informatyka TNN do pilnowania forów internetowych?
tak się boi Voldemortek ze ktoś o ni troszkę prawdy napisze?
aż tak sie mnie boi?

Avatar
Przemek Kainel / 24 lutego 2015 o 18:31
0

a Leniaczek od kogo bierze kasę ?

Tak bez wytchnienia i za darmo udzielać się na forum...

[media]http://przemekkainel.pl/forum/kogutyzrudna.swf[/media]

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 0

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna"
galeria

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna" 1 0

Prokuratura ponownie zbada sprawę budowy szkoły w Kazimierzu Dolnym. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu oraz zabezpieczeniu pobliskiej skarpy. Pierwsze postępowanie w tej sprawie umorzono.

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 7 9

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 102 4

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 17 13

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 2 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 19 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 13

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 46 51

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!