Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie jak wy piszecie te artykuły... jeżeli już to chyba nie kW tylko KM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znasz się, to nie pisz. Właśnie, że kW. Sprawdź sobie, mądralo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki pan taki kram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i może jeszcze trochę rozumu do tego wyposażenia,bo ono samo nie wystarczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko dla was kochani, plus paralizatory o znacznie podniesionej mocy, wszystko za wasze podatki,na waszą du.pę,niech teraz ktoś podskoczy!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wprowadzenia układu SI, konie mechaniczne formalnie nie istnieją - tylko kW (kilowaty). Choć potocznie się ich jeszcze używa. 1 KM to równoważnik ok 0,75 kW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast tych wspaniałych aut dla policji może by gdzieś poszukało kierownictwo sklepu z porządnymi ludzmi do pracy w policji, a nie przyjmują tylko plecaków i swoich niedojebków. Maszyny z pewnością nie zastąpią mądrego, sprawnego policjanta, a tych z gromnicą szukać w szeregach tej firmy. Pozdrawiam tylko uczciwych policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
To wszystko dla was kochani, plus paralizatory o znacznie podniesionej mocy, wszystko za wasze podatki,na waszą du.pę,niech teraz ktoś podskoczy!!!!!!!!!
Nie na moją d..ę tylko na d..ę tych co zechcą podnieść rękę na mnie, czy nawet na takie coś jak ty, żebyś się czuł bezpiecznie i nie musiał płacić za osobistą ochrone wychodząc po zakupy do sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwertyuiop napisał:
Nie na moją d..ę tylko na d..ę tych co zechcą podnieść rękę na mnie, czy nawet na takie coś jak ty, żebyś się czuł bezpiecznie i nie musiał płacić za osobistą ochrone wychodząc po zakupy do sklepu.
O czym ty CYCU piszesz ??? Umiesz liczyć, to licz na siebie,na pewno nie na PAŁY. Szkoda jakiegokolwiek grosza zainwestowanego w tą instytucje. Sprawa Magdalenki,Olewnika, czy chociaż by gen.,Papały,co czekają jak się sam zgłosi czy jak Rutkowski znowu im coś poda na patelni. ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze komendy lubelskie zaczynaja sie rozwijac m.in lublin, leczna czy pulawy. Np Pulawy: nowy budynek, unowoczesnienie pracy policji jak rowniez radiowozy, tak trzymac ! Z lubelskich miast moglby sie czegos nauczyc Krasnik gdzie standardy odbiegaja od rzeczywistosci, jadac kolo komendy budynek odstrasza nie wspominajac o dojsciu przy braku chodnika jak rowniez dostaniu sie do budynku przez niepelnosprawnych oraz braku parkingu dla zainteresowanych ale jaka gora takie efekty. Znajac zycie i tak przy funduszach zostana wyrzucone w bloto jak wiekszosc inwestycji w tym miescie. Pozdrawiam Lublinianin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zobaczcie jaka rudera jest np. w zwierzyncu i w takich malych miasteczkach turystycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Horyszowi Polskim jakiś koleś z remizy strażackiej zrobił sobie dyskotekę. Podobno niezła kase tam czesze. Co ma z tego sam Horyszów oprocz tego że po imprezie zarzad OSP chodzi pijany 3 dni? Pomóżcie mi odpowiedzieć na pytanie , czy uchodzi aby z budynków należacych do gmin , prywatne osoby tworzyły sobie firmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś niedobrego dzieje sie w naszym kraju , jak inwestycje to typu rozbudowa sądu , nowy zaklad karny albo rozbudowa istniejacego , tysiace nowoczesnych fotoradarów , nowe radiowozy , nabory do pracy w policji , strazy miejskiej , wieloletnie kolejki do zabiegów szpitalnych , zamykanie placówek leczniczych dla dzieci i chorób nowotworoiwych - jestem przerazony , co nas jeszcze czeka , czy cos z 21 postulatów gdańskich zostało zrealizowane -pomijam styropianową prywatyzacje naszej gospodarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...