Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 listopada 2012 r.
9:28
Edytuj ten wpis

Nowe radiowozy już na lubelskich drogach. Policja dostała też łódź

0 13 A A

Na lubelskich drogach można zobaczyć już najnowsze radiowozy. Dodatkowo nasz garnizon otrzymał 2 radiowozy nieoznakowane, nową łódź patrolową, która trafi nad zalew Zemborzycki oraz terenowego Nissana Pathfinder.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Patrolowa łódź trafiła do lubelskiego garnizonu w ramach zakupów centralnych, realizowanych przez Komendę Główną Policji ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.

Jest to Parker RIB model 650 z kabiną. Nowoczesna jednostka pływająca jest o długości 6,5 metra, szerokości 2,5 metra i jest wyposażona w stacjonarny silnik wysokoprężny Mercury o pojemności 2 litrów i mocy 125 kW. Zostanie ona przekazana Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie do użytkowania nad zalewem Zemborzyckim.

Ponadto na lubelskie drogi wyjedzie 10 nowych radiowozów marki KIA Ceed, które zostały zakupione przy współudziale samorządów lokalnych. To samochody typu kombi z silnikami wysokoprężnymi o pojemności 1,6 litra i mocy 94 kW.

Również przy współudziale samorządów zostały zakupione dwa radiowozy nieoznakowane. Wszystkie nowe auta to przede wszystkim bezpieczeństwo oraz oszczędności związane m.in. z wydatkami na paliwo oraz eksploatacją. Pozwoli to na przejechanie większej ilości kilometrów w ramach tego samego budżetu. Radiowozy zasilą komendy w Lublinie, Puławach, Łęcznej, Krasnegostawu, Łukowa i Świdnika.

Z kolei Komenda Miejska Policji w Zamościu otrzyma nowy osobowo-terenowy, oznakowany radiowóz marki Nissan Pathfinder. Samochód został wyposażony w silnik wysokoprężny o pojemności 2,5 litra, mocy 140 kW i będzie mógł zabrać łącznie 7 osób.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 listopada 2012 r. o 11:22
0
coś niedobrego dzieje sie w naszym kraju , jak inwestycje to typu rozbudowa sądu , nowy zaklad karny albo rozbudowa istniejacego , tysiace nowoczesnych fotoradarów , nowe radiowozy , nabory do pracy w policji , strazy miejskiej , wieloletnie kolejki do zabiegów szpitalnych , zamykanie placówek leczniczych dla dzieci i chorób nowotworoiwych - jestem przerazony , co nas jeszcze czeka , czy cos z 21 postulatów gdańskich zostało zrealizowane -pomijam styropianową prywatyzacje naszej gospodarki
Avatar
Gość / 29 listopada 2012 r. o 00:55
0
W Horyszowi Polskim jakiś koleś z remizy strażackiej zrobił sobie dyskotekę. Podobno niezła kase tam czesze. Co ma z tego sam Horyszów oprocz tego że po imprezie zarzad OSP chodzi pijany 3 dni?

Pomóżcie mi odpowiedzieć na pytanie , czy uchodzi aby z budynków należacych do gmin , prywatne osoby tworzyły sobie firmy?
Avatar
Gość / 28 listopada 2012 r. o 22:54
0
a zobaczcie jaka rudera jest np. w zwierzyncu i w takich malych miasteczkach turystycznych
Avatar
lubelak / 28 listopada 2012 r. o 14:55
0
Widze ze komendy lubelskie zaczynaja sie rozwijac m.in lublin, leczna czy pulawy. Np Pulawy: nowy budynek, unowoczesnienie pracy policji jak rowniez radiowozy, tak trzymac ! Z lubelskich miast moglby sie czegos nauczyc Krasnik gdzie standardy odbiegaja od rzeczywistosci, jadac kolo komendy budynek odstrasza nie wspominajac o dojsciu przy braku chodnika jak rowniez dostaniu sie do budynku przez niepelnosprawnych oraz braku parkingu dla zainteresowanych ale jaka gora takie efekty. Znajac zycie i tak przy funduszach zostana wyrzucone w bloto jak wiekszosc inwestycji w tym miescie. Pozdrawiam Lublinianin.
Widze ze komendy lubelskie zaczynaja sie rozwijac m.in lublin, leczna czy pulawy. Np Pulawy: nowy budynek, unowoczesnienie pracy policji jak rowniez radiowozy, tak trzymac ! Z lubelskich miast moglby sie czegos nauczyc Krasnik gdzie standardy odbiegaja od rzeczywistosci, jadac kolo komendy budynek odstrasza nie wspominajac o dojsciu przy braku chodnika jak rowniez dostaniu sie do budynku przez niepelnosprawnych oraz braku parkingu dla zainteresowanych ale jaka gora takie efekty. Znajac zycie i tak przy funduszach zostana wyrzucone w blot... rozwiń
Avatar
dziennikarz śledczy / 28 listopada 2012 r. o 12:35
0
[quote name='qwertyuiop' timestamp='1354101805' post='701430']
Nie na moją d..ę tylko na d..ę tych co zechcą podnieść rękę na mnie, czy nawet na takie coś jak ty, żebyś się czuł bezpiecznie i nie musiał płacić za osobistą ochrone wychodząc po zakupy do sklepu.
[/quote]O czym ty CYCU piszesz ??? Umiesz liczyć, to licz na siebie,na pewno nie na PAŁY. Szkoda jakiegokolwiek grosza zainwestowanego w tą instytucje. Sprawa Magdalenki,Olewnika, czy chociaż by gen.,Papały,co czekają jak się sam zgłosi czy jak Rutkowski znowu im coś poda na patelni. ŻENADA.
[quote name='qwertyuiop' timestamp='1354101805' post='701430']
Nie na moją d..ę tylko na d..ę tych co zechcą podnieść rękę na mnie, czy nawet na takie coś jak ty, żebyś się czuł bezpiecznie i nie musiał płacić za osobistą ochrone wychodząc po zakupy do sklepu.
[/quote]O czym ty CYCU piszesz ??? Umiesz liczyć, to licz na siebie,na pewno nie na PAŁY. Szkoda jakiegokolwiek grosza zainwestowanego w tą instytucje. Sprawa Magdalenki,Olewnika, czy chociaż by gen.,Papały,co czekają jak się sam zgłosi czy jak Rutk... rozwiń
Avatar
qwertyuiop / 28 listopada 2012 r. o 12:23
0
[quote name='mecenas' timestamp='1354095817' post='701374']
To wszystko dla was kochani, plus paralizatory o znacznie podniesionej mocy, wszystko za wasze podatki,na waszą du.pę,niech teraz ktoś podskoczy!!!!!!!!!
[/quote]
Nie na moją d..ę tylko na d..ę tych co zechcą podnieść rękę na mnie, czy nawet na takie coś jak ty, żebyś się czuł bezpiecznie i nie musiał płacić za osobistą ochrone wychodząc po zakupy do sklepu.
Avatar
duch chopkirka / 28 listopada 2012 r. o 11:05
0
Zamiast tych wspaniałych aut dla policji może by gdzieś poszukało kierownictwo sklepu z porządnymi ludzmi do pracy w policji, a nie przyjmują tylko plecaków i swoich niedojebków. Maszyny z pewnością nie zastąpią mądrego, sprawnego policjanta, a tych z gromnicą szukać w szeregach tej firmy. Pozdrawiam tylko uczciwych policjantów.
Avatar
And / 28 listopada 2012 r. o 11:01
0
Od wprowadzenia układu SI, konie mechaniczne formalnie nie istnieją - tylko kW (kilowaty). Choć potocznie się ich jeszcze używa. 1 KM to równoważnik ok 0,75 kW.
Avatar
mecenas / 28 listopada 2012 r. o 10:43
0
To wszystko dla was kochani, plus paralizatory o znacznie podniesionej mocy, wszystko za wasze podatki,na waszą du.pę,niech teraz ktoś podskoczy!!!!!!!!!
Avatar
Josef / 28 listopada 2012 r. o 10:32
0
No i może jeszcze trochę rozumu do tego wyposażenia,bo ono samo nie wystarczy!
Avatar
Gość / 29 listopada 2012 r. o 11:22
0
coś niedobrego dzieje sie w naszym kraju , jak inwestycje to typu rozbudowa sądu , nowy zaklad karny albo rozbudowa istniejacego , tysiace nowoczesnych fotoradarów , nowe radiowozy , nabory do pracy w policji , strazy miejskiej , wieloletnie kolejki do zabiegów szpitalnych , zamykanie placówek leczniczych dla dzieci i chorób nowotworoiwych - jestem przerazony , co nas jeszcze czeka , czy cos z 21 postulatów gdańskich zostało zrealizowane -pomijam styropianową prywatyzacje naszej gospodarki
Avatar
Gość / 29 listopada 2012 r. o 00:55
0
W Horyszowi Polskim jakiś koleś z remizy strażackiej zrobił sobie dyskotekę. Podobno niezła kase tam czesze. Co ma z tego sam Horyszów oprocz tego że po imprezie zarzad OSP chodzi pijany 3 dni?

Pomóżcie mi odpowiedzieć na pytanie , czy uchodzi aby z budynków należacych do gmin , prywatne osoby tworzyły sobie firmy?
Avatar
Gość / 28 listopada 2012 r. o 22:54
0
a zobaczcie jaka rudera jest np. w zwierzyncu i w takich malych miasteczkach turystycznych
Avatar
lubelak / 28 listopada 2012 r. o 14:55
0
Widze ze komendy lubelskie zaczynaja sie rozwijac m.in lublin, leczna czy pulawy. Np Pulawy: nowy budynek, unowoczesnienie pracy policji jak rowniez radiowozy, tak trzymac ! Z lubelskich miast moglby sie czegos nauczyc Krasnik gdzie standardy odbiegaja od rzeczywistosci, jadac kolo komendy budynek odstrasza nie wspominajac o dojsciu przy braku chodnika jak rowniez dostaniu sie do budynku przez niepelnosprawnych oraz braku parkingu dla zainteresowanych ale jaka gora takie efekty. Znajac zycie i tak przy funduszach zostana wyrzucone w bloto jak wiekszosc inwestycji w tym miescie. Pozdrawiam Lublinianin.
Widze ze komendy lubelskie zaczynaja sie rozwijac m.in lublin, leczna czy pulawy. Np Pulawy: nowy budynek, unowoczesnienie pracy policji jak rowniez radiowozy, tak trzymac ! Z lubelskich miast moglby sie czegos nauczyc Krasnik gdzie standardy odbiegaja od rzeczywistosci, jadac kolo komendy budynek odstrasza nie wspominajac o dojsciu przy braku chodnika jak rowniez dostaniu sie do budynku przez niepelnosprawnych oraz braku parkingu dla zainteresowanych ale jaka gora takie efekty. Znajac zycie i tak przy funduszach zostana wyrzucone w blot... rozwiń
Avatar
dziennikarz śledczy / 28 listopada 2012 r. o 12:35
0
[quote name='qwertyuiop' timestamp='1354101805' post='701430']
Nie na moją d..ę tylko na d..ę tych co zechcą podnieść rękę na mnie, czy nawet na takie coś jak ty, żebyś się czuł bezpiecznie i nie musiał płacić za osobistą ochrone wychodząc po zakupy do sklepu.
[/quote]O czym ty CYCU piszesz ??? Umiesz liczyć, to licz na siebie,na pewno nie na PAŁY. Szkoda jakiegokolwiek grosza zainwestowanego w tą instytucje. Sprawa Magdalenki,Olewnika, czy chociaż by gen.,Papały,co czekają jak się sam zgłosi czy jak Rutkowski znowu im coś poda na patelni. ŻENADA.
[quote name='qwertyuiop' timestamp='1354101805' post='701430']
Nie na moją d..ę tylko na d..ę tych co zechcą podnieść rękę na mnie, czy nawet na takie coś jak ty, żebyś się czuł bezpiecznie i nie musiał płacić za osobistą ochrone wychodząc po zakupy do sklepu.
[/quote]O czym ty CYCU piszesz ??? Umiesz liczyć, to licz na siebie,na pewno nie na PAŁY. Szkoda jakiegokolwiek grosza zainwestowanego w tą instytucje. Sprawa Magdalenki,Olewnika, czy chociaż by gen.,Papały,co czekają jak się sam zgłosi czy jak Rutk... rozwiń
Avatar
qwertyuiop / 28 listopada 2012 r. o 12:23
0
[quote name='mecenas' timestamp='1354095817' post='701374']
To wszystko dla was kochani, plus paralizatory o znacznie podniesionej mocy, wszystko za wasze podatki,na waszą du.pę,niech teraz ktoś podskoczy!!!!!!!!!
[/quote]
Nie na moją d..ę tylko na d..ę tych co zechcą podnieść rękę na mnie, czy nawet na takie coś jak ty, żebyś się czuł bezpiecznie i nie musiał płacić za osobistą ochrone wychodząc po zakupy do sklepu.
Avatar
duch chopkirka / 28 listopada 2012 r. o 11:05
0
Zamiast tych wspaniałych aut dla policji może by gdzieś poszukało kierownictwo sklepu z porządnymi ludzmi do pracy w policji, a nie przyjmują tylko plecaków i swoich niedojebków. Maszyny z pewnością nie zastąpią mądrego, sprawnego policjanta, a tych z gromnicą szukać w szeregach tej firmy. Pozdrawiam tylko uczciwych policjantów.
Avatar
And / 28 listopada 2012 r. o 11:01
0
Od wprowadzenia układu SI, konie mechaniczne formalnie nie istnieją - tylko kW (kilowaty). Choć potocznie się ich jeszcze używa. 1 KM to równoważnik ok 0,75 kW.
Avatar
mecenas / 28 listopada 2012 r. o 10:43
0
To wszystko dla was kochani, plus paralizatory o znacznie podniesionej mocy, wszystko za wasze podatki,na waszą du.pę,niech teraz ktoś podskoczy!!!!!!!!!
Avatar
Josef / 28 listopada 2012 r. o 10:32
0
No i może jeszcze trochę rozumu do tego wyposażenia,bo ono samo nie wystarczy!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W poniedziałek 5,7 tys. zachorowań, a we wtorek ponad 9 tysięcy

W poniedziałek 5,7 tys. zachorowań, a we wtorek ponad 9 tysięcy

Ministerstwo zdrowia informuje o 9105 nowych przypadkach zakażenie koronawirusem. Zmarło niemal 450 osób.

Koronawirus Lubelskie: Nie żyje 36 zakażonych osób

Koronawirus Lubelskie: Nie żyje 36 zakażonych osób

W województwie lubelskim mamy 547 nowych zakażeń koronawirusem - wynika z danych rządu. Raport o koronawirusie w regionie z 1 grudnia 2020 r.

Nowe zasady. Policja będzie wchodzić do zakładów pracy?

Nowe zasady. Policja będzie wchodzić do zakładów pracy?

Akcja kiszonka! Warsztaty online
3 grudnia 2020, 17:00

Akcja kiszonka! Warsztaty online

W czwartek, 3 grudnia o godz. 17 Warsztaty Kultury w Lublinie zaproszą na kolejne internetowe zajęcia - tym razem poświęcone produktom kiszonym.

Izrael – Polska 78:72. Epizod Kamila Łączyńskiego z Pszczółki Startu Lublin

Izrael – Polska 78:72. Epizod Kamila Łączyńskiego z Pszczółki Startu Lublin

Polscy koszykarze przegrali w Walencji z Izraelem w ramach eliminacji ME. Kamil Łączyński z Pszczółki Start Lublin zaliczył w tym spotkani jedynie epizod

Chełm. Z 23 ton wyłuskali ponad 2 tysiące podrabianych ubrań
zdjęcia
galeria

Chełm. Z 23 ton wyłuskali ponad 2 tysiące podrabianych ubrań

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej przeszukali blisko 23 ton towaru i znaleźli w nich tysiące podrabianych ubrań. Z Chin miały trafić na Ukrainę.

Milion za wieżowiec. Główni podejrzani już dawno wyszli z aresztów. Pytamy o finał akcji CBA

Milion za wieżowiec. Główni podejrzani już dawno wyszli z aresztów. Pytamy o finał akcji CBA

Główni podejrzani już dawno wyszli z aresztów, wrócili do biznesu, a po roku od wybuchu afery wciąż nie wiadomo, czy i kiedy sprawa byłego przewodniczącego Rady Miasta Lublin Piotra Kowalczyka trafi do sądu. On sam kreuje się na ofiarę politycznej zemsty PiS.

Krasnystaw. Łoś wybiegł przed skodę, kierowca w szpitalu

Krasnystaw. Łoś wybiegł przed skodę, kierowca w szpitalu

Nagle na jezdnię wybiegło zwierzę. Kierowca skody uniknął zderzenia z łosiem, ale rozbił się na poboczu.

Gwiazdy światowej nauki są z UMCS, Uniwersytetu Medycznego, Przyrodniczego i Politechniki
zdjęcia
galeria

Gwiazdy światowej nauki są z UMCS, Uniwersytetu Medycznego, Przyrodniczego i Politechniki

Naukowcy z Lublina znaleźli się na prestiżowej liście obejmującej najlepszych badaczy z całego świata. Jeden z nich w swojej dziedzinie jest nawet na pierwszym miejscu.

Lublin. Ratusz już dziś będzie rozmawiał z mieszkańcami o milionach

Lublin. Ratusz już dziś będzie rozmawiał z mieszkańcami o milionach

Na dziś zaplanowane zostało internetowe, otwarte dla wszystkich chętnych spotkanie w sprawie przyszłości budżetu obywatelskiego.

Kolejna szansa dla fanów e-sportu - II Charytatywny Turniej FIFA 21 "Graj z Motorem"

Kolejna szansa dla fanów e-sportu - II Charytatywny Turniej FIFA 21 "Graj z Motorem"

Chwycić pada w ręce i zagrać z piłkarzami drugoligowego Motoru Lublin – okazje do tego będą mieli wszyscy ci, którzy zgłoszą się do II Charytatywnego Turnieju FIFA 21 "Graj z Motorem". Ten odbędzie się 5 grudnia

Łęczna. Hyundai wjechał w busa z przedszkolakami. Na miejscu policja, karetki, straż pożarna