Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy egzamin na prawo jazdy w Lublinie. Na 9 osób zdały 3

Utworzony przez lubas, 28 stycznia 2013 r. o 09:28 Powrót do artykułu
To pokazuje poziom wyuczenia przyszłych kierowców. Nie znają przepisów i tyle. Skończyło się wykucie na pamięć testów. Kto nie nauczy się przepisów to nie zda egzaminu. Osobiscie robiłem demo test i bez problemów go zdałem. Jest wystarczajaco dużo czasu na udzielenie odpowiedzi. Poprostu kto zna przepisy nie będzie miał problemu ze zdaniem egzaminu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale powód do euforii !!!Udało sie dzisiaj zdać co trzeciemu ,a reszta jeleni będzie podchodzić pewnie kilka i kilkanascie razy do teorii i bedzie oddawać haracz WORD-om po 40 zeta za każdym razem ,a potem jeszcze po kilka lub kilkanaście prob praktycznego i znów haracz po 140 zeta no i tak sie skubie frajerów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ! wstrzymajmy się ze zdawaniem WSZYSCY chociaż pół roku to puścimy te cholerne WORD-y z torbami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja nienawidzę takich zarozumialców.Setki kierowców jeździ codziennie bezwypadkowo setki kilometrów a jak zrobią test to go oblewają.Teoria teorią a praktyka praktyką.Poza tym NIKT nie jest doskonały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubas napisał:
To pokazuje poziom wyuczenia przyszłych kierowców. Nie znają przepisów i tyle. Skończyło się wykucie na pamięć testów. Kto nie nauczy się przepisów to nie zda egzaminu. Osobiscie robiłem demo test i bez problemów go zdałem. Jest wystarczajaco dużo czasu na udzielenie odpowiedzi. Poprostu kto zna przepisy nie będzie miał problemu ze zdaniem egzaminu.
heh uwazaj bo zaraz pekniesz, tak zes sie nadął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też zrobiłem z ciekawości test demo znaleziony gdzieś w internecie i jakoś go zdałem bezbłędnie, mimo że prawko robiłem ponad 13 lat temu. Wiadomo że łatwiej go rozwiązać w domowym zaciszu niż na prawdziwym egzaminie gdzie jednak są jakieś nerwy, ale bez przesady z tym stresem jak to niektórzy w TV się wypowiadali. Oczywiście większość tych nerwowych to gówniarze wychowywane byc może po nowemu, czyli bezstresowo, więc na byle egzaminie mają prawie stany przedzawałowe. Pierwsza część z filmami była BANALNA, odpowiedż tak lub nie i sprowadzało się wszystko własciwie do znajomosci znaków. Pozostałe pytania podobne jak kiedyś z tym ułatwieneim że poprawna jest tylko jedna odpowiedź. Oczywiście, bywają pytania podchwytliwe, ale łatwiej dopasować jedną odpowiedź niz zastanawiać się czy zaznaczyć A, B czy C, a moze wszystkie razem bo też pasuje. Naprawdę, nauczcie się przepisów a nie testów na pamięć i pójdzie jak z płatka. Są też pytania do wykucia takie jak pierwsza pomoc czy droga hamowania pojazdu przy prędkości X na nawieszchni Y, ale to wszystko jest na wykłdach. Także nie chrzanić stresach, nerwach tylko uczciwie przysiąść do teorii, pójść i zad i jeżdcić jak Bozia przykazała zgodnie z przepisami a nie na pamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom wyuczenia przyszłych kierowców zalezy od nich samych a nie od wykładowców. Jaka by nie była szkoła jazdy, przepisów uczą, tylko jak barany olewają lekcje i przygotowują się tylko na egzamin to sorry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę, że prawo jazdy już mam. Zdane jeszcze na starych zasadach 2 lata temu. Nerwów nie da się uniknąć. Egzaminatorzy wprowadzają stresująca atmosferę, patrzą na człowieka jak na głupka który na pewno nie potrafi jeździć autem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oblał dyrektor WORD-u !!!!! http://biznes.onet.pl/dyrektor-word-oblal-egzamin,0,5406009,1,prasa-detal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana egzaminu ma głównie na celu wyciąganie jeszcze większej kasy od ludzi. Niby mówi się o poprawie jakości egzaminu, podniesieniu poziomu trudności itd - co z tego? To tak jakby podnieść poziom matur, ale zabrać wszystkim książki tak aby nie mieli się z czego uczyć. Najpierw trzeba zmienić proces samego szkolenia, a później brać się za zmianę formy i poziomu trudności egzaminów. Wciskanie pierdzieluch że zmiany w egzaminie poprawią bezpieczeństwo na drogach, to tak jak dać alkoholikowi wódkę z nadzieją że jej nie wypije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xer napisał:
Też zrobiłem z ciekawości test demo znaleziony gdzieś w internecie i jakoś go zdałem bezbłędnie, mimo że prawko robiłem ponad 13 lat temu. Wiadomo , że łatwiej go rozwiązać w domowym zaciszu niż na prawdziwym egzaminie gdzie jednak są jakieś nerwy, ale bez przesady z tym stresem jak to niektórzy w TV się wypowiadali. Oczywiście większość tych nerwowych to gówniarze wychowywane by c może po nowemu, czyli bezstresowo, więc na byle egzaminie mają prawie stany przedzawałowe. Pierwsza część z filmami była BANALNA, odpowiedż tak lub nie i sprowadzało się wszystko własciwie do znajomosci znaków. Pozostałe pytania podobne jak kiedyś z tym ułatwie neim że poprawna jest tylko jedna odpowiedź. Oczywiście, bywają pytania podchwytliwe, ale łatwiej dopasować jedną odpowiedź niz zastanawiać się czy zaznaczyć A, B czy C, a moze wszystkie razem bo też pasuje. Naprawdę, nauczcie się przepisów a nie testów na pamięć i pójdzie jak z płatka. Są też pytania do wykucia takie jak pierwsza pomoc czy droga hamowania pojazdu przy prędkości X na nawie sz chni Y, ale to wszystko jest na wykł a dach. Także nie chrzanić o stresach, nerwach tylko uczciwie przysiąść się do teorii, pójść i zad ? i jeżdcić jak Bozia przykazała zgodnie z przepisami a nie na pamięć.
Jeżeli tak rozwiązałeś ten test jak tu napisałeś te wypociny to gratuluję. Ty sobie przeczytaj na spokojnie to co napisałeś, ponieważ w tych emocjach siedząc w domu przed komuterem zjadłeś kilka liter ( zaznaczam na czerwono ). O stylistyce i gramatyce nie wspomnę a interpunkcja do kitu. Chłopie weź się za naukę albo nie pisz na forum bo się ośmieszasz. Przypuszczam że egzaminy w WORD też byś oblał. Pozdrawiam, a to że rozwiązałeś i chwalisz się że za pierwszym razem to ja ci nie wierzę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba tutaj kogoś zazdrość zżera. Przedstaw się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosiu bardzo jest mi ciebie szkoda. musisz byc bardzo chora, nieszczesliwa osoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosia musisz byc bardzo chora i nieszczesliwa osoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...