Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obława na ciężarną nastolatkę

Utworzony przez m, 9 czerwca 2008 r. o 06:46 Powrót do artykułu
Bezduszne prawo odbiera dziecku prawo do życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT: "- Ta sprawa pokazuje, że potrzebny jest rozdział państwa od Kościoła - skomentował wczoraj w Lublinie przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski. A lubelski Sojusz Lewicy Demokratycznej zaoferował dziewczynce pomoc prawną." - dodam - IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!! Obserwując zachowania przedstawicieli kościoła ostatnimi czasy stwierdzam, że istnieje tendencja do "wtryniania się" w sprawy innych ludzi pod przykryciem "dobra ogółu" i akceptacji wiernych... Nie patrzy się przy tym na "dobro" - jak w tym przypadku - dziewczynki, tylko dobro "przyjętych obyczajów kościelnych". SEKTA, SEKTA i jeszcze raz SEKTA!!! Ostatnimi czasy żonka była u jednego księżulka po "odpis" świadectwa bieżmowania, bo zaproponowano jej bycie matką chrzestną. Tego się nie odmawia. Poszła. Oczywiście księżulek zaczął sie popisywać, że trzeba na nauki wysłać (kobieta 32 lata) i sprawdzić CYTUJĘ "jak się pani prowadzi"... OCZYWIŚCIE, żona się zagotowała, bo to było obraźliwe - "jak się prowadzi", tzn. co??? Czy czasem nie jest jakąś.... Przy okazji dowiedziała sie, że jej rodzice zostali już wykreśleni z parafii, bo .... ostatnio księdza na wizycie nie przyjęli... Oczywiście fakt, że akurat w tym czasie byli w innym mieście u zięcia, to już nie biorą pod uwagę. Szczerze mówiąc, szkoda że mnie z żona nie było, bo od razu złożył bym wypowiedzenie z tego całego ich "prywatnego" kościoła. A podobno Jezus przyjmował wszystkich - a oni "wykreślili"... a h... im w d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Bezduszne prawo odbiera dziecku prawo do życia.
Weź je na wychowanie i się nie czepiam. Weźmiesz? Tak? - to OK. Nie? - to sorry, ale po co się wypowiadasz... chcesz tak chronić życie - bierz dzieciaka. Często jest tak, że wypowiadają się "trzeba chronić". Ale jak by trzeba było wziąć do siebie by "chronić, wychować" to wszyscy się odwracają. Moralisty od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo czarne mundury. Działania duchownych coraz częściej nie mają nic wspólnego z wiarą, religią (zgnilizna, dewotyzm, molestowanie płci obojga, zakłamanie, obłuda, działania na szkodę życia i dobra człowieka itp.). Czy nie widzą jaką krzywdę robią, czy są tak zaślepieni, czy niedouczeni, czy zacofani. Niech robią tak dalej a za 10 lat kościół będzie świecił pustkami. Po jednym kazaniu, w którym dowiedziałem się, że jesteśmy baranami ja i moja rodzina nie chodzi lub sporadycznie do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazety najpierw pisały o gwałcie, teraz ze gwałtu nie było...Poprostu małolata poszła w tango i po co ta afera? Skoro taka dorosła to nie wiedziałą o konsekwencjach? A mamusia zamiast teraz prowadzic dziecko na zabieg powinna się była zająć wychowaniem córki przez ubiegłe 14 lat?Dziewczyny same włazą chłopakom do łózek a potem afera i kolejna nagonka na kościół. Ludzie! Odcze[cie się od kościoła a weźcie sie za wychowanie dzieci. Będzie więcej pożytku dla wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Pani Ewo, Drodzy zwolennicy aborcji 14-latki, Pomyslcie przez chwile, ze dgyby nie czyjas presja to Was albo Wszych dzieci nie bylyby na swiecie. Myslenie nie boli a zycie to odpowiedzialnosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Weź je na wychowanie i się nie czepiam. Weźmiesz? Tak? - to OK. Nie? - to sorry, ale po co się wypowiadasz... chcesz tak chronić życie - bierz dzieciaka. Często jest tak, że wypowiadają się "trzeba chronić". Ale jak by trzeba było wziąć do siebie by "chronić, wychować" to wszyscy się odwracają. Moralisty od siedmiu boleści.
Zapomniales o wieloletnim oczekiwaniu na mozliwosc adopcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwrócony napisał:
Brawo czarne mundury. Działania duchownych coraz częściej nie mają nic wspólnego z wiarą, religią (zgnilizna, dewotyzm, molestowanie płci obojga, zakłamanie, obłuda, działania na szkodę życia i dobra człowieka itp.). Czy nie widzą jaką krzywdę robią, czy są tak zaślepieni, czy niedouczeni, czy zacofani. Niech robią tak dalej a za 10 lat kościół będzie świecił pustkami. Po jednym kazaniu, w którym dowiedziałem się, że jesteśmy baranami ja i moja rodzina nie chodzi lub sporadycznie do kościoła.
Kto wie czy czy Ty i Twoja rodzina chodzilaby gdziekolwiek gdyby mamie wpadl do glowy pomysl aborcji jako sposob na pozbycie sie nastepstw seksu przedmalzenskiego -zakladajac, ze taki wogole mial miejsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
CYTAT: "- Ta sprawa pokazuje, że potrzebny jest rozdział państwa od Kościoła - skomentował wczoraj w Lublinie przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski. A lubelski Sojusz Lewicy Demokratycznej zaoferował dziewczynce pomoc prawną." - dodam - IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!! Obserwując zachowania przedstawicieli kościoła ostatnimi czasy stwierdzam, że istnieje tendencja do "wtryniania się" w sprawy innych ludzi pod przykryciem "dobra ogółu" i akceptacji wiernych... Nie patrzy się przy tym na "dobro" - jak w tym przypadku - dziewczynki, tylko dobro "przyjętych obyczajów kościelnych". SEKTA, SEKTA i jeszcze raz SEKTA!!! Ostatnimi czasy żonka była u jednego księżulka po "odpis" świadectwa bieżmowania, bo zaproponowano jej bycie matką chrzestną. Tego się nie odmawia. Poszła. Oczywiście księżulek zaczął sie popisywać, że trzeba na nauki wysłać (kobieta 32 lata) i sprawdzić CYTUJĘ "jak się pani prowadzi"... OCZYWIŚCIE, żona się zagotowała, bo to było obraźliwe - "jak się prowadzi", tzn. co??? Czy czasem nie jest jakąś.... Przy okazji dowiedziała sie, że jej rodzice zostali już wykreśleni z parafii, bo .... ostatnio księdza na wizycie nie przyjęli... Oczywiście fakt, że akurat w tym czasie byli w innym mieście u zięcia, to już nie biorą pod uwagę. Szczerze mówiąc, szkoda że mnie z żona nie było, bo od razu złożył bym wypowiedzenie z tego całego ich "prywatnego" kościoła. A podobno Jezus przyjmował wszystkich - a oni "wykreślili"... a h... im w d....
Dzieci masz? Jezeli masz to pomysl, ze mogles byc tym 14 latkiem a Twoje dzieci plodem. Pomysl tez, ze Twoi biedni rodzice moze tez byli nieletni wtedy kiedy Ty sie poczales. No nie, Ciebie i Twoich najblizszych to nie dotyczy. Jak przydazy sie Twojej corce lub synowi cos takiego to powiesz co tam wnuczek, co tam wiara, co tam odpowiedzialnosc - do piachu z nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to był gwałt, to byłabym za umozliwieniem tej dziewczynie dokonania aborcji, ale to nie był gwałt. Przepraszam za to wyrażenie, ale ona się puściła, a że puściła się z równolatkiem nie powinno to stanowić podstawy do dokonania aborcji(mimoże prokuratura dopuściła tę możliwość), bo prawo przewiduje możliwość dokonania aborcji w: przypadku gwałtu, zagrożenia dla życia matki albo niedwracalnych uszkodzeń płodu. Z podanych informacji żadna przesłąnka nie zaistniała. Dla mnie jest to sprawa precedensowa - dziecko uprawiało seks z dzieckiem i będą z tego mieli dziecko. Moim zdaniem ta dziewczyna powinna urodzić, a dla dziecka powołałabym kuratora ventris(taki, który zajmuje sie dzieckiem jeszcze nienarodzonym, czyli głównie pilnuje matki, by dbała o siebie w trakcie ciąży), bo istnieje zagrożenie, że będzie ona próbowała "pozbyć się kłopotu". I jeszcze jdeno: nie dziwię sie, że lekarze odmówili dokonania zabiegu: prawo nie zanalzło chyba jeszcze rozwiązania w takim przypadku(obcowanie płciowe z os. poniżej 15 lat dotyczy raczej osoby dorosłej), więc nie mają ku temu podstaw i ich przekonania mogły na to nie pozwalać(w końcu każdy z nas był kiedyś taką zygotą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe od kogo księżulo się dowiedział o "sprawie",boże gdzie ja żyję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FANATYCY KATOLICCY BRAWO WSPANAIłEE WIDOWISKO CIEMNOTY I ZWYKłEGO łAMANIA PRAWA ,KIEDY PRZYWRóCICIE STOSY CIEMNIAKI JEDNE ,WIADOMO WY JAKO NAWIEDZENI WIECIE WSZYSTKO NAJLEPIEJ JAK WCZEśNIEJ KOMUNIśCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałuję ze wczesniej nie było prawa do aborcji...Moze twoja mama wpadła by na ten pomysł i nie byłoby Cie na swiecie teraz. Przynajmniej głupot bys nie pisał. Sam jesteś ciemniakiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żałuję ze wczesniej nie było prawa do aborcji...Moze twoja mama wpadła by na ten pomysł i nie byłoby Cie na swiecie teraz. Przynajmniej głupot bys nie pisał. Sam jesteś ciemniakiem!
NO I WIDZISZ JAKIś TY CIEMNY.TAKIE PRAWO BYłO WCZEśNIEJ W POLSCE,TAK JAK JEST DO DZISIAJ W KRAJACH CYWILIZOWANYCH ZACHODNIEJ EUROPY,ALE TY GOśCIU MASZ TAK SPRANY MóZG PRZEZ APARAT KOśCIELNY żE WYPISUJESZ BZDETY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszacie wszyscy wszystko i sie tylko denerwujecie ! Tu jest kilka problemow : -1 . Kler sie miesza do wszystkiego, prawa, panstwa, rodziny, prywatnosci ! Tego nikt i nic nie zmieni (chyba ze my sami, nie bojac sie oczywiscie , co powiedza inni ? I tu wygrana jest daleko) -2 . Dwoje czternastolatkow ktorzy ze soba wspolzyja nie jest nowoscia czy wyjatkiem. Wiec czemu sie tu wielu dziwi tej seksualnej relacji ? To ze wpadli jest przykrym przezyciem dla obojga, ale gdyby w naszym pieknym kraju seks malolatow nie byl az tak wielkim tabu, moze takich przypadkow bylo by mniej. Zakup prezerwatywy w aptece tez nie jest prosta i przyjemna rzecza. Rodzice, jesli wasze dziecko sie z kims spotyka przeprowadzcie rozmowe z pociacha o wspolrzyciu, albo wyslijcie do osoby w tych sprawach kompetentnej. Sami dajcie jej/jemu paczke prezerwatyw. Nie myslcie ze koniecznie ja wykozysta, ale przynajmniej bedziecie spokojniejsi ze jesli juz dojdzie do wspolzycia to malolat sie zabezpieczy. -3 . Przestancie opowiadac bzdury o ewentualnej aborcji waszych rodzicow ! jesli moja matka usunela by ciaze (mnie) nie pisala bym ty do was, nie bylo by mnie na swiecie, wy nie wiedzieliscie by ze ja istnieje, ni ja nie miala bym swiadomosci ze mnie usunieto.....bla, bla....wiec o czym tu mowa ?! Plod to nie osoba myslaca i swiadoma (ah kurcze takie wspaniale zycie mam przed soba a oni mnie tu usuwaja...) - 4. Kto tej nastolatce pomoze wychowac dziecko ? kler moze przez kilka dni, panstwo - zabierze ewentualnie do domu dziecka, matka - ona ma juz na wychowaniu swoja corke... zastanowcie sie co kazdy z was by zrobil na miejscu tej matki i nastolatki... odpowiedz nie jest taka prosta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty to sobie oprócz prezerwatyw ,kup słownik ortograficzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Księdza za odwagę takich ludzi rzadko sie teraz spotyka!!! Wszyscy wolą fałsz i obłudę. Mało jest tych, którzy rzeczy nazywają po imieniu. Takich teraz stawia się poza marginesem, a margines uważa się za wyrocznię. Jak czytam różne artykuły i analizuję je zwłaszcza w sytuacji, kiedy znam bliżej problem to zastanawia mnie z jakich środowisk pochodzą niektórzy dziennikarze. Czy nienarodzone dziecko to ŚMIEĆ??? Czy dziewczyna, która jest teraz zbyt młoda, aby to wszystko pojąć za kilka lat nie będzie miała żalu do swojej matki, że namówiła ją do dokonania zbrodni. Tak moi drodzy to jest ZBRODNIA - to jest MORDERSTWO!!! Sięgnijmy do historii tej bolesnej naszej, kiedy to okupanci w obozach koncentracyjnych dokonywali mordu na dzieciach nienarodzonych.... Jeśli drodzy komentujący uważacie za normę zabicie dziecka nienarodzonego to gratuluję - głupoty i braku dojrzałości, nie wspomnę już o odpowiedzialności przed Bogiem - a myślę, że większość z was to katolicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
CYTAT: "- Ta sprawa pokazuje, że potrzebny jest rozdział państwa od Kościoła - skomentował wczoraj w Lublinie przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski. A lubelski Sojusz Lewicy Demokratycznej zaoferował dziewczynce pomoc prawną." - dodam - IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!! Obserwując zachowania przedstawicieli kościoła ostatnimi czasy stwierdzam, że istnieje tendencja do "wtryniania się" w sprawy innych ludzi pod przykryciem "dobra ogółu" i akceptacji wiernych... Nie patrzy się przy tym na "dobro" - jak w tym przypadku - dziewczynki, tylko dobro "przyjętych obyczajów kościelnych". SEKTA, SEKTA i jeszcze raz SEKTA!!! Ostatnimi czasy żonka była u jednego księżulka po "odpis" świadectwa bieżmowania, bo zaproponowano jej bycie matką chrzestną. Tego się nie odmawia. Poszła. Oczywiście księżulek zaczął sie popisywać, że trzeba na nauki wysłać (kobieta 32 lata) i sprawdzić CYTUJĘ "jak się pani prowadzi"... OCZYWIŚCIE, żona się zagotowała, bo to było obraźliwe - "jak się prowadzi", tzn. co??? Czy czasem nie jest jakąś.... Przy okazji dowiedziała sie, że jej rodzice zostali już wykreśleni z parafii, bo .... ostatnio księdza na wizycie nie przyjęli... Oczywiście fakt, że akurat w tym czasie byli w innym mieście u zięcia, to już nie biorą pod uwagę. Szczerze mówiąc, szkoda że mnie z żona nie było, bo od razu złożył bym wypowiedzenie z tego całego ich "prywatnego" kościoła. A podobno Jezus przyjmował wszystkich - a oni "wykreślili"... a h... im w d....
Po tym co napisałeś, to ty już jesteś poza Kościołem - jak mi nie wierzysz, to polecam do lektury dołączyć Katechizm Kościoła Katolickiego i ewentualnie jeszcze Kodeks Prawa Kanonicznego.... tam wszystko zanajdziesz ) ....a'propos - Masz fajny nick : "a h... im w d...." -Normalnie jestem pod wrażeniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory pseudokatolicki kraj. cholerni fanatycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yututu napisał:
Ty to sobie oprócz prezerwatyw ,kup słownik ortograficzny.
Jak ktoś nie ma nic do powiedzenia, to wytyka innym błędy ortograficzne, albo literówki a sam nie pisze na temat. A dziewczyna jeżeli nie będzie chciała urodzić tego dziecka, to żadna siła, nawet kościelna nie zmusi jej do tego. Tak jest, było i zawsze będzie. Po co się tak gorączkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...