Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 czerwca 2008 r.
22:39
Edytuj ten wpis

Obława na ciężarną nastolatkę

Autor: Zdjęcie autora EWA STĘPIEŃ
0 55 A A

Czternastolatka z Lublina pojechała do warszawskiego szpitala legalnie usunąć ciążę. Za nią podążały działaczki z Ruchu Obrony Życia i ksiądz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zabiegu nie doszło.

Sprawę opisała sobotnia "Gazeta Wyborcza”. Według jej relacji, ciąża była następstwem gwałtu. Dwa lubelskie szpitale odmówiły wykonania aborcji. W jednym z nich pojawił się ksiądz. Przekonywał, żeby rodziła.

Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny znalazła stołeczny szpital, który zgodził się przeprowadzić zabieg. Jednak i tam pojechał ksiądz z Lublina i kobiety z organizacji pro-life. Jak donosi "Gazeta”, rozpętali piekło, m.in. okupowali sekretariat szpitala. Mieli też ściągnąć dziennikarzy z Radia Maryja albo Telewizji Trwam. Do zabiegu nie doszło.

Dziewczyna ma prawo do legalnej aborcji, choć - jak powiedziała nam Beata Syk-Jankowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie - nie mowy o gwałcie.

- 14-latka miała kontakt seksualny z 14-latkiem. Zaszła w ciążę - wyjaśnia Syk-Jankowska. - Sąd Rodzinny, który to rozpatruje poprosił prokuraturę o wydanie pisma, że ciąża jest wynikiem czynu zabronionego, czyli obcowania seksualnego z osobą poniżej 15 roku życia.

I właśnie pismo wydane przez prokuraturę było podstawą do przeprowadzenia legalnej aborcji. - Ale o zabiegu i tak decyduje lekarz - podkreśla prokurator.
Nastolatka jest teraz w lubelskim pogotowiu opiekuńczym, bo w sądzie toczy się też postępowanie o pozbawienie władzy rodzicielskiej jej rodziców. - Dyrekcji nie ma. Mamy zakaz udzielania informacji - przekazał nam wychowawca.

Kontakt z matką i dziewczyną ma Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. - Dajcie im spokój. One są zaszczute i przerażone. Ksiądz rozpętał nagonkę, z jaką się jeszcze nie spotkałam - mówi Wanda Nowicka, przewodnicząca federacji.

Duchownym, o którym mówi Nowicka jest ks. Krzysztof Podstawka z Funduszu Obrony Życia Archidiecezji Lubelskiej, który prowadzi Dom Samotnej Matki. Skontaktowaliśmy się z nim wczoraj. - Odmawiam odpowiedzi na pytania. Powiem tylko, że nasz dom jest gotowy na przyjęcie dziewczynki - usłyszeliśmy.

Ustaliliśmy, że przed wyjazdem do Warszawy, nastolatka była w szpitalu przy ul. Lubartowskiej. I już tam odwiedził ją ksiądz Podstawka.

- Ani to nie był gwałt, ani w tej rodzinie nie dzieje się dobrze - dr Wanda Skrzypczak, ordynator oddziału ginekologii denerwuje się tym, co napisała "Gazeta Wyborcza”. Ucina pytania o odmowę aborcji.

- Ta sprawa pokazuje, że potrzebny jest rozdział państwa od Kościoła - skomentował wczoraj w Lublinie przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski. A lubelski Sojusz Lewicy Demokratycznej zaoferował dziewczynce pomoc prawną.

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 marca 2012 o 21:12
0
[quote name='neta' timestamp='1226433160' post='67288']
to wcale nie jest bzdura to nie jest dziecko chciane pszez gwałt czujesz wtedy obrzydzenie po urodzeniu nie zapominasz o dziecku nawet jak je oddasz do domu dziecka zawsze dzieciątko będzie ci pszypominało gwałt jak ktoś może coś takiego oceniać jak nie pszezył gwałtu albo pruby gwałtu niewie co to za uczucie ja pszerzyłm prube gwałtu więc mam prawo to komętować
[/quote]
"komętuj" ale ze słownikiem ortograficznym
Avatar
Gość / 29 marca 2012 o 21:06
0
[quote name='age' timestamp='1213479083' post='31459']
O to jest odpowiedź z serca płynąca, serca katolika!!! Brrr. Ach co za nauki!!! ((((
[/quote]
bo taka jest Prawda. syfu i tak za dużo mamy w kraju [jak Ty n.p.] to po co nam jeszcze jeden??
Avatar
neta / 11 listopada 2008 o 21:37
0
folkatka napisał:
Bardzo dobrze ze Twoja żonka nie została chrzestną, bo z Kościołem nie macie nic wspólnego i coś takiego byłoby tylko kpiną z tego Sakramentu. To po pierwsze - po drugie - naprawde jesteś taki chętny do dawania kondomów 14 latkom? Pomyśl chwile.

14latka jak będzie chciała sama sobie kupi kondona rozumiesz o co mi chodzi to ona sama sobie decyduje czy chce czy nie chce straćić dziewictwa nikt jej w tym nie pszypilnuje prawda jest taka że mając 14 ście lat to nie jest dozwolony wiek do uprawiania sexu ale lepiej żeby było zabespieczenie bo dziewczyna w wieku poniżej 16-17 lat napewno nie będzie dobra matka to raczej skrajne wyjątki ze wyjdzie na dobrą matke ale nawet sam ten wiek matki jest dobijający wtedy żadko kto będzie taką dziewczyne szanowac i bedzie napewno gnębiona większe prawdopodobieństwo bedzie że 17 latka już może byc dobrą matka nie niszczmy młodych matek jak szukają pomocy oznacza to że chcą dobrze dla dziecka wiem bo sama mogłam to pszeżyć

14latka jak będzie chciała sama sobie kupi kondona rozumiesz o co mi chodzi to ona sama sobie decyduje czy chce czy nie chce straćić dziewictwa nikt jej w tym nie pszypilnuje prawda jest taka że mając 14 ście lat to nie jest dozwolony wiek do uprawiania sexu ale lepiej żeby było zabespieczenie bo dziewczyna w wieku poniżej 16-17 lat napewno nie będzie dobra matka to raczej skrajne wyjątki ze wyjdzie na dobrą matke ale nawet sam ten wiek matki jest dobijający wtedy żadko kto będzie taką dziewczyne szanowac i bedzie napewn... rozwiń
Avatar
neta / 11 listopada 2008 o 21:13
0
Michał napisał:
Odpowiadam temu co mówi, że się mylę: Co to znaczy aborcja jest tym czym jest?Jest po prostu zabójstwem. Aborcja nie jest stanowieniem o sobie ale i o życiu drugiego człowieka. Co ci złego zrobili tzw. księżulkowie, że tak ich nienawidzisz? Czyżbyś był wyznawcą jedynie poprawnej wiary Świadków Jehowy?

ZGADZAM SIE ABORCJA TO JEST ZABOJSTWO ''ALE'' księża chcą żeby było coraz więcej narodzin tak tak ja tez jestem za tym ale są ludzie ktuzi klepią i klepią dzieci a potem bieda aż piszczy mówie o takich co nie mają nawet na porządne utszymanie jednego dzicka taknie powinno być z tym coś tszeba robić są pszypatki że tracą prawa rodzicielskie zabierają im dzieci a te kobiety dalej zachodzą w ciąże czy to jest normalne!!!!!!!!! państwo musi utszymać te dzieci my podatnicy a oni sie tym nie pszejmója powinni płacić kare za to do więzienia nie że na bóg wie ile ale żeby poczuli kare wspułczuje dzieciom co tylko w szkole mają porządny posiłek serce sie kraja

ZGADZAM SIE ABORCJA TO JEST ZABOJSTWO ''ALE'' księża chcą żeby było coraz więcej narodzin tak tak ja tez jestem za tym ale są ludzie ktuzi klepią i klepią dzieci a potem bieda aż piszczy mówie o takich co nie mają nawet na porządne utszymanie jednego dzicka taknie powinno być z tym coś tszeba robić są pszypatki że tracą prawa rodzicielskie zabierają im dzieci a te kobiety dalej zachodzą w ciąże czy to jest normalne!!!!!!!!! państwo musi utszymać te dzieci my podatnicy a ... rozwiń
Avatar
neta / 11 listopada 2008 o 20:52
0
abi napisał:
Czytałam już wiele bzdur na ten temat, ale takiej jeszcze nie zamieścił nikt. Nie było jeszcze takiego odważnego.

to wcale nie jest bzdura to nie jest dziecko chciane pszez gwałt czujesz wtedy obrzydzenie po urodzeniu nie zapominasz o dziecku nawet jak je oddasz do domu dziecka zawsze dzieciątko będzie ci pszypominało gwałt jak ktoś może coś takiego oceniać jak nie pszezył gwałtu albo pruby gwałtu niewie co to za uczucie ja pszerzyłm prube gwałtu więc mam prawo to komętować

to wcale nie jest bzdura to nie jest dziecko chciane pszez gwałt czujesz wtedy obrzydzenie po urodzeniu nie zapominasz o dziecku nawet jak je oddasz do domu dziecka zawsze dzieciątko będzie ci pszypominało gwałt jak ktoś może coś takiego oceniać jak nie pszezył gwałtu albo pruby gwałtu niewie co to za uczucie ja pszerzyłm prube gwałtu więc mam prawo to komętować rozwiń
Avatar
~folkatka~ / 14 lipca 2008 o 10:49
0
Witam serdecznie Anno Mario (też lubie tę piosenkę)
uprzejmie informuję że nie jestem ani księdzem, ani księzulkowa paniusią. W naszym pseudokatolickim społeczeństwie przyjeło sie uważać Kosciół za jeszcze jedna instytucję usługową, gdzie za opłatą mozna wziąść slub, ochrzcic dziecko. Przy czym w.w. okolicznosci moga byc jedynymi okazjami kiedy ktos pojawia sie w kosciele (przez małe k). Przyczyny tego są dwie - chora mentalność, która prędzej zniesie sąsiada po pijaku katującego zonę i dzieci, niż sąsiada mieszkającego na ślubie cywilnym. Druga jest to, że sami księza pozwalaja sie w ten sposób traktować, udzielajac sakramentów kazdemu, kto za nie zapłaci. A tak byc nie powinno. Wracając do chrztu: na chrzcie (wcześniej - na ślubie) rodzice przyjmuja na siebie obowiazek katolickiego wychowania dzieci. Chrzestni sa po to, zeby im w tym pomóc - taka jest geneza tejże instytucji. Więc jeżeli ktos jest na bakier z Kościołem jak jeden z przedmówców wraz z żoną, to nie powinien być nigdy w zyciu chrzestnym i tyle.
Dalej - zupełnie, ale to zupełnie nie rozumiem, dlaczego Ano Mario powiązałaś sprawę księzy pedofilów z moim sprzeciwem wobec rozdawania kondomów 14 latkom. Skąd wogóle ta myśl, ze mogłabym popierać takie zboczenie? Na jakiej podstawie? Po prostu uwazam, ze na to w tym wieku jest jeszcze za wcześnie, do pewnych spraw w zyciu trzeba dorosnąć.
Pozdrawiam i zyczę wszystkiego dobrego
Witam serdecznie Anno Mario (też lubie tę piosenkę)
uprzejmie informuję że nie jestem ani księdzem, ani księzulkowa paniusią. W naszym pseudokatolickim społeczeństwie przyjeło sie uważać Kosciół za jeszcze jedna instytucję usługową, gdzie za opłatą mozna wziąść slub, ochrzcic dziecko. Przy czym w.w. okolicznosci moga byc jedynymi okazjami kiedy ktos pojawia sie w kosciele (przez małe k). Przyczyny tego są dwie - chora mentalność, która prędzej zniesie sąsiada po pijaku katującego zonę i dzieci, niż sąsiada mieszkającego na ślubie cywi... rozwiń
Avatar
anna maria / 14 lipca 2008 o 07:56
0
folkatka napisał:
Bardzo dobrze ze Twoja żonka nie została chrzestną, bo z Kościołem nie macie nic wspólnego i coś takiego byłoby tylko kpiną z tego Sakramentu. To po pierwsze - po drugie - naprawde jesteś taki chętny do dawania kondomów 14 latkom? Pomyśl chwile.


A Ty księżulkowa paniusiu jeśli nie sam księżulku chcielibyście by nastolatki były gwałcone przez księżulków, przykłady w tym wątku:
[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/Ksiadz-gwalciciel-pedofil-t6787.html"]http://forum.dziennikwschodni.pl/Ksiadz-gw...ofil-t6787.html[/url]


A Ty księżulkowa paniusiu jeśli nie sam księżulku chcielibyście by nastolatki były gwałcone przez księżulków, przykłady w tym wątku:
[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/Ksiadz-gwalciciel-pedofil-t6787.html"]http://forum.dziennikwschodni.pl/Ksiadz-gw...ofil-t6787.html[/url] rozwiń
Avatar
folkatka / 13 lipca 2008 o 18:27
0
Bardzo dobrze ze Twoja żonka nie została chrzestną, bo z Kościołem nie macie nic wspólnego i coś takiego byłoby tylko kpiną z tego Sakramentu. To po pierwsze - po drugie - naprawde jesteś taki chętny do dawania kondomów 14 latkom? Pomyśl chwile.
Avatar
odpowiada / 15 czerwca 2008 o 14:16
0
Michał napisał:
Odpowiadam temu co mówi, że się mylę: Co to znaczy aborcja jest tym czym jest?Jest po prostu zabójstwem. Aborcja nie jest stanowieniem o sobie ale i o życiu drugiego człowieka. Co ci złego zrobili tzw. księżulkowie, że tak ich nienawidzisz? Czyżbyś był wyznawcą jedynie poprawnej wiary Świadków Jehowy?


Poza ubezwłasnowolnionym każdy ma prawo do stanowienia o sobie. Każdy ma prawo wybrać źle, albo dobrze i nic klechom do tego. Jego ciało, jego sprawa, jego sumienie, jego odpowiedzialność.
Heh, przykładów na naganne prowadzenie klechów całe mnóstwo. Rozumiem, że księżulek ze mną chce pogadać? Nic z tego. Tak nisko nie sięgam. Czemu Św. Jehowy? Tyleż jest sekt, tylko tę znasz????? Zimno, zimno jak i dla każdej innej też zimno.


Poza ubezwłasnowolnionym każdy ma prawo do stanowienia o sobie. Każdy ma prawo wybrać źle, albo dobrze i nic klechom do tego. Jego ciało, jego sprawa, jego sumienie, jego odpowiedzialność.
Heh, przykładów na naganne prowadzenie klechów całe mnóstwo. Rozumiem, że księżulek ze mną chce pogadać? Nic z tego. Tak nisko nie sięgam. Czemu Św. Jehowy? Tyleż jest sekt, tylko tę znasz????? Zimno, zimno jak i dla każdej innej też zimno. rozwiń
Avatar
abi / 15 czerwca 2008 o 12:06
0
Nie ma już nad czym dystkutować.
Avatar
Gość / 29 marca 2012 o 21:12
0
[quote name='neta' timestamp='1226433160' post='67288']
to wcale nie jest bzdura to nie jest dziecko chciane pszez gwałt czujesz wtedy obrzydzenie po urodzeniu nie zapominasz o dziecku nawet jak je oddasz do domu dziecka zawsze dzieciątko będzie ci pszypominało gwałt jak ktoś może coś takiego oceniać jak nie pszezył gwałtu albo pruby gwałtu niewie co to za uczucie ja pszerzyłm prube gwałtu więc mam prawo to komętować
[/quote]
"komętuj" ale ze słownikiem ortograficznym
Avatar
Gość / 29 marca 2012 o 21:06
0
[quote name='age' timestamp='1213479083' post='31459']
O to jest odpowiedź z serca płynąca, serca katolika!!! Brrr. Ach co za nauki!!! ((((
[/quote]
bo taka jest Prawda. syfu i tak za dużo mamy w kraju [jak Ty n.p.] to po co nam jeszcze jeden??
Avatar
neta / 11 listopada 2008 o 21:37
0
folkatka napisał:
Bardzo dobrze ze Twoja żonka nie została chrzestną, bo z Kościołem nie macie nic wspólnego i coś takiego byłoby tylko kpiną z tego Sakramentu. To po pierwsze - po drugie - naprawde jesteś taki chętny do dawania kondomów 14 latkom? Pomyśl chwile.

14latka jak będzie chciała sama sobie kupi kondona rozumiesz o co mi chodzi to ona sama sobie decyduje czy chce czy nie chce straćić dziewictwa nikt jej w tym nie pszypilnuje prawda jest taka że mając 14 ście lat to nie jest dozwolony wiek do uprawiania sexu ale lepiej żeby było zabespieczenie bo dziewczyna w wieku poniżej 16-17 lat napewno nie będzie dobra matka to raczej skrajne wyjątki ze wyjdzie na dobrą matke ale nawet sam ten wiek matki jest dobijający wtedy żadko kto będzie taką dziewczyne szanowac i bedzie napewno gnębiona większe prawdopodobieństwo bedzie że 17 latka już może byc dobrą matka nie niszczmy młodych matek jak szukają pomocy oznacza to że chcą dobrze dla dziecka wiem bo sama mogłam to pszeżyć

14latka jak będzie chciała sama sobie kupi kondona rozumiesz o co mi chodzi to ona sama sobie decyduje czy chce czy nie chce straćić dziewictwa nikt jej w tym nie pszypilnuje prawda jest taka że mając 14 ście lat to nie jest dozwolony wiek do uprawiania sexu ale lepiej żeby było zabespieczenie bo dziewczyna w wieku poniżej 16-17 lat napewno nie będzie dobra matka to raczej skrajne wyjątki ze wyjdzie na dobrą matke ale nawet sam ten wiek matki jest dobijający wtedy żadko kto będzie taką dziewczyne szanowac i bedzie napewn... rozwiń
Avatar
neta / 11 listopada 2008 o 21:13
0
Michał napisał:
Odpowiadam temu co mówi, że się mylę: Co to znaczy aborcja jest tym czym jest?Jest po prostu zabójstwem. Aborcja nie jest stanowieniem o sobie ale i o życiu drugiego człowieka. Co ci złego zrobili tzw. księżulkowie, że tak ich nienawidzisz? Czyżbyś był wyznawcą jedynie poprawnej wiary Świadków Jehowy?

ZGADZAM SIE ABORCJA TO JEST ZABOJSTWO ''ALE'' księża chcą żeby było coraz więcej narodzin tak tak ja tez jestem za tym ale są ludzie ktuzi klepią i klepią dzieci a potem bieda aż piszczy mówie o takich co nie mają nawet na porządne utszymanie jednego dzicka taknie powinno być z tym coś tszeba robić są pszypatki że tracą prawa rodzicielskie zabierają im dzieci a te kobiety dalej zachodzą w ciąże czy to jest normalne!!!!!!!!! państwo musi utszymać te dzieci my podatnicy a oni sie tym nie pszejmója powinni płacić kare za to do więzienia nie że na bóg wie ile ale żeby poczuli kare wspułczuje dzieciom co tylko w szkole mają porządny posiłek serce sie kraja

ZGADZAM SIE ABORCJA TO JEST ZABOJSTWO ''ALE'' księża chcą żeby było coraz więcej narodzin tak tak ja tez jestem za tym ale są ludzie ktuzi klepią i klepią dzieci a potem bieda aż piszczy mówie o takich co nie mają nawet na porządne utszymanie jednego dzicka taknie powinno być z tym coś tszeba robić są pszypatki że tracą prawa rodzicielskie zabierają im dzieci a te kobiety dalej zachodzą w ciąże czy to jest normalne!!!!!!!!! państwo musi utszymać te dzieci my podatnicy a ... rozwiń
Avatar
neta / 11 listopada 2008 o 20:52
0
abi napisał:
Czytałam już wiele bzdur na ten temat, ale takiej jeszcze nie zamieścił nikt. Nie było jeszcze takiego odważnego.

to wcale nie jest bzdura to nie jest dziecko chciane pszez gwałt czujesz wtedy obrzydzenie po urodzeniu nie zapominasz o dziecku nawet jak je oddasz do domu dziecka zawsze dzieciątko będzie ci pszypominało gwałt jak ktoś może coś takiego oceniać jak nie pszezył gwałtu albo pruby gwałtu niewie co to za uczucie ja pszerzyłm prube gwałtu więc mam prawo to komętować

to wcale nie jest bzdura to nie jest dziecko chciane pszez gwałt czujesz wtedy obrzydzenie po urodzeniu nie zapominasz o dziecku nawet jak je oddasz do domu dziecka zawsze dzieciątko będzie ci pszypominało gwałt jak ktoś może coś takiego oceniać jak nie pszezył gwałtu albo pruby gwałtu niewie co to za uczucie ja pszerzyłm prube gwałtu więc mam prawo to komętować rozwiń
Avatar
~folkatka~ / 14 lipca 2008 o 10:49
0
Witam serdecznie Anno Mario (też lubie tę piosenkę)
uprzejmie informuję że nie jestem ani księdzem, ani księzulkowa paniusią. W naszym pseudokatolickim społeczeństwie przyjeło sie uważać Kosciół za jeszcze jedna instytucję usługową, gdzie za opłatą mozna wziąść slub, ochrzcic dziecko. Przy czym w.w. okolicznosci moga byc jedynymi okazjami kiedy ktos pojawia sie w kosciele (przez małe k). Przyczyny tego są dwie - chora mentalność, która prędzej zniesie sąsiada po pijaku katującego zonę i dzieci, niż sąsiada mieszkającego na ślubie cywilnym. Druga jest to, że sami księza pozwalaja sie w ten sposób traktować, udzielajac sakramentów kazdemu, kto za nie zapłaci. A tak byc nie powinno. Wracając do chrztu: na chrzcie (wcześniej - na ślubie) rodzice przyjmuja na siebie obowiazek katolickiego wychowania dzieci. Chrzestni sa po to, zeby im w tym pomóc - taka jest geneza tejże instytucji. Więc jeżeli ktos jest na bakier z Kościołem jak jeden z przedmówców wraz z żoną, to nie powinien być nigdy w zyciu chrzestnym i tyle.
Dalej - zupełnie, ale to zupełnie nie rozumiem, dlaczego Ano Mario powiązałaś sprawę księzy pedofilów z moim sprzeciwem wobec rozdawania kondomów 14 latkom. Skąd wogóle ta myśl, ze mogłabym popierać takie zboczenie? Na jakiej podstawie? Po prostu uwazam, ze na to w tym wieku jest jeszcze za wcześnie, do pewnych spraw w zyciu trzeba dorosnąć.
Pozdrawiam i zyczę wszystkiego dobrego
Witam serdecznie Anno Mario (też lubie tę piosenkę)
uprzejmie informuję że nie jestem ani księdzem, ani księzulkowa paniusią. W naszym pseudokatolickim społeczeństwie przyjeło sie uważać Kosciół za jeszcze jedna instytucję usługową, gdzie za opłatą mozna wziąść slub, ochrzcic dziecko. Przy czym w.w. okolicznosci moga byc jedynymi okazjami kiedy ktos pojawia sie w kosciele (przez małe k). Przyczyny tego są dwie - chora mentalność, która prędzej zniesie sąsiada po pijaku katującego zonę i dzieci, niż sąsiada mieszkającego na ślubie cywi... rozwiń
Avatar
anna maria / 14 lipca 2008 o 07:56
0
folkatka napisał:
Bardzo dobrze ze Twoja żonka nie została chrzestną, bo z Kościołem nie macie nic wspólnego i coś takiego byłoby tylko kpiną z tego Sakramentu. To po pierwsze - po drugie - naprawde jesteś taki chętny do dawania kondomów 14 latkom? Pomyśl chwile.


A Ty księżulkowa paniusiu jeśli nie sam księżulku chcielibyście by nastolatki były gwałcone przez księżulków, przykłady w tym wątku:
[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/Ksiadz-gwalciciel-pedofil-t6787.html"]http://forum.dziennikwschodni.pl/Ksiadz-gw...ofil-t6787.html[/url]


A Ty księżulkowa paniusiu jeśli nie sam księżulku chcielibyście by nastolatki były gwałcone przez księżulków, przykłady w tym wątku:
[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/Ksiadz-gwalciciel-pedofil-t6787.html"]http://forum.dziennikwschodni.pl/Ksiadz-gw...ofil-t6787.html[/url] rozwiń
Avatar
folkatka / 13 lipca 2008 o 18:27
0
Bardzo dobrze ze Twoja żonka nie została chrzestną, bo z Kościołem nie macie nic wspólnego i coś takiego byłoby tylko kpiną z tego Sakramentu. To po pierwsze - po drugie - naprawde jesteś taki chętny do dawania kondomów 14 latkom? Pomyśl chwile.
Avatar
odpowiada / 15 czerwca 2008 o 14:16
0
Michał napisał:
Odpowiadam temu co mówi, że się mylę: Co to znaczy aborcja jest tym czym jest?Jest po prostu zabójstwem. Aborcja nie jest stanowieniem o sobie ale i o życiu drugiego człowieka. Co ci złego zrobili tzw. księżulkowie, że tak ich nienawidzisz? Czyżbyś był wyznawcą jedynie poprawnej wiary Świadków Jehowy?


Poza ubezwłasnowolnionym każdy ma prawo do stanowienia o sobie. Każdy ma prawo wybrać źle, albo dobrze i nic klechom do tego. Jego ciało, jego sprawa, jego sumienie, jego odpowiedzialność.
Heh, przykładów na naganne prowadzenie klechów całe mnóstwo. Rozumiem, że księżulek ze mną chce pogadać? Nic z tego. Tak nisko nie sięgam. Czemu Św. Jehowy? Tyleż jest sekt, tylko tę znasz????? Zimno, zimno jak i dla każdej innej też zimno.


Poza ubezwłasnowolnionym każdy ma prawo do stanowienia o sobie. Każdy ma prawo wybrać źle, albo dobrze i nic klechom do tego. Jego ciało, jego sprawa, jego sumienie, jego odpowiedzialność.
Heh, przykładów na naganne prowadzenie klechów całe mnóstwo. Rozumiem, że księżulek ze mną chce pogadać? Nic z tego. Tak nisko nie sięgam. Czemu Św. Jehowy? Tyleż jest sekt, tylko tę znasz????? Zimno, zimno jak i dla każdej innej też zimno. rozwiń
Avatar
abi / 15 czerwca 2008 o 12:06
0
Nie ma już nad czym dystkutować.
Zobacz wszystkie komentarze 55

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 0 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 6 5

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 4 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 27 15

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 599 59

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!