Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja pier......e umiera człowiek a babinka o procedurach plecie! Dlaczego niby nie mozna tego konkretnego przypadku sprawdzić? Bo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle się wywinęli. Lepiej kłamać przez telefon, powiedzieć, że to zawał albo udar i zapłacić karę niż stracić bliską osobę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek: alkohol zabija! Pytasz: dlaczego kiedy umiera człowiek babka plecie o procedurach? Bo to państwowa służba zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo takie są procedury.Lekarze działający wg procedur nie przychodzą do i przyjęć 2 godz,bo najpierw sie zmieniaja później mają w oddz wizytę.Lekarze nie zlecają badań,bo nie bęą obciążać szpital.Jest kilka wezwań i karetka nie jedzie do chorego,a może bliska osoba chorego nie umie się wysłowić.Oczywiście wg procedur jest wszystko ok,a my widzimy nie ok,bo umarł człowiek nie doczekawszy się pomocy.Człowiek z podejrzeniem o zawał schodzi sam z czwartego piętra.Czy też mają takie procedury?Lekarz nie różnicuje sepsy z udarem.Pracownicy jak mantrę powtarzają ;procedury,a gdzie jest pacjent w tej procedurze?Urząd marszałkowski łączy szpitale ;coś;zna się na szpitalach.Po co w pogotowiu kontrol?To oni są ekspertami od wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccccc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle się wywinęli. Lepiej kłamać przez telefon, powiedzieć, że to zawał albo udar i zapłacić karę niż stracić bliską osobę.
 Nie zgodze sie z tym- bo na stwierdzenie że udar albo zawał zaczynaja sie pytac na jakiej podtsawie sie to stwierdza.  pote oddzwaniają jakie sa objawy potem znow zadzwonia i sie beda dopytywac. wiem przechodzilem przez serie takich pytan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier......e umiera człowiek a babinka o procedurach plecie! Dlaczego niby nie mozna tego konkretnego przypadku sprawdzić? Bo?
bo procedury:) lub jak kto woli- taki mamy klimat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak wypiję piwo spadnę z drabiny schodów... to mi się pomoc nie nalezy ? Tak to zrozumiałem. Czy ja nie umiem czytać czy to jakaś kpina z ludzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu karetka ma zaslonietą t ablicę!!!?? Sa chu... Winne i kręcą!!!!?? glosuj na Po będzie lepiej((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby cos sie stało w takim przypadku jakiejś ważnej osobie to babka by poleciała juz dawno z roboty a tak wszystko sie da załatwić i bedzie pracować dalej aż znowu cos sie stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkohol juz niejednego zabil, lepiej nie pic tyle ani to smaczne ani zdrowe, ale szkoda czlowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dyspozytorka może i zawiniła ale ile uratowała istnień ludzkich to już nikt nie wspomina bo i po co.Jak  dobrze pamiętam na początku(za pierwszym razem) to rodzina sama mówiła ,że nie chce karetki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...