Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odnowią kamienicę, ale rzeźby poczekają

Utworzony przez zarys, 26 stycznia 2009 r. o 22:57 Powrót do artykułu
Jaki to remont zwykła zbójecka przebudowa zabytkowego budynku, a tynk jak odpada tak będzie odpadał (mam nadzieje że tylko tynk a nie resztki drugiego maszkarona).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jak jakaś osoba prywatna chciałaby przebudować jakąś kamienice na starówce to czy by jej pozwolili zacząć remont bez skończonego projektu końcowego i gdyby powiedziała ze wyremontuje tylko część kamienicy a resztę pozostawiła nie remontowaną. słysząc od wielu osób jakie problemy stwarza konserwator zabytków jestem pewnie że nic by z takich planów nie wyszło a tu proszę już remontują. nie mam nic przeciwko remontowaniu poszczególnych kamienic tylko niech będzie to dozwolone dla wszystkich a nie tylko dla wybranych. bo w mieście jest sporo osób które by chciały wyremontować swoje kamienice ale konserwator zabytków blokuje w większym lub mniejszym stopniu to wymagając remontu całej kamienicy od razu a nie po kawałku, jest też sporo osób którym nie w głowie remontowanie dopóki ich klientom woda nie leje się na głowę i takich właścicieli trzeba ścigać i różnymi metodami motywować do remontów swoich kamienic. jestem ciekaw czy po remoncie ta kamienice będzie będzie nadal komponować się z pozostałymi. moim zdaniem pierwszym warunkiem pozwolenia na remont powinno być odrestaurowanie maszkaronów z dachu w końcu nie będzie co restaurować i znikną na zawsze, bo jakoś mi się nie chce wierzyć że jak inwestor nie zrobił tego na początku remontu to nagle zrobi to później, ale mogę się mylić i zostanę pozytywnie zaskoczony. pożyjemy zobaczymy oby tylko nie sprawdziły się moje przypuszczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani Landecka znowu wziela lapowke za zgode na taka bandycka przebudowe ??!!! Jak to mozliwe zeby zabrac miejski chodnik na rzecz prywatnego banku ??? I tu juz mozna dowolnie i bez zatwierdzonego i uzgodnionego projektu przerabiac co sie da i jak sie da bo sie dalo ??!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego nie podoba się odnowienie choć w pewnej części elewacji....może to zmobilizuje Zarządce do znalezienia środków na odnowienie elewacji na całej kamienicy....małymi kroczkami ale do przodu. A moim zdaniem do bardzo dobrze że zamknięto przejście ( przeszkolono) bo tam zawsze było nasr..... lub nasika...... śmierdziało jak cholera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...