Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy NightSkating w Lublinie (wideo)

Utworzony przez outtalublyn, 9 sierpnia 2013 r. o 08:07 Powrót do artykułu
Bardzo dobra wiadomość, w końcu będzie więcej miejsc pracy w lublynie. Kiedyś pisaliście jeszcze o weekendowych walkach na poduszki dla przyszłych bezrobotnych czyt. "studentów". Full-wypas wiadomość dnia.   To pokazuje jak można sterować idiotami w stylu programów z tv i fejsiów oj ojojojo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nie rozumiem twojego komentarza? To że w Lublinie nie ma miejsc pracy to oznacza że ludzie niemogą brać udziału w wydarzeniach które ich interesują?? Inpreza zorganizowana na wysokim poziomie, wszyscy świetnie się bawili, wielkie dzieki dla organizatorów... Fajnie że po pracy można wybrać się na ciekawe wydarzenia;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cool pewnie na pejsbuku teraz focie przeglądają pokemony   eeeh marność nad marnościami    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nie rozumiem twojego komentarza? To że w Lublinie nie ma miejsc pracy to oznacza że ludzie niemogą brać udziału w wydarzeniach które ich interesują?? Inpreza zorganizowana na wysokim poziomie, wszyscy świetnie się bawili, wielkie dzieki dla organizatorów... Fajnie że po pracy można wybrać się na ciekawe wydarzenia;)
Palantowi chodzi o to, żeby czyścić pomniki jarkacza i nosić wieńce, zamiast jeździć na rolkach. ot cała filozofia pisu na zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra wiadomość, w końcu będzie więcej miejsc pracy w lublynie. Kiedyś pisaliście jeszcze o weekendowych walkach na poduszki dla przyszłych bezrobotnych czyt. "studentów". Full-wypas wiadomość dnia.   To pokazuje jak można sterować idiotami w stylu programów z tv i fejsiów oj ojojojo
  Pewnie wolisz siedzieć przed telewizorem i biadolić, oglądając tylko jedyną słuszną telewizję ?   Rusz się ! Załóż rolki ! Trochę sportu nigdy nikomu nie zaszkodziło (niezależnie czy ma czy nie ma pracy).   Byłem i jeździłem :)   Gratulacje i podziękowania dla organizatorów za bardzo miło spędzony czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś ludzie się bawili i nikt z tego nie robił wydarzenia. Była ta wzmianka na ostatniej stronie gazety. Dzisiaj jazda na rolkach urosła do informacji dnia. To teraz kolej na jeżdżących na rowerach, potem na hulajnodze i jakiś festyn jak przed wyborami, a wszyscy dojdą od razu do wniosku, że jest wspaniale. Zabawa to fajna sprawa, ale mało istotna jako temat dla gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@evka i pozostali ... czy Wy naprawdę musicie wyrażać swoją frustrację i manifestować w ten sposób swoje niespełnone, spaprane życie przez wieczne narzekanie i marudzenie na każdy temat ? W prasie są setki artykułów, które mnie nie interesują i nie komentuję pod każdym z nich, że to temat zbędny ... jeżeli sprawa rolek Was nie dotyczy - to co Wam przyjdzie z pustego, nic nie wnoszącego komentarza ? Podniesiecie sobie w ten sposób poziom satysfakcji z dowalenia komuś ? Nie masz rolek, rowera, hulajnogi - trudno, pewnie twoje życie jest puste i nie masz żadnych zainteresowań oprócz narzekania na wszystko. Jeżeli tak to masz przes_rane i żal mi Ciebie. A jeżeli coś tam CIę interesuje (w co nie wierzę), to nie chciałabyś o tym przeczytać w gazecie ? Czy gazety mają pisać i donosić tylko o Jarku, pielgrzymkach, złej władzy i burzach na Pomorzu ?!   Mam wrażenie, że jesteś starą zgnuśniałą babą warczącą z balkonu na hałasujące pod oknem dzieci, wychodzisz ze swoim wyleniałym kotei albo podgniłym psem na spacer i nie sprzątasz po nich kup i w ogóle pewnie kąpiesz się ze swoim zwierzęcie raz na 2 tygodnie bo CI szkoda wody i walisz przez to odorem gnijącego mięsa ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chamstwo zieje z tego komentarza...czyżby rolkarze byli takimi niekulturalnymi ludźmi?Czy to tylko kolejny frustrat?
@evka i pozostali ... czy Wy naprawdę musicie wyrażać swoją frustrację i manifestować w ten sposób swoje niespełnone, spaprane życie przez wieczne narzekanie i marudzenie na każdy temat ? W prasie są setki artykułów, które mnie nie interesują i nie komentuję pod każdym z nich, że to temat zbędny ... jeżeli sprawa rolek Was nie dotyczy - to co Wam przyjdzie z pustego, nic nie wnoszącego komentarza ? Podniesiecie sobie w ten sposób poziom satysfakcji z dowalenia komuś ? Nie masz rolek, rowera, hulajnogi - trudno, pewnie twoje życie jest puste i nie masz żadnych zainteresowań oprócz narzekania na wszystko. Jeżeli tak to masz przes_rane i żal mi Ciebie. A jeżeli coś tam CIę interesuje (w co nie wierzę), to nie chciałabyś o tym przeczytać w gazecie ? Czy gazety mają pisać i donosić tylko o Jarku, pielgrzymkach, złej władzy i burzach na Pomorzu ?!   Mam wrażenie, że jesteś starą zgnuśniałą babą warczącą z balkonu na hałasujące pod oknem dzieci, wychodzisz ze swoim wyleniałym kotei albo podgniłym psem na spacer i nie sprzątasz po nich kup i w ogóle pewnie kąpiesz się ze swoim zwierzęcie raz na 2 tygodnie bo CI szkoda wody i walisz przez to odorem gnijącego mięsa ...
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tu negatywnych komentarzy nic nie wnoszących do tego tematu, inicjatywa powstała od grupki osób jeżdżących w Lublinie na rolkach i to tylko dzięki nim takie coś powstało. Nie była to inicjatywa miasta ani żadnych gazet czy cokolwiek, nawet prezydent miasta się ucieszył na taki pomysł ale oczywiście jacyś imbecyle zawsze znajdą powody do narzekań. Nie narzekajcie tylko ruszcie się na następny NIGHTSKATING i zobaczcie jak fajnie jest ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra wiadomość, w końcu będzie więcej miejsc pracy w lublynie. Kiedyś pisaliście jeszcze o weekendowych walkach na poduszki dla przyszłych bezrobotnych czyt. "studentów". Full-wypas wiadomość dnia.   To pokazuje jak można sterować idiotami w stylu programów z tv i fejsiów oj ojojojo
jedynym idiotą jesteś tu Ty ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...