Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 sierpnia 2013 r.
23:41
Edytuj ten wpis

Pierwszy NightSkating w Lublinie (wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 10 A A

Około 500 miłośników jazdy na rolkach pojawiło się w czwartkowy wieczór na ulicach Lublina. Była to pierwsza w tym mieście odsłona akcji NightSkating.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kuba / 9 sierpnia 2013 o 12:04
0

Bardzo dobra wiadomość, w końcu będzie więcej miejsc pracy w lublynie. Kiedyś pisaliście jeszcze o weekendowych walkach na poduszki dla przyszłych bezrobotnych czyt. "studentów". Full-wypas wiadomość dnia.

To pokazuje jak można sterować idiotami w stylu programów z tv i fejsiów oj ojojojo

jedynym idiotą jesteś tu Ty ;)

Avatar
Kuba / 9 sierpnia 2013 o 12:00
0

Nie rozumiem tu negatywnych komentarzy nic nie wnoszących do tego tematu, inicjatywa powstała od grupki osób jeżdżących w Lublinie na rolkach i to tylko dzięki nim takie coś powstało. Nie była to inicjatywa miasta ani żadnych gazet czy cokolwiek, nawet prezydent miasta się ucieszył na taki pomysł ale oczywiście jacyś imbecyle zawsze znajdą powody do narzekań. Nie narzekajcie tylko ruszcie się na następny NIGHTSKATING i zobaczcie jak fajnie jest ;)

Avatar
Anka / 9 sierpnia 2013 o 11:37
0

Ale chamstwo zieje z tego komentarza...czyżby rolkarze byli takimi niekulturalnymi ludźmi?Czy to tylko kolejny frustrat?

@evka i pozostali ... czy Wy naprawdę musicie wyrażać swoją frustrację i manifestować w ten sposób swoje niespełnone, spaprane życie przez wieczne narzekanie i marudzenie na każdy temat ?

W prasie są setki artykułów, które mnie nie interesują i nie komentuję pod każdym z nich, że to temat zbędny ... jeżeli sprawa rolek Was nie dotyczy - to co Wam przyjdzie z pustego, nic nie wnoszącego komentarza ? Podniesiecie sobie w ten sposób poziom satysfakcji z dowalenia komuś ? Nie masz rolek, rowera, hulajnogi - trudno, pewnie twoje życie jest puste i nie masz żadnych zainteresowań oprócz narzekania na wszystko. Jeżeli tak to masz przes_rane i żal mi Ciebie. A jeżeli coś tam CIę interesuje (w co nie wierzę), to nie chciałabyś o tym przeczytać w gazecie ? Czy gazety mają pisać i donosić tylko o Jarku, pielgrzymkach, złej władzy i burzach na Pomorzu ?!

Mam wrażenie, że jesteś starą zgnuśniałą babą warczącą z balkonu na hałasujące pod oknem dzieci, wychodzisz ze swoim wyleniałym kotei albo podgniłym psem na spacer i nie sprzątasz po nich kup i w ogóle pewnie kąpiesz się ze swoim zwierzęcie raz na 2 tygodnie bo CI szkoda wody i walisz przez to odorem gnijącego mięsa ...

rozwiń
Avatar
żryj gruz cyganko / 9 sierpnia 2013 o 11:16
0

@evka i pozostali ... czy Wy naprawdę musicie wyrażać swoją frustrację i manifestować w ten sposób swoje niespełnone, spaprane życie przez wieczne narzekanie i marudzenie na każdy temat ?

W prasie są setki artykułów, które mnie nie interesują i nie komentuję pod każdym z nich, że to temat zbędny ... jeżeli sprawa rolek Was nie dotyczy - to co Wam przyjdzie z pustego, nic nie wnoszącego komentarza ? Podniesiecie sobie w ten sposób poziom satysfakcji z dowalenia komuś ? Nie masz rolek, rowera, hulajnogi - trudno, pewnie twoje życie jest puste i nie masz żadnych zainteresowań oprócz narzekania na wszystko. Jeżeli tak to masz przes_rane i żal mi Ciebie. A jeżeli coś tam CIę interesuje (w co nie wierzę), to nie chciałabyś o tym przeczytać w gazecie ? Czy gazety mają pisać i donosić tylko o Jarku, pielgrzymkach, złej władzy i burzach na Pomorzu ?!

Mam wrażenie, że jesteś starą zgnuśniałą babą warczącą z balkonu na hałasujące pod oknem dzieci, wychodzisz ze swoim wyleniałym kotei albo podgniłym psem na spacer i nie sprzątasz po nich kup i w ogóle pewnie kąpiesz się ze swoim zwierzęcie raz na 2 tygodnie bo CI szkoda wody i walisz przez to odorem gnijącego mięsa ...

@evka i pozostali ... czy Wy naprawdę musicie wyrażać swoją frustrację i manifestować w ten sposób swoje niespełnone, spaprane życie przez wieczne narzekanie i marudzenie na każdy temat ?

W prasie są setki artykułów, które mnie nie interesują i nie komentuję pod każdym z nich, że to temat zbędny ... jeżeli sprawa rolek Was nie dotyczy - to co Wam przyjdzie z pustego, nic nie wnoszącego komentarza ? Podniesiecie sobie w ten sposób poziom satysfakcji z dowalenia komuś ? Nie masz rolek, rowera, hulajnogi - trudno, pewnie twoje życie j... rozwiń

Avatar
evka / 9 sierpnia 2013 o 10:53
0

Kiedyś ludzie się bawili i nikt z tego nie robił wydarzenia. Była ta wzmianka na ostatniej stronie gazety. Dzisiaj jazda na rolkach urosła do informacji dnia. To teraz kolej na jeżdżących na rowerach, potem na hulajnodze i jakiś festyn jak przed wyborami, a wszyscy dojdą od razu do wniosku, że jest wspaniale. Zabawa to fajna sprawa, ale mało istotna jako temat dla gazety.

Avatar
Rooolki / 9 sierpnia 2013 o 10:46
0

Bardzo dobra wiadomość, w końcu będzie więcej miejsc pracy w lublynie. Kiedyś pisaliście jeszcze o weekendowych walkach na poduszki dla przyszłych bezrobotnych czyt. "studentów". Full-wypas wiadomość dnia.

To pokazuje jak można sterować idiotami w stylu programów z tv i fejsiów oj ojojojo

Pewnie wolisz siedzieć przed telewizorem i biadolić, oglądając tylko jedyną słuszną telewizję ?

Rusz się ! Załóż rolki ! Trochę sportu nigdy nikomu nie zaszkodziło (niezależnie czy ma czy nie ma pracy).

Byłem i jeździłem :)

Gratulacje i podziękowania dla organizatorów za bardzo miło spędzony czas.

Pewnie wolisz siedzieć przed telewizorem i biadolić, oglądając tylko jedyną słuszną telewizję ?

Rusz się ! Załóż rolki ! Trochę sportu nigdy nikomu nie zaszkodziło (niezależnie czy ma czy nie ma pracy).

Byłem i jeździłem :)

Gratulacje i podziękowania dla organizatorów za bardzo miło spędzony czas.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2013 o 09:29
0

 Nie rozumiem twojego komentarza? To że w Lublinie nie ma miejsc pracy to oznacza że ludzie niemogą brać udziału w wydarzeniach które ich interesują?? Inpreza zorganizowana na wysokim poziomie, wszyscy świetnie się bawili, wielkie dzieki dla organizatorów... Fajnie że po pracy można wybrać się na ciekawe wydarzenia;)

Palantowi chodzi o to, żeby czyścić pomniki jarkacza i nosić wieńce, zamiast jeździć na rolkach. ot cała filozofia pisu na zycie

Palantowi chodzi o to, żeby czyścić pomniki jarkacza i nosić wieńce, zamiast jeździć na rolkach. ot cała filozofia pisu na zycie

rozwiń
Avatar
Troll / 9 sierpnia 2013 o 09:18
0

cool pewnie na pejsbuku teraz focie przeglądają pokemony

eeeh marność nad marnościami

Avatar
Majk / 9 sierpnia 2013 o 08:32
0

 Nie rozumiem twojego komentarza? To że w Lublinie nie ma miejsc pracy to oznacza że ludzie niemogą brać udziału w wydarzeniach które ich interesują?? Inpreza zorganizowana na wysokim poziomie, wszyscy świetnie się bawili, wielkie dzieki dla organizatorów... Fajnie że po pracy można wybrać się na ciekawe wydarzenia;)

Avatar
outtalublyn / 9 sierpnia 2013 o 08:07
0

Bardzo dobra wiadomość, w końcu będzie więcej miejsc pracy w lublynie. Kiedyś pisaliście jeszcze o weekendowych walkach na poduszki dla przyszłych bezrobotnych czyt. "studentów". Full-wypas wiadomość dnia.

To pokazuje jak można sterować idiotami w stylu programów z tv i fejsiów oj ojojojo

Avatar
Kuba / 9 sierpnia 2013 o 12:04
0

Bardzo dobra wiadomość, w końcu będzie więcej miejsc pracy w lublynie. Kiedyś pisaliście jeszcze o weekendowych walkach na poduszki dla przyszłych bezrobotnych czyt. "studentów". Full-wypas wiadomość dnia.

To pokazuje jak można sterować idiotami w stylu programów z tv i fejsiów oj ojojojo

jedynym idiotą jesteś tu Ty ;)

Avatar
Kuba / 9 sierpnia 2013 o 12:00
0

Nie rozumiem tu negatywnych komentarzy nic nie wnoszących do tego tematu, inicjatywa powstała od grupki osób jeżdżących w Lublinie na rolkach i to tylko dzięki nim takie coś powstało. Nie była to inicjatywa miasta ani żadnych gazet czy cokolwiek, nawet prezydent miasta się ucieszył na taki pomysł ale oczywiście jacyś imbecyle zawsze znajdą powody do narzekań. Nie narzekajcie tylko ruszcie się na następny NIGHTSKATING i zobaczcie jak fajnie jest ;)

Avatar
Anka / 9 sierpnia 2013 o 11:37
0

Ale chamstwo zieje z tego komentarza...czyżby rolkarze byli takimi niekulturalnymi ludźmi?Czy to tylko kolejny frustrat?

@evka i pozostali ... czy Wy naprawdę musicie wyrażać swoją frustrację i manifestować w ten sposób swoje niespełnone, spaprane życie przez wieczne narzekanie i marudzenie na każdy temat ?

W prasie są setki artykułów, które mnie nie interesują i nie komentuję pod każdym z nich, że to temat zbędny ... jeżeli sprawa rolek Was nie dotyczy - to co Wam przyjdzie z pustego, nic nie wnoszącego komentarza ? Podniesiecie sobie w ten sposób poziom satysfakcji z dowalenia komuś ? Nie masz rolek, rowera, hulajnogi - trudno, pewnie twoje życie jest puste i nie masz żadnych zainteresowań oprócz narzekania na wszystko. Jeżeli tak to masz przes_rane i żal mi Ciebie. A jeżeli coś tam CIę interesuje (w co nie wierzę), to nie chciałabyś o tym przeczytać w gazecie ? Czy gazety mają pisać i donosić tylko o Jarku, pielgrzymkach, złej władzy i burzach na Pomorzu ?!

Mam wrażenie, że jesteś starą zgnuśniałą babą warczącą z balkonu na hałasujące pod oknem dzieci, wychodzisz ze swoim wyleniałym kotei albo podgniłym psem na spacer i nie sprzątasz po nich kup i w ogóle pewnie kąpiesz się ze swoim zwierzęcie raz na 2 tygodnie bo CI szkoda wody i walisz przez to odorem gnijącego mięsa ...

rozwiń
Avatar
żryj gruz cyganko / 9 sierpnia 2013 o 11:16
0

@evka i pozostali ... czy Wy naprawdę musicie wyrażać swoją frustrację i manifestować w ten sposób swoje niespełnone, spaprane życie przez wieczne narzekanie i marudzenie na każdy temat ?

W prasie są setki artykułów, które mnie nie interesują i nie komentuję pod każdym z nich, że to temat zbędny ... jeżeli sprawa rolek Was nie dotyczy - to co Wam przyjdzie z pustego, nic nie wnoszącego komentarza ? Podniesiecie sobie w ten sposób poziom satysfakcji z dowalenia komuś ? Nie masz rolek, rowera, hulajnogi - trudno, pewnie twoje życie jest puste i nie masz żadnych zainteresowań oprócz narzekania na wszystko. Jeżeli tak to masz przes_rane i żal mi Ciebie. A jeżeli coś tam CIę interesuje (w co nie wierzę), to nie chciałabyś o tym przeczytać w gazecie ? Czy gazety mają pisać i donosić tylko o Jarku, pielgrzymkach, złej władzy i burzach na Pomorzu ?!

Mam wrażenie, że jesteś starą zgnuśniałą babą warczącą z balkonu na hałasujące pod oknem dzieci, wychodzisz ze swoim wyleniałym kotei albo podgniłym psem na spacer i nie sprzątasz po nich kup i w ogóle pewnie kąpiesz się ze swoim zwierzęcie raz na 2 tygodnie bo CI szkoda wody i walisz przez to odorem gnijącego mięsa ...

@evka i pozostali ... czy Wy naprawdę musicie wyrażać swoją frustrację i manifestować w ten sposób swoje niespełnone, spaprane życie przez wieczne narzekanie i marudzenie na każdy temat ?

W prasie są setki artykułów, które mnie nie interesują i nie komentuję pod każdym z nich, że to temat zbędny ... jeżeli sprawa rolek Was nie dotyczy - to co Wam przyjdzie z pustego, nic nie wnoszącego komentarza ? Podniesiecie sobie w ten sposób poziom satysfakcji z dowalenia komuś ? Nie masz rolek, rowera, hulajnogi - trudno, pewnie twoje życie j... rozwiń

Avatar
evka / 9 sierpnia 2013 o 10:53
0

Kiedyś ludzie się bawili i nikt z tego nie robił wydarzenia. Była ta wzmianka na ostatniej stronie gazety. Dzisiaj jazda na rolkach urosła do informacji dnia. To teraz kolej na jeżdżących na rowerach, potem na hulajnodze i jakiś festyn jak przed wyborami, a wszyscy dojdą od razu do wniosku, że jest wspaniale. Zabawa to fajna sprawa, ale mało istotna jako temat dla gazety.

Avatar
Rooolki / 9 sierpnia 2013 o 10:46
0

Bardzo dobra wiadomość, w końcu będzie więcej miejsc pracy w lublynie. Kiedyś pisaliście jeszcze o weekendowych walkach na poduszki dla przyszłych bezrobotnych czyt. "studentów". Full-wypas wiadomość dnia.

To pokazuje jak można sterować idiotami w stylu programów z tv i fejsiów oj ojojojo

Pewnie wolisz siedzieć przed telewizorem i biadolić, oglądając tylko jedyną słuszną telewizję ?

Rusz się ! Załóż rolki ! Trochę sportu nigdy nikomu nie zaszkodziło (niezależnie czy ma czy nie ma pracy).

Byłem i jeździłem :)

Gratulacje i podziękowania dla organizatorów za bardzo miło spędzony czas.

Pewnie wolisz siedzieć przed telewizorem i biadolić, oglądając tylko jedyną słuszną telewizję ?

Rusz się ! Załóż rolki ! Trochę sportu nigdy nikomu nie zaszkodziło (niezależnie czy ma czy nie ma pracy).

Byłem i jeździłem :)

Gratulacje i podziękowania dla organizatorów za bardzo miło spędzony czas.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2013 o 09:29
0

 Nie rozumiem twojego komentarza? To że w Lublinie nie ma miejsc pracy to oznacza że ludzie niemogą brać udziału w wydarzeniach które ich interesują?? Inpreza zorganizowana na wysokim poziomie, wszyscy świetnie się bawili, wielkie dzieki dla organizatorów... Fajnie że po pracy można wybrać się na ciekawe wydarzenia;)

Palantowi chodzi o to, żeby czyścić pomniki jarkacza i nosić wieńce, zamiast jeździć na rolkach. ot cała filozofia pisu na zycie

Palantowi chodzi o to, żeby czyścić pomniki jarkacza i nosić wieńce, zamiast jeździć na rolkach. ot cała filozofia pisu na zycie

rozwiń
Avatar
Troll / 9 sierpnia 2013 o 09:18
0

cool pewnie na pejsbuku teraz focie przeglądają pokemony

eeeh marność nad marnościami

Avatar
Majk / 9 sierpnia 2013 o 08:32
0

 Nie rozumiem twojego komentarza? To że w Lublinie nie ma miejsc pracy to oznacza że ludzie niemogą brać udziału w wydarzeniach które ich interesują?? Inpreza zorganizowana na wysokim poziomie, wszyscy świetnie się bawili, wielkie dzieki dla organizatorów... Fajnie że po pracy można wybrać się na ciekawe wydarzenia;)

Avatar
outtalublyn / 9 sierpnia 2013 o 08:07
0

Bardzo dobra wiadomość, w końcu będzie więcej miejsc pracy w lublynie. Kiedyś pisaliście jeszcze o weekendowych walkach na poduszki dla przyszłych bezrobotnych czyt. "studentów". Full-wypas wiadomość dnia.

To pokazuje jak można sterować idiotami w stylu programów z tv i fejsiów oj ojojojo

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 5 1

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 7 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 1

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 3 4

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 35 7

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 6

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 37 29

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!