Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podczas matury w ZSE ktoś rozpylił gaz pieprzowy

Utworzony przez trolzxcvbnm, 22 listopada 2011 r. o 20:19 Powrót do artykułu
Policja ustali? Przecież ich złapali i całą przerwę trzymali przy stoliku Dobra szkoła, więc kto tego rumuna przyjął w szeregi uczniów? Polska dla Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mineło już 10lat i się nic nie zmieniło, Hancowa nadal tam wegetuje ? :)Pozdrowionka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończyłem tą szkołę w 2002r i była to na prawdę świetna szkoła. Żal czytać o takich incydentach. Pozdrawiam 5ET.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Hanc to jedna z lepszych dyrektor szkół jakie miałem przyjemnośc poznac. Pozdr. 4DT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikomu nic nie zrobią bo to pewnie jakiś idiota z liceum w ZSEL, a przecież pani dyrektor uwielbia bardzo uzdolnionych uczniów tego liceum... chyba najgorszego w Lbn. Słyszałem że były plany likwidacji technikum i rozwinięcia liceum tylko po co ? żeby jeszcze więcej głąbów przychodziło ? Tacy sportowcy... 2/3 klasy na zwolnieniach lekarskich cały rok, żadnych szczególnych osiągnięć. Pozdrawiam Absolwent najlepszego Technikum w woj. Lubleskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...prowadzimy postępowanie, które ma wyjaśnić, kto to zrobił..." tak sie składa ze kazdy ze szkoły wie kto to zrobił wiec po co postepowanie. Zamknać gnoja za to co zrobil i za robienie obciachu X LO w ZSEL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu była taka sama sytuacja ale nie podczas matur tylko w czasie jednej z przerw. Nie pamiętam tylko czy wtedy sprawca został ukarany. Z tego co słyszałem wszyscy wiedzą kto to zrobił wczoraj ale podobno nie ma żadnych dowodów. Liczę na to, że zostaną oni wyrzuceni ze szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS: Ten gaz został rozpylony przez 2 uczniów liceum (oczywiście ze środowiska dresów, bo przecież zawsze muszą pokazać jacy są odważni). Z takimi tylko 2 ostrzegawcze magazynki wystrzelone w tył głowy i do piachu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...