Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 listopada 2011 r.
18:20
Edytuj ten wpis

Podczas matury w ZSE ktoś rozpylił gaz pieprzowy

Autor: Zdjęcie autora (mawi)
0 8 A A
Jeden z uczniów źle się poczuł i konieczny był przyjazd karetki pogotowia (Karol Zienkiewicz / Archi
Jeden z uczniów źle się poczuł i konieczny był przyjazd karetki pogotowia (Karol Zienkiewicz / Archi

Do incydentu doszło dziś rano, podczas pisemnej matury z języka polskiego w Zespole Szkół Elektronicznych przy ul. Wojciechowskiej w Lublinie. Na korytarzu ktoś rozpylił gaz pieprzowy. Dyrekcja szkoły wezwała policję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Na miejscu okazało się, że w wyniku tego zdarzenia jeden z uczniów źle się poczuł i konieczny był przyjazd karetki pogotowia – informuje Anna Smarzak z lubelskiej policji.

Po udzieleniu pomocy lekarskiej poszkodowany uczeń został oddany w ręce rodziców. Żartowniś, który rozpylił gaz musi się teraz liczyć z konsekwencjami.

– Sprawca na razie nie został zatrzymany, ale prowadzimy postępowanie, które ma wyjaśnić, kto to zrobił – mówi Smarzak.

Informację o incydencie dostaliśmy od naszego Czytelnika na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl Dziękujemy.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JaxTeller / 23 listopada 2011 o 18:27
0
PS: Ten gaz został rozpylony przez 2 uczniów liceum (oczywiście ze środowiska dresów, bo przecież zawsze muszą pokazać jacy są odważni).

Z takimi tylko 2 ostrzegawcze magazynki wystrzelone w tył głowy i do piachu...
Avatar
JaxTeller / 23 listopada 2011 o 18:23
0
Rok temu była taka sama sytuacja ale nie podczas matur tylko w czasie jednej z przerw. Nie pamiętam tylko czy wtedy sprawca został ukarany. Z tego co słyszałem wszyscy wiedzą kto to zrobił wczoraj ale podobno nie ma żadnych dowodów. Liczę na to, że zostaną oni wyrzuceni ze szkoły.
Avatar
ciastek / 23 listopada 2011 o 18:01
0
"...prowadzimy postępowanie, które ma wyjaśnić, kto to zrobił..." tak sie składa ze kazdy ze szkoły wie kto to zrobił<lol> wiec po co postepowanie. Zamknać gnoja za to co zrobil i za robienie obciachu X LO w ZSEL!!!
Avatar
Michał / 23 listopada 2011 o 16:38
0
Nikomu nic nie zrobią bo to pewnie jakiś idiota z liceum w ZSEL, a przecież pani dyrektor uwielbia bardzo uzdolnionych uczniów tego liceum... chyba najgorszego w Lbn. Słyszałem że były plany likwidacji technikum i rozwinięcia liceum tylko po co ? żeby jeszcze więcej głąbów przychodziło ? Tacy sportowcy... 2/3 klasy na zwolnieniach lekarskich cały rok, żadnych szczególnych osiągnięć.
Pozdrawiam
Absolwent najlepszego Technikum w woj. Lubleskim
Nikomu nic nie zrobią bo to pewnie jakiś idiota z liceum w ZSEL, a przecież pani dyrektor uwielbia bardzo uzdolnionych uczniów tego liceum... chyba najgorszego w Lbn. Słyszałem że były plany likwidacji technikum i rozwinięcia liceum tylko po co ? żeby jeszcze więcej głąbów przychodziło ? Tacy sportowcy... 2/3 klasy na zwolnieniach lekarskich cały rok, żadnych szczególnych osiągnięć.
Pozdrawiam
Absolwent najlepszego Technikum w woj. Lubleskim rozwiń
Avatar
marcus / 23 listopada 2011 o 10:51
0
P. Hanc to jedna z lepszych dyrektor szkół jakie miałem przyjemnośc poznac. Pozdr. 4DT
Avatar
daro / 22 listopada 2011 o 22:53
0
Kończyłem tą szkołę w 2002r i była to na prawdę świetna szkoła. Żal czytać o takich incydentach. Pozdrawiam 5ET.
Avatar
hahaha / 22 listopada 2011 o 22:50
0
Mineło już 10lat i się nic nie zmieniło, Hancowa nadal tam wegetuje ? :)Pozdrowionka
Avatar
trolzxcvbnm / 22 listopada 2011 o 20:19
0
Policja ustali? Przecież ich złapali i całą przerwę trzymali przy stoliku Dobra szkoła, więc kto tego rumuna przyjął w szeregi uczniów?
Polska dla Polaków.
Avatar
JaxTeller / 23 listopada 2011 o 18:27
0
PS: Ten gaz został rozpylony przez 2 uczniów liceum (oczywiście ze środowiska dresów, bo przecież zawsze muszą pokazać jacy są odważni).

Z takimi tylko 2 ostrzegawcze magazynki wystrzelone w tył głowy i do piachu...
Avatar
JaxTeller / 23 listopada 2011 o 18:23
0
Rok temu była taka sama sytuacja ale nie podczas matur tylko w czasie jednej z przerw. Nie pamiętam tylko czy wtedy sprawca został ukarany. Z tego co słyszałem wszyscy wiedzą kto to zrobił wczoraj ale podobno nie ma żadnych dowodów. Liczę na to, że zostaną oni wyrzuceni ze szkoły.
Avatar
ciastek / 23 listopada 2011 o 18:01
0
"...prowadzimy postępowanie, które ma wyjaśnić, kto to zrobił..." tak sie składa ze kazdy ze szkoły wie kto to zrobił<lol> wiec po co postepowanie. Zamknać gnoja za to co zrobil i za robienie obciachu X LO w ZSEL!!!
Avatar
Michał / 23 listopada 2011 o 16:38
0
Nikomu nic nie zrobią bo to pewnie jakiś idiota z liceum w ZSEL, a przecież pani dyrektor uwielbia bardzo uzdolnionych uczniów tego liceum... chyba najgorszego w Lbn. Słyszałem że były plany likwidacji technikum i rozwinięcia liceum tylko po co ? żeby jeszcze więcej głąbów przychodziło ? Tacy sportowcy... 2/3 klasy na zwolnieniach lekarskich cały rok, żadnych szczególnych osiągnięć.
Pozdrawiam
Absolwent najlepszego Technikum w woj. Lubleskim
Nikomu nic nie zrobią bo to pewnie jakiś idiota z liceum w ZSEL, a przecież pani dyrektor uwielbia bardzo uzdolnionych uczniów tego liceum... chyba najgorszego w Lbn. Słyszałem że były plany likwidacji technikum i rozwinięcia liceum tylko po co ? żeby jeszcze więcej głąbów przychodziło ? Tacy sportowcy... 2/3 klasy na zwolnieniach lekarskich cały rok, żadnych szczególnych osiągnięć.
Pozdrawiam
Absolwent najlepszego Technikum w woj. Lubleskim rozwiń
Avatar
marcus / 23 listopada 2011 o 10:51
0
P. Hanc to jedna z lepszych dyrektor szkół jakie miałem przyjemnośc poznac. Pozdr. 4DT
Avatar
daro / 22 listopada 2011 o 22:53
0
Kończyłem tą szkołę w 2002r i była to na prawdę świetna szkoła. Żal czytać o takich incydentach. Pozdrawiam 5ET.
Avatar
hahaha / 22 listopada 2011 o 22:50
0
Mineło już 10lat i się nic nie zmieniło, Hancowa nadal tam wegetuje ? :)Pozdrowionka
Avatar
trolzxcvbnm / 22 listopada 2011 o 20:19
0
Policja ustali? Przecież ich złapali i całą przerwę trzymali przy stoliku Dobra szkoła, więc kto tego rumuna przyjął w szeregi uczniów?
Polska dla Polaków.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 4 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia]
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia] 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 93 23

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 35 4

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 4

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 1

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!