Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci przeciw szefom

Utworzony przez mn, 10 listopada 2008 r. o 17:38 Powrót do artykułu
Policjanci informują, że miało dojść do odwołania szefa ogniwa patrolowo-interwencyjnego, Grzegorza Zarajczyka. Tylko protest załogi uratował go przed przenosinami na stanowisko dyżurnego w VII Komisariacie Policji. No to jak to jest w tej Policji lubelskiej?Najpierw kierownik Grzesio dostaje 1000zł premi za dzielne noszenie biurek z Lipowej na Zana,a teraz ten niedobry komendant chciał go wykopsać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mn napisał:
Policjanci informują, że miało dojść do odwołania szefa ogniwa patrolowo-interwencyjnego, Grzegorza Zarajczyka. Tylko protest załogi uratował go przed przenosinami na stanowisko dyżurnego w VII Komisariacie Policji. No to jak to jest w tej Policji lubelskiej?Najpierw kierownik Grzesio dostaje 1000zł premi za dzielne noszenie biurek z Lipowej na Zana,a teraz ten niedobry komendant chciał go wykopsać?
Szanowna koleżanko chcesz poznać szczegóły skąd dokąd jakie biurko? sięgnij do źródła. Nie słuchaj co mówią inni, sprawdź sama. Pozdrawiam wszystkjich co znają tego gościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mabyć w policji dobrze jak nowych policjantów szkolą ubecy czy wysokie funkcje pełnią z tzw iof którzy ścigali kiedyż za chodzenie do kościoła czy też ślub kościelny,czy tea zaczynali swoją piekną karierę w SB a teraz są naczelnikami czy tea komendantami i jak ma być normalnie czy też zdrowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tak chyba wszędzie, ostatnie zmiany komendantów w naszym województwie nikomu nie pójdą na zdrowie, gdybym miał mniej służby to już dawno bym to pier***..nął, jeszcze dwa lata musze popracować, ale po zmianie szefa strasznie będzie trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest szefem więc ma prawo do ruchów kadrowych nie wiem w czym problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze cenilem i cenie podejscie do obowiazkow sluzbowych G.Z , goraco go pozdrawiam i marzy i sie taki dowodca ! ps. nie jestem z KP IV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najczęściej szef zwalnia ludzi którzy mu zagrażają lub zrobili swoje i są niepotrzebni Tak postępują ludzie bez honoru bez pojęcia o pracy Jestem pewien że ten pseudo komendant przyszedł z jakiegoś zadupia Plecak pewnie był a teraz urósł w piórka całkiem Na ulicę go lub na stadion Motoru na meczu z avią w pierwszym rzędzie bez tarczy i pory pełne Pozdro dla prawdziwych glin GZ nie daj się Jesteśmy z Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieski się żrą o nową budę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
§ 16. Przełożony powinien dawać podwładnym przykład nienagannego zachowania, w szczególności nie powinien nadużywać stanowiska, funkcji, stopnia policyjnego w celu poniżenia podległego policjanta. § 17. Przełożony powinien zapewnić podległym policjantom właściwe warunki wykonywania zadań i rozwoju zawodowego oraz dbać o atmosferę pracy i dobre stosunki międzyludzkie. § 18. Kierując działaniami podległych policjantów, przełożony powinien wydawać jasne i zrozumiałe polecenia oraz inspirować i motywować ich do działania. § 23. Policjant powinien dbać o społeczny wizerunek Policji jako formacji, w której służy i podejmować działania służące budowaniu zaufania do niej. ..... a ja myślałem o wstąpieniu do Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest taka wazna sprawa czy to jest po prostu zwykla ocena ludzi.?Przecieez ten komendant nie przyszedl z ulicu i przedtem znal osiagniecia swoich podwladnycdh. wiedz dlaczego ten szum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zawsze cenilem i cenie podejscie do obowiazkow sluzbowych G.Z , goraco go pozdrawiam i marzy i sie taki dowodca ! ps. nie jestem z KP IV
ta wypowiedz mnie mnie z szokowała w całym lbn mówi się o kpIV oczywiście wśród policjantów i tylko o jednym ogniwie ciekawe jakim ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Czy to jest taka wazna sprawa czy to jest po prostu zwykla ocena ludzi.?Przecieez ten komendant nie przyszedl z ulicu i przedtem znal osiagniecia swoich podwladnycdh. wiedz dlaczego ten szum?
jak nie z ulicy z zadupia przyszdl i ciekawe skąd miał znać podwładnych jak nigdy w lublinie nie pracował a nawet w tym powiecie nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiez skad zna? Z katowni dedektywie z katowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wypowiedź o G Z to chyba napisał sam G Z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi nowość !!! Ta choroba zżera Policję od lat !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Policjanci moze da diabla wiecej odwagi.Napisano anonim w obronie kolegow. Zabraklo odwagi by sie podpisac? Szczegolnie w policji nie mozna dopuscic do rutyny. Wiec coz zlego wtym ze nowy komendant kompletuje soj zespol? Napewno nie protestuja policjanci sluzb patrolowych.Protestuja ci ktorym d.. przyrosly do stanowisk. A ocena skutecznosci jest nieublagana. To samo Komendant wojewodzki powinien zrobic,a moze juz robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka że komendant Szklarz to typowy karierowicz. Był w Poniatowej i wszyscy życzyli mu awansu bo nie mogli wytrzymać z mendą. To też o czymś świadczy jeśli 90 proc. załogi nie trawi szefa. A dobrego szefa poznaje się tez po tym jak dba o ludzi.... On dba tylko o siebie...Czepia się nie istotnych rzeczy bo chyba lubi jak się o nim myśli. Tak wogóle to b.prosty człowieczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treba zwrócic uwage na odpowiedzialność redaktorów w przypadkach anonimów. Anonimowo mozna wszystko powiedziec i napisac. MOzna krzywdzic ludzi i dzialac na szkode bezpieczenstwa. Anonim doszedl jeden? czy kilka? Wartykule pisze ze policjanci sie skarżą czyli kilku cojamniej. NIe wiem dlaczego ale anonimowe pisanie zarzutów wobec jakis osob jest dzialniem nie fair.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzialna to idź do policji lub innych służb mundurowych i powiedz prosto w oczy przełożonemu że źle robi Ciekawe ile popracujesz po tym To nie są zwykli prywaciarze ani biznesmeni dbający o firmę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...