Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto pisał ten artykuł? Kto go recenzował..? Ile lat miała dziewczyna? 13 czy 14?! z Artykułu jasno to nie wynika... masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt że pisał to skończony debil i idiota nie ulega wątpliwości. I na koniec pierdolony matole który pisał te rzygowiny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Zabił dziewczynkę a nie kurwa potrącił matole !!!!!!!!!!!!!  Skoro pisze ni8emoto o potrąceniu to kurwa naucz się że poprawnie powinno być - potrącił smiertelnie . Jak można pracować w gazecie i pisać takie gówna  kurwa to wkurwia nawet kubek kawy !!! Jeśli dzienik płaci temu baranowi to ja nie mam dla Wasz szacunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kitu nie wiem, skąd biorą tych redaktorów. GW to ścierwo, ale przynajmniej mają przyzwoity warsztat, więc od strony technicznej da się ich czytać. KL i DW odpalam, coraz częściej dla beki z dziennikarzyn-analfabetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto kolejny dowód na świętość Jana Pawła II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba zacznę pisać do tych wszystkich portali, czy by mnie nie zatrudnili nawet za połowę tego, co płacą swoim redaktorom. Ja przynajmniej będę sprawdzał moje artykuły przed wysłaniem, więc nie będzie w nich błędów ani sprzecznych ze sobą informacji. Patrząc na poziom dzisiejszych internetowych redaktorków wszelkiej maści, mam realne szanse na zatrudnienie w tej branży :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci dla mordercy z BMW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia! Rodzinę dziewczynki proszę o kontakt pod numerem 501 123 832.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto kolejny dowód na świętość Jana Pawła II.
Tzn z siebie też umiałbyś zakpić? Bo jak na razie jestes chyba największym idiotą na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia! Rodzinę dziewczynki proszę o kontakt pod numerem 501 123 832.
Nie spamuj!!! jak sie mozna domyslic firma hiena od odszkodowan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czyim synem jest typ z BMW. Pewnie tatuś sędzia, prokurator lub adwokat. Coś mi się zdaje, że dostanie tylko zawiasy lub niewielką grzywnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czyim synem jest typ z BMW. Pewnie tatuś sędzia, prokurator lub adwokat. Coś mi się zdaje, że dostanie tylko zawiasy lub niewielką grzywnę.
Najpewniej piszącego te słowa Huberta.A tak poważnie zanim kogoś oskarzysz to się zastanów i sprawdź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czyim synem jest typ z BMW. Pewnie tatuś sędzia, prokurator lub adwokat. Coś mi się zdaje, że dostanie tylko zawiasy lub niewielką grzywnę.
 
Ciekawe, czyim synem jest typ z BMW. Pewnie tatuś sędzia, prokurator lub adwokat. Coś mi się zdaje, że dostanie tylko zawiasy lub niewielką grzywnę.
Syn komendanta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci dla mordercy z BMW!
Mistrzu, jeśli masz dwie komórki mózgowe połączone neuronem, to pomyśl przez chwilę zanim coś napiszesz.Nie bronię kierowcy. Współczuję mu tak samo jak rodzinie dziewczyny. Wszyscy oskarżyciele postawcie się na moment na jego miejscu! Wszyscy jeździcie 40km/h ulicą, gdzie był wypadek? Nigdy nie wbiegł wam na przejście pieszy? Udało Wam się wyhamować, to macie farta! Nie tak dawno był identyczny wypadek na Zana koło Leclerk'a. Uczęszczane przejście, a nie takie, za przeproszeniem, peryferie. Dziewczyna została śmiertelnie potrącona na przejściu i wszyscy "sprawiedliwi" twierdzili, że to jej wina, bo wbiegła, bo słuchawki., bo coś tam jeszcze. A teraz tylko wina kierowcy! Trochę uczciwości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia ogromna, zarówno dla rodziców dziewczynki jak i dla kierowcy i jego rodziny. Obie rodziny będa naznaczone tym piętnem. Trudno wybaczyć smierc szczególnie dziecka. Ból matki nie do wyobrażenia. Ale pamiętajmy tez o kierowcy. On równiez jest ofiarą -  żaden jego kolejny dzień po tym zarzeniu nie będzie już taki sam jak przedtem. Będzie karany przez własne sumienie do końca życia - gdy inni "komentatorzy" dawno o tym zapomną. Nie wiemy dlaczego takie rzeczy się dzieją - jestesmy katolikami -  kochamy tak mówić o sobie - więc wierzmy: Bóg ja chcial mieć u siebie, wybrał takie narzędzie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...