Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 kwietnia 2014 r.
21:15
Edytuj ten wpis

Potrącił 13-latkę na ul. Jana Pawła II. Usłyszał zarzuty

1 14 A A

Piotr C., który potrącił 13-latkę na ul. Jana Pawła II usłyszał dzisiaj zarzuty. Może mu grozić do 8 lat więzienia - informuje Gazeta Wyborcza Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kierowca usłyszał zarzut spowodowania wypadku, w którym zginęła 14-latka. Jak informuje Gazeta Wyborcza Lublin mężczyzna uważa, że przyczynił się do wypadku, ale nie wie, w jakim stopniu. W jego ocenie ofiara także przyczyniła się do wypadku. Grozi mu teraz do 8 lat więzienia. - Wyraził skruchę, bardzo żałuje tego, co się stało. Powiedział, że nie zamierza uchylać się o odpowiedzialności - mówi "Gazecie" Justyna Rutkowska-Skowronek, szefowa Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe. Do wypadku doszło w niedzielę, 23 marca około godz. 18.30 na ul. Jana Pawła II w Lublinie w pobliżu Lidla i skrętu w ul. Granitową. 25-latek kierujący samochodem marki BMW jechał od ul. Armii Krajowej w kierunku al. Kraśnickiej. Na oznaczonym przejściu dla pieszych potrącił 13-letnią dziewczynkę. Kierowca bmw to 25-letni mieszkaniec Lublina. Był trzeźwy. Dziewczynka, była mieszkanką Lublina. W sierpniu skończyłaby 14 lat.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bo / 9 kwietnia 2014 o 10:13
0

Tragedia ogromna, zarówno dla rodziców dziewczynki jak i dla kierowcy i jego rodziny. Obie rodziny będa naznaczone tym piętnem. Trudno wybaczyć smierc szczególnie dziecka. Ból matki nie do wyobrażenia. Ale pamiętajmy tez o kierowcy. On równiez jest ofiarą -  żaden jego kolejny dzień po tym zarzeniu nie będzie już taki sam jak przedtem. Będzie karany przez własne sumienie do końca życia - gdy inni "komentatorzy" dawno o tym zapomną. Nie wiemy dlaczego takie rzeczy się dzieją - jestesmy katolikami -  kochamy tak mówić o sobie - więc wierzmy: Bóg ja chcial mieć u siebie, wybrał takie narzędzie.....

Tragedia ogromna, zarówno dla rodziców dziewczynki jak i dla kierowcy i jego rodziny. Obie rodziny będa naznaczone tym piętnem. Trudno wybaczyć smierc szczególnie dziecka. Ból matki nie do wyobrażenia. Ale pamiętajmy tez o kierowcy. On równiez jest ofiarą -  żaden jego kolejny dzień po tym zarzeniu nie będzie już taki sam jak przedtem. Będzie karany przez własne sumienie do końca życia - gdy inni "komentatorzy" dawno o tym zapomną. Nie wiemy dlaczego takie rzeczy się dzieją - jestesmy katolikami -  kochamy tak mówić o sobie - wi... rozwiń

Avatar
też kierowca / 8 kwietnia 2014 o 19:42
0

Kara śmierci dla mordercy z BMW!

Mistrzu, jeśli masz dwie komórki mózgowe połączone neuronem, to pomyśl przez chwilę zanim coś napiszesz.Nie bronię kierowcy. Współczuję mu tak samo jak rodzinie dziewczyny. Wszyscy oskarżyciele postawcie się na moment na jego miejscu! Wszyscy jeździcie 40km/h ulicą, gdzie był wypadek? Nigdy nie wbiegł wam na przejście pieszy? Udało Wam się wyhamować, to macie farta! Nie tak dawno był identyczny wypadek na Zana koło Leclerk'a. Uczęszczane przejście, a nie takie, za przeproszeniem, peryferie. Dziewczyna została śmiertelnie potrącona na przejściu i wszyscy "sprawiedliwi" twierdzili, że to jej wina, bo wbiegła, bo słuchawki., bo coś tam jeszcze. A teraz tylko wina kierowcy! Trochę uczciwości!

Mistrzu, jeśli masz dwie komórki mózgowe połączone neuronem, to pomyśl przez chwilę zanim coś napiszesz.Nie bronię kierowcy. Współczuję mu tak samo jak rodzinie dziewczyny. Wszyscy oskarżyciele postawcie się na moment na jego miejscu! Wszyscy jeździcie 40km/h ulicą, gdzie był wypadek? Nigdy nie wbiegł wam na przejście pieszy? Udało Wam się wyhamować, to macie farta! Nie tak dawno był identyczny wypadek na Zana koło Leclerk'a. Uczęszczane przejście, a nie takie, za przeproszeniem, peryferie. Dziewczyna została śmiertelnie pot... rozwiń

Avatar
Gość / 8 kwietnia 2014 o 14:13
0

Ciekawe, czyim synem jest typ z BMW. Pewnie tatuś sędzia, prokurator lub adwokat. Coś mi się zdaje, że dostanie tylko zawiasy lub niewielką grzywnę.

Ciekawe, czyim synem jest typ z BMW. Pewnie tatuś sędzia, prokurator lub adwokat. Coś mi się zdaje, że dostanie tylko zawiasy lub niewielką grzywnę.

Syn komendanta

Syn komendanta

rozwiń
Avatar
lubelak / 8 kwietnia 2014 o 13:27
0

Ciekawe, czyim synem jest typ z BMW. Pewnie tatuś sędzia, prokurator lub adwokat. Coś mi się zdaje, że dostanie tylko zawiasy lub niewielką grzywnę.

Najpewniej piszącego te słowa Huberta.A tak poważnie zanim kogoś oskarzysz to się zastanów i sprawdź

Avatar
Hubert / 8 kwietnia 2014 o 10:26
0

Ciekawe, czyim synem jest typ z BMW. Pewnie tatuś sędzia, prokurator lub adwokat. Coś mi się zdaje, że dostanie tylko zawiasy lub niewielką grzywnę.

Avatar
ula / 8 kwietnia 2014 o 09:13
0

Wyrazy współczucia!

Rodzinę dziewczynki proszę o kontakt pod numerem 501 123 832.

Nie spamuj!!!

jak sie mozna domyslic firma hiena od odszkodowan

Avatar
Gość / 8 kwietnia 2014 o 09:07
0

Oto kolejny dowód na świętość Jana Pawła II.

Tzn z siebie też umiałbyś zakpić? Bo jak na razie jestes chyba największym idiotą na tym forum.

Avatar
Kontakt / 8 kwietnia 2014 o 09:00
0

Wyrazy współczucia!

Rodzinę dziewczynki proszę o kontakt pod numerem 501 123 832.

Avatar
mistrz / 8 kwietnia 2014 o 06:58
0

Kara śmierci dla mordercy z BMW!

Avatar
Marcin / 8 kwietnia 2014 o 02:23
0

Chyba zacznę pisać do tych wszystkich portali, czy by mnie nie zatrudnili nawet za połowę tego, co płacą swoim redaktorom. Ja przynajmniej będę sprawdzał moje artykuły przed wysłaniem, więc nie będzie w nich błędów ani sprzecznych ze sobą informacji. Patrząc na poziom dzisiejszych internetowych redaktorków wszelkiej maści, mam realne szanse na zatrudnienie w tej branży :)

Avatar
bo / 9 kwietnia 2014 o 10:13
0

Tragedia ogromna, zarówno dla rodziców dziewczynki jak i dla kierowcy i jego rodziny. Obie rodziny będa naznaczone tym piętnem. Trudno wybaczyć smierc szczególnie dziecka. Ból matki nie do wyobrażenia. Ale pamiętajmy tez o kierowcy. On równiez jest ofiarą -  żaden jego kolejny dzień po tym zarzeniu nie będzie już taki sam jak przedtem. Będzie karany przez własne sumienie do końca życia - gdy inni "komentatorzy" dawno o tym zapomną. Nie wiemy dlaczego takie rzeczy się dzieją - jestesmy katolikami -  kochamy tak mówić o sobie - więc wierzmy: Bóg ja chcial mieć u siebie, wybrał takie narzędzie.....

Tragedia ogromna, zarówno dla rodziców dziewczynki jak i dla kierowcy i jego rodziny. Obie rodziny będa naznaczone tym piętnem. Trudno wybaczyć smierc szczególnie dziecka. Ból matki nie do wyobrażenia. Ale pamiętajmy tez o kierowcy. On równiez jest ofiarą -  żaden jego kolejny dzień po tym zarzeniu nie będzie już taki sam jak przedtem. Będzie karany przez własne sumienie do końca życia - gdy inni "komentatorzy" dawno o tym zapomną. Nie wiemy dlaczego takie rzeczy się dzieją - jestesmy katolikami -  kochamy tak mówić o sobie - wi... rozwiń

Avatar
też kierowca / 8 kwietnia 2014 o 19:42
0

Kara śmierci dla mordercy z BMW!

Mistrzu, jeśli masz dwie komórki mózgowe połączone neuronem, to pomyśl przez chwilę zanim coś napiszesz.Nie bronię kierowcy. Współczuję mu tak samo jak rodzinie dziewczyny. Wszyscy oskarżyciele postawcie się na moment na jego miejscu! Wszyscy jeździcie 40km/h ulicą, gdzie był wypadek? Nigdy nie wbiegł wam na przejście pieszy? Udało Wam się wyhamować, to macie farta! Nie tak dawno był identyczny wypadek na Zana koło Leclerk'a. Uczęszczane przejście, a nie takie, za przeproszeniem, peryferie. Dziewczyna została śmiertelnie potrącona na przejściu i wszyscy "sprawiedliwi" twierdzili, że to jej wina, bo wbiegła, bo słuchawki., bo coś tam jeszcze. A teraz tylko wina kierowcy! Trochę uczciwości!

Mistrzu, jeśli masz dwie komórki mózgowe połączone neuronem, to pomyśl przez chwilę zanim coś napiszesz.Nie bronię kierowcy. Współczuję mu tak samo jak rodzinie dziewczyny. Wszyscy oskarżyciele postawcie się na moment na jego miejscu! Wszyscy jeździcie 40km/h ulicą, gdzie był wypadek? Nigdy nie wbiegł wam na przejście pieszy? Udało Wam się wyhamować, to macie farta! Nie tak dawno był identyczny wypadek na Zana koło Leclerk'a. Uczęszczane przejście, a nie takie, za przeproszeniem, peryferie. Dziewczyna została śmiertelnie pot... rozwiń

Avatar
Gość / 8 kwietnia 2014 o 14:13
0

Ciekawe, czyim synem jest typ z BMW. Pewnie tatuś sędzia, prokurator lub adwokat. Coś mi się zdaje, że dostanie tylko zawiasy lub niewielką grzywnę.

Ciekawe, czyim synem jest typ z BMW. Pewnie tatuś sędzia, prokurator lub adwokat. Coś mi się zdaje, że dostanie tylko zawiasy lub niewielką grzywnę.

Syn komendanta

Syn komendanta

rozwiń
Avatar
lubelak / 8 kwietnia 2014 o 13:27
0

Ciekawe, czyim synem jest typ z BMW. Pewnie tatuś sędzia, prokurator lub adwokat. Coś mi się zdaje, że dostanie tylko zawiasy lub niewielką grzywnę.

Najpewniej piszącego te słowa Huberta.A tak poważnie zanim kogoś oskarzysz to się zastanów i sprawdź

Avatar
Hubert / 8 kwietnia 2014 o 10:26
0

Ciekawe, czyim synem jest typ z BMW. Pewnie tatuś sędzia, prokurator lub adwokat. Coś mi się zdaje, że dostanie tylko zawiasy lub niewielką grzywnę.

Avatar
ula / 8 kwietnia 2014 o 09:13
0

Wyrazy współczucia!

Rodzinę dziewczynki proszę o kontakt pod numerem 501 123 832.

Nie spamuj!!!

jak sie mozna domyslic firma hiena od odszkodowan

Avatar
Gość / 8 kwietnia 2014 o 09:07
0

Oto kolejny dowód na świętość Jana Pawła II.

Tzn z siebie też umiałbyś zakpić? Bo jak na razie jestes chyba największym idiotą na tym forum.

Avatar
Kontakt / 8 kwietnia 2014 o 09:00
0

Wyrazy współczucia!

Rodzinę dziewczynki proszę o kontakt pod numerem 501 123 832.

Avatar
mistrz / 8 kwietnia 2014 o 06:58
0

Kara śmierci dla mordercy z BMW!

Avatar
Marcin / 8 kwietnia 2014 o 02:23
0

Chyba zacznę pisać do tych wszystkich portali, czy by mnie nie zatrudnili nawet za połowę tego, co płacą swoim redaktorom. Ja przynajmniej będę sprawdzał moje artykuły przed wysłaniem, więc nie będzie w nich błędów ani sprzecznych ze sobą informacji. Patrząc na poziom dzisiejszych internetowych redaktorków wszelkiej maści, mam realne szanse na zatrudnienie w tej branży :)

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 149 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 405 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 27 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 22 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!