Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zapomnieliście wymienić dawny Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. ... Przecież Janów Lubelski i Annopol to również województwo lubelskie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pracując 35 lat dla tego pieprzonego kraju, mąż 40 lat i ani grosza nie dostaliśmy dlatego, że pracowaliśmy w innych zakładach, co za głupota, przecież to wszystkie zakłady pracowały dla kraju, jednych się promuje a innym nawet za pracę daje się jałmużnę. Zakłady energetyczne, telekomunikacja, górnicy, kolej to największe "święte ....", które nie mało wydarły dla swoich pracowników za pozwoleniem rządu. Najlepiej to pozostałych pracowników innych zakładów odstrzelić za to, że jeszcze chciały i chcą wynagrodzenia. Oto miała być równość w wydaniu pieprzonych solidarnościowców z lat 80, gdzie kto bliżej koryta ten ma więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się wynieś z tego pieprzonego kraju, skoro tak ci źle. Nikt cię tu na siłę nie trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się wynieś z tego pieprzonego kraju, skoro tak ci źle. Nikt cię tu na siłę nie trzyma.
  ktoś musi pracować na takich co biorą od cholery pieniędzy za darmo, a miało być sprawiedliwie, komuna była zła, a teraz co się dzieje za pozwoleniem solidarnościowców z lat 80, rozpieprzyli równo ten kraj, no nie, precz z wyzyskiem biednych ludzi, niewolnictwo już się dawno skończyło w innych krajach, a w naszym kraju zaczęto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Aż 41 proc. Polaków nie poświęciłoby nic dla dobra obecnej Polski – wynika z sondażu IBRiS ..."   oto jaki pier***ony dobrobyt nam zgotowali, do tego napewno jeszcze więcej osób jest na nie, bo w sondażach to i tak im zawsze więcej wychodzi na tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znalazłam nie ciekawe wypowiedzi i mam pytanie czy artykuł jest sponsorowany bo takie informacje w gazecie uwierzytelniają firmę - proszę poszukać w google - wspólna reprezentacja socrates ostrzeżenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA! Lepiej przemyśleć współpracę z Socrates wystarczy poszukać hasła: ostrzeżenie - Socrates Investment S.A.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby pan Juzoń, który prowadzi projekt wspólna reprezentacja nie wywiązywał się ze swoich zobowiązań? proszę poszukać: Socrates Investment SA ostrzeżenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby pan Juzoń, który prowadzi projekt wspólna reprezentacja nie wywiązywał się ze swoich zobowiązań? proszę poszukać: Socrates Investment SA ostrzeżenie
Pan Juzoń absolutnie nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań! Jednych "broni" przed Skarbem Państwa, a innych oszukuje, czego jestem przykładem. Posiadam obligacje wyemitowane przez Socrates Investment, które miały byc wykupione w październiku 2013 r. Wciąż nie odzyskałam pieniędzy, a firma nie odpowiada na wezwania do zapłaty i nie raczy powiadomić mnie, kiedy odzyskam oszczędności.Kto mnie obroni przed Panem Juzoniem? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...