Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes Radia Lublin przed Sądem Pracy

Utworzony przez ewi, 5 marca 2008 r. o 07:38 Powrót do artykułu
Czy Dziennik będzie teraz pisał o wszystkich sprawach toczących się w sądzie pracy czy też pani Justyna M. została jakoś szczególnie pokrzywdzona??? Chyba że pani Justyna M. jest koleżanką któregoś z redaktorów. To wiele tłumaczy ) . Też mi news.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co odpowiedzial pan prezes na retoryczne i standardowe pytanie sądu o niekaralnosc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy biorąc pod uwagę ilość spraw przeciwko Mariuszowi D. rada nadzorcza radia nie powinna rozważyć, by wysłać go na urlop bezpłatny do czasu zakończenia wszystkich ? Gość spędza więcej czasu w sądach niż w firmie. Z drugiej strony - dla programu radia i atmosfery w firmie to może i lepiej :) Proponuję, by wszystkie rozprawy odbywały sie ok 9 - byłoby trochę spokoju na "odprawach" w Info :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papuga napisał:
Ciekawe co odpowiedzial pan prezes na retoryczne i standardowe pytanie sądu o niekaralnosc?
Odpowiedział, że nie karany Pozdrawiam Rafał Panas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewi napisał:
Czy Dziennik będzie teraz pisał o wszystkich sprawach toczących się w sądzie pracy czy też pani Justyna M. została jakoś szczególnie pokrzywdzona??? Chyba że pani Justyna M. jest koleżanką któregoś z redaktorów. To wiele tłumaczy ) . Też mi news.....
Nie jest ciekawe, że przed sądem szef Radia Lublin mówi co innego niż w rozmowie ze zwalnianym pracownikiem. Panią Justynę M. widziałem pierwszy raz w sądzie. Pozdrawiam Rafał Panas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Panas napisał:
Nie jest ciekawe, że przed sądem szef Radia Lublin mówi co innego niż w rozmowie ze zwalnianym pracownikiem. Panią Justynę M. widziałem pierwszy raz w sądzie. Pozdrawiam Rafał Panas
Dobrze wiedzieć , że zajmuje się Pan takimi sprawami. Mój kolega odwołał się do sądu i będzie miał sprawę w sądzie pracy. Czy jak Pana zaprosi to Pan przyjdzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy wpisać "Mariusz Deckert" w którejkolwiek wyszukiwarce i popatrzeć na wyniki - 90 % linków jest do artykułów o jego sprawach sądowych, to chyba mówi samo przez siebie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...