Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak można przejść tunelem równolegle do Kunickiego wzdłuż Pocztowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, chciałem o to samo zapytać, przecież te ulice są do siebie prostopadłe. A na marginesie, co za d... każe wpisywać nieczytelne kody z obrazka by wysłać wiadomość???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wąsko!!!! Tunel szerokości 3m i wysokości 4,5m? Chyba się komuś pomyliło, powinno być szerokości 4,5m a wysokości 3m. Czy ktokolwiek pomyślał o rowerzystach? Przy tunelu o szerokości 3m wymijanie grupek pieszych jest niemożliwe. Coś mi się wydaje, że powstaje kolejny po Hali Globus, lotnisku Świdnik, hali MTL, Trasie Zielonej i ścieżkach rowerowych LUBELSKI BUBEL!!! Radziłbym uważniej przyjrzeć się tej inwestycji za nasze wspólne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ya napisał:
jak można przejść tunelem równolegle do Kunickiego wzdłuż Pocztowej ?
jak to jak??? pionowym korytarzem - przecież (p)osłowie mówią że takowe są ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek z Kunickiego napisał:
Wąsko!!!! Tunel szerokości 3m i wysokości 4,5m? Chyba się komuś pomyliło, powinno być szerokości 4,5m a wysokości 3m. Czy ktokolwiek pomyślał o rowerzystach? Przy tunelu o szerokości 3m wymijanie grupek pieszych jest niemożliwe. Coś mi się wydaje, że powstaje kolejny po Hali Globus, lotnisku Świdnik, hali MTL, Trasie Zielonej i ścieżkach rowerowych LUBELSKI BUBEL!!! Radziłbym uważniej przyjrzeć się tej inwestycji za nasze wspólne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Dziesiątej ponad 40 lat. To super wiadomość - nareszcie coś się zmieni na odcinku tunel - Wyścigowa. O jakich wymijających grupach mówisz Janku - tam aż strach chodzić i nawet jak przyjeżdża pociąg z Warszawy to jest pusto. To nie te czasy ,ze chodziło się pieszo - teraz MPK. Taxi albo własne 4 kółka. Pozdrawiam wszystkich z Dziesiątej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Al. Solidarności rozkopane i nie dzieje się nic. Prace w innych miejscach do 15. Z remontem wiaduktu czekają do jesieni aż wszyscy wrócą z wakacji. Paraliż totalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli rozumiem, że poszerzenie tunelu do dwóch pasów w obie strony odeszło w niepamięć i dalej będziemy mieli piękne korki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccc napisał:
No właśnie, chciałem o to samo zapytać, przecież te ulice są do siebie prostopadłe. A na marginesie, co za d... każe wpisywać nieczytelne kody z obrazka by wysłać wiadomość???
To ochrona przed spamem. Są takie programy które potrafią to co ty czyli wpisać komentarz i podpisać się, ale nieczytelny napis dla nich jest nie do przejścia. Natomiast twój mózg go odczyta poniważ ma większą "bazę danych" a jak nie wie to sobie dopowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam tam od urodzenia i uwazam za doskonały pomysł zrobienie porządku z tunelem a jeszcze lepszym pomysłem jest kawałek zieleni obok tego betonu. proponuję też pomyśleć o placu zabaw dla dzieci coby nie musiały się bawić tak jak ostatnio kostką brukową rzucając w siebie i samochody. ( podczas robienia porządku z rurami). a poważnie - ja dzieciństwo spędziłam między starym domem a komórkami , fajnie by było gdyby te dzieciaki miały coś więcej, chociaż ja nie narzekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-wszystko pieknie-ale kto zadba o bezpieczenstwo w tym przejsciu-okolice dworca i kunickiego wiadomo co tam sie dzieje-policjanci z trojki to wnocy boja sie tam pokazywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę , że będzie tak , jak to już wcześniej mówili : w tunelu , gdzie teraz jest jednocześnie ruch kołowy i pieszy , zlikwidowana zostanie możliwość ruchu pieszego , przez co pozyska się dodatkowe pasy ruchu na użytek ruchu kołowego. Ten tunel będzie obniżony , a kanalizacja tam będąca - będzie wspomagana pompami. Zostanie dodany dodatkowy tunel , całkowicie dla ruchu pieszego , biegnący równolegle do obecnego tunelu przy Kunickiego. Tak to ma wyglądać. Nie ukrywam , że ciekawość zżera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten projekt to zrobił ktoś bez wyobraźni. Kto przy zdrowych zmysłach wejdzie do takiego tuneliku o długości kilkudziesięciu metrów i szerokości trzech i to w tej okolicy, to jakaś totalna głupota. Kto płaci za takie głupoty. Już widzę tę radość kierowców za obniżenie w tamtym miejscu jezdni, na pewno się to sprawdzi, jak od kilkudziesięciu lat woda tam zawsze stoi a teraz stanie się cud. Najlepiej narobić tam dookoła krecich norek i niech ludze się martwią jak tamtędy chodzić i jeździć. Na planach na pewno będzeie ładnie, na kontach przypuszczam też, tylko co z użytkownikami. Beznadzieja. Mam nadzieję, że to nie jest zatwierdzone i ktoś zrobi tam prawdziwy porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy będą mieli świetnie.Zostanie usunięte wąskie gardło. Piesi "bez ochrony" pewnie się tam nie pojawią,więc pijaczki "oddzieleni od ulicy" i niewidoczni dla zmotoryzowanego patrolu,pieszych patroli tam brak (też się pewnie boją?) będą mieli eldorado,melina,sypialnia,sralnia,wytrzeźwialnia oraz burdel.Pewnie nawet monitoring nic nie da. Chciałbym przypomnieć,że do czasu zainstalowania oświetlenia pomiędzy filarami zawsze w tunelu było ciemno.Wandale niszczyli oświetlenie-było zaraz przy balustradzie oddzielającą chodnik od jezdni.Pewnie historia się powtórzy i powrócą "ciemności,strach,pijackie koszmary i ordynarne zaczepki"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...