Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przepytanka na przystankach

Utworzony przez Huan, 18 października 2007 r. o 06:55 Powrót do artykułu
Po cholere pytać się w kółko o to co każdy widzi gołem okiem? Może decydenci z Ratusza przejadą się parę razy do "pracy" zatłoczonym autobusem a nie służbową limuzyną? Nie będą wtedy potrzebne żadne ankiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w ten sposób magistrat w części dowfinansuje działaność nieboszczki MPK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować MPK.Firmę oddać w prywatne ręce.A w pierwszej kolejności zmienić cały zarząd mpk łacznie z radą nadzorczą.Będzie jeszcze szansa na reanimację zdychającej firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Felinie. Czy chodzi tylko o linie 7 i 55? Nie mamy żadnego bezpośredniego połączenia z np. Al. Racławickimi. Dojeżdża w tym kierunku bardzo dużo osób. Teraz na dodatek zlikwidowano trochę lepsze wcześniejsze połączenie autobusów z trolejbusami (między 7-8.00 rano) !!! Interweniujemy od lat i nic.... Wszyscy sa głusi....MPK nie jest chyba dla pasażerów!!!!! i nie słucha ich opinii!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki prezydent takie mpk-takie mpk jaki prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdecyduj się, czy zlikwidować MPK, czy odwołać radę nadzorczą i ratować tę firmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekspertyza zostanie nieźle opłacona (bo w urzędzie już nie ma fachowców) a i tak nikt nie wyciagnie wniosków bo będzie potrzebna "analiza elspertyzy" i tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja poprosze autobus z felina przez raclawickie. poniewaz mnie ma zadnego połaczenia a my dzieci do szkoly maja na kul, umcs czy rolnicza. a nikt o tym nie mysli tylko trzeba z przysiadkami a to tez kostuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...