Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super!! Bardzo dobra wiadomość. W końcu miejsca pracy w przemyśle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy zmiany w składzie zarządu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim przemyśle?? o czym piszesz??, Praca będzie ale w firmie zewnętrznej jako pakowacz ... Swoją drogą ciekawe jest że lubelska firma przechodzi do SSE, nie taniej zwolnić z podatków firmy z woj. lubelskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!! Bardzo dobra wiadomość. W końcu miejsca pracy w przemyśle.
Dzięki tej inwestycji będziesz miał szansę na awans. Z branży informatycznej, ze stanowiska trolowacza przejdziesz do jakiejśc firmy zewnętrznej do pracy w charakterze pakowacza w nowym zakładzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcą podbijać rynek zagraniczny to proponuję zmienić nazwę. Bo "pszczółka" jest nie do wymówienia przez niepolskojęzyczną klientelę. Ale każda inwestycja w moim kochanym mieście cieszy. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam ich kukułki! Najlepsze na świecie ! Polecił mi je Paweł Krolikowski;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale jak chcą sprzedawać za granicą to muszą zmienić nazwę.Pszczółka nie przejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogońcie najpierw ukraińskie cukierki bez polskich napisow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale jak chcą sprzedawać za granicą to muszą zmienić nazwę.Pszczółka nie przejdzie
Bee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym zatrudnieniem 400 osób jak z zegarkami na placu czerwonym nie rozdają tylko kradną i nie zegarki tylko rowery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O super ze będzie Praca dla aż tylu osob, fajnie jednak ja szukam prace dla nauczycieli więc pozostaje mi się tylko cieszyć tym, ze tylu ludzi będzie miało zatrudnienie w Preply czy Pszczółce  http://http://preply.com/pl/praca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...