Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Pezmocie naprawiałem samochody od dziś już nigdy ,reszcie radze tak samo jak in rura zmięknie to inaczej zaśpiewaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska C Kononowicz miał racje, niczego nie będzie. Kosciołów trzeba tylko więcej pobudować i galeri handlowych!!!!!!!!!!! A co ostatnio usłyszałem od Radnego Lublina??? Jak nie będzie toru to na łęczną będziecie jeździć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cbr napisał:
Polska C Kononowicz miał racje, niczego nie będzie. Kosciołów trzeba tylko więcej pobudować i galeri handlowych!!!!!!!!!!! A co ostatnio usłyszałem od Radnego Lublina??? Jak nie będzie toru to na łęczną będziecie jeździć...
Historia zatoczyla kolo, po raz kolejny pieniadze z lubelskiego ida do kujawsko-pomorskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej jako lokalizacje znaleźć tereny świdnika, kraśnika czy innych pobliskich miejscowośći? Tereny na pewno się znajdą, zawsze to bliżej niż w bydgoszczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EEEEEEEEE jak to nie podoba sie użytkownikom toru?? pierwsze słyszę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie ma kasy na nowy tor to zróbcie motocrossowy przynajmniej, zeby cos było z tych pieniedzy, bo ani toru ani kasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
griffeys wholesale shoes griffeys High shoes nike air griffey max Women's Shoes griffeys Running shoes air max 2009 Cheap shoes air max 2011 Anta shoes air max 2012 Basketball shoes air max 90 High shoes kobe shoes Low shoes nike basketball shoes Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...