Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chory pomysł jak i pozwolenie aby taksówki mogły jeździć po starym mieście. Pogonić to wszystko !! Stare maisto dla pieszych a nie dla samochodów i innych wynalazków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbuj wjechać, ale jak ku..a potrącisz moje dziecko, które nie ustąpi ci drogi na pewno!!!!!!!!!!!! To cię ku..wo dojadę w sądzie, że się nie wypłacisz!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze że nie robią plastikowej szopki jak w innych miastach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby go przywitał patrol straży miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu ten facio nie rozumie, że tam jest za ciasno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na starym mieście powinien być całkowity zakaz poruszania się pojazdów w weekendy, oczywiście z wyjątkiem policji, pogotowia itd. I tak są tam dzikie tłumy, w tym biegające dzieci, irytują mnie sytuacje, gdy tłum musi się rozstąpić rodzice nerwowo łapią swoje dzieci bo jakiś baran musi przejechać samochodem. Faktycznie brakuje jeszcze tylko busa elektrycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie zejdę z drogi na Starym mieście jak ten pan będzie chciał przejechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie chłopu promowac lublin bpewnie jakas lapówka w tle jest nie dana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadupie i zaścianek, jak mawiał klasyk ch...j du...a i kamieni kupa! Zabronić, zakazać, nie bo nie! Dlaczego zupa jest za słona - no bo tak! Dlaczego ekologiczny busik z turystami z USA nie wiedzie - no bo tak! A dlaczego nieekologiczne samochody Straży Miejskiej jeżdżą po Starym Mieście? No bo tak! A dlaczego psy sra...ją na Starym Mieście i na deptaku, że przejść się nie da? No bo tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Sandomierzu to jest plaga tych melexów, jeżdżą trąbią jak ktoś sobie spokojnie idzie, a im nie zejdzie w innych miastach podobnie. Straż Miejska myślę szybko da mandat. NIE POLECAM - brawo Ratusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada, proponuję rozjechać wszystkich pieszych turystów, wjechać w stoliki przy restauracjach i stragany podczas Jarmarku Jagiellońskiego, na pewno leniwi goście z USA będą zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA CIASNO TAM JEST JEDYNA SŁUSZNA DECYZJA RATUSZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, że nie pozwala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na starym mieście już wystarczy że auta jeżdża do firm, nie ma co tam ruchu zwiększać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. Czas ruszyć kilka swoich tłustych liter i przejść te paręset metrów wzdłuż i wszerz. Bez przesady nie jest to taki duży obszar aby trzeba było wszędzie wjechać. A jak mnie potrąci takie g. to kto mi wypłaci odszkodowanie ? Bo skoro nie zarejestrowane to i OC nie ma... A jak spróbuje to na mnie zatrąbić to osobiście dam furmanowi po mord...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z pieszymi? przecież oni tam się ledwo mieszczą, gdzie tam jeszcze miejsce na busy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech Górski nie jest człowiekiem mądrym, to na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wjedziesz a jak wjedziesz to ci wlepią mandat ale nie martw się Amerykanie bogaci to może się zrzucą. Ale ty przynajmniej będziesz miał nauczkę na przyszłość, że miasto to nie twój prywatny folwark i nie będziesz robił wszystkiego na co masz ochotę anarchisto. Panie Górski nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjedzie pewnie z żydami z pejsami zablokować takie praktyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowie ulice wokół Rynku są jednak szersze niż na naszym Starym Mieście, a i tak czasem można mieć wrażenie, że melexy kogoś rozjadą. U nas nie wyobrażam sobie takich pojazdów przejeżdżających np. z okolic Bramy Krakowskiej pod Zamek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...